برگزاری یک جایزه و یک قهرمانی جدید تی شرت کالج Elmhurst junior Lavon توماس بود سریع به یاد داشته باشید که چقدر او و هم تیمی های خود رشد کرده و بهبود یافته در سال گذشته.

این Bluejays’ 6-پا-5, 260 پوند قدرت رو به جلو بازی نمی کند مقدار دو فصل است. در این فصل او به زور و کمک به کالج Elmhurst در کنار هم قرار back-to-back ستارگان تلاش در گرفتن اولین مدرسه CCIW مسابقات عنوان شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

توماس تا به حال 17 امتیاز و 8 ریباند شنبه شب به عنوان المهرست برگزار شد خاموش قوی ایلینوی وسلی تیم ملی 78-72 به ادعای اتوماتیک اسکله در بخش سوم NCAA Tournament.

“من از سال اول به حال این فقط شگفت انگیز بوده است. یک جهش شگفت انگیز. از سال دوم بازی نیست و مشکلات وزن برای من فقط در هر روز. آن را فقط احساس خوب بعد از این همه کار سخت همه قرار داده گفت:” توماس که انتقال از سنت جوزف به ویتون شمالی خود را از سال آخر دبیرستان, بازی فوتبال برای شاهین اما از دست رفته فصل بسکتبال پس از پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا.

این 23-5 Bluejays شد یک بار دیگر به رهبری ارشد گارد جیک رود که بازی 36 دقیقه و آمد دور با 22 امتیاز و 3 دزد. اما چهار المهرست بازیکنان به ثمر رساند در دو چهره از جمله 13 امتیاز از جی میلیتللو. توماس کردم مقدار زیادی از دفاعی کمک از آمپول خود را در تلاش برای نگه تیتان 6-7 سال دوم متی Leritz.

Leritz تا به حال 11 امتیاز در نیمه اول اما فقط شش بیش نهایی 20 دقیقه به عنوان Bluejays دفاع حمله دوم مدافعان هر زمان ممکن است.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما تا به حال برای شروع در حال اجرا مرد دیگری در او” المهرست مربی جان Baines گفت: او تیم را دفاعی تنظیمات. “آن قمار بود اما ما می دانستیم که ما تا به حال به انجام کاری است.”

Elmhurst led فقط 36-34 در این نیمه بازی بود تنگ در سراسر. پس از سه نقطه بازی از توماس اما منجر شد 57-48 در اواسط نیمه دوم.

همه چیز خوب نگاه برای Bluejays. اما تیتان (19-9) مبارزه و در زمان 65-64 سرب با 5:04 چپ.

رود سرب کردم با یک رانندگی underhanded تلنگر و المهرست هرگز دوباره ازمایش کرده. با سه دقیقه به رفتن, رود راند و در حالی که در حال سقوط به پایین گود به Wesley, فاحشه عالی برای یک 3-اشاره گر و یک 71-65 منجر شود.

Baines که تیم زدم بالا-کشت, North Central College روز جمعه بود هیجان زده برای دیدن این گروه از بچه ها را بیرون بسیار رقابت CCIW مسابقه عنوان شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

“شما دیدم دو شب این چهار تیم … ما می تواند بازی های برگزار شده این دوره از مسابقات 10 بار و شما باید تعداد زیادی از برندگان. ما فقط در سمت خوبی از آن و آن را احساس مانند جیک در زمان بازی و دفاع ما در نیمه دوم آمد ،

“آنها فقط رشد کرده است. ما به استخدام بسیاری از استعداد سه سال پیش” اضافه شده Baines که هدایت این برنامه را به یک جفت از در بزرگ NCAA حذفی مناقصه بیش از پنج سال گذشته است. “ما تا به حال نه سالمندان در آن تیم. آنها رفت و به NCAAs. همه آنها فارغ التحصیل شد و ما در این گروه است.”

تیتان مربی رون رز و تیم خود را ایفا جامد CCIW مسابقه اما آمد تا فقط در ادعا اتوماتیک را پیشنهاد داد.

“این یک بزرگ کالج بسکتبال بازی. سخت جنگیدند. در اختیار داشتن هر دو راه فکر نمی کنم ما به آنها خیلی آسان است و آنها نمی دهد ما بسیار آسان” رز گفت. “برای تیم ما من دیده ام خیلی رشد در طول فصل. هنگامی که شما آن را از دست نیش اما که واقعا فوق العاده ای بود مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی. واقعا ادای احترام به هر دو تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im