او ثابت شده خودش را به شکل فوق العاده ای در سن 72 اما شنبه شب در اوکلند یک گریان التون جان مجبور شد برای جلوگیری از اجرای کنسرت پس از مبتلا به پنومونی پیش از آن روز.

در اوایل فرفره جان تا به حال توقف نشان می دهد بررسی می شود بیش از یک پزشک.

او ادامه داد: بازی, گفتن, جمعیت, “من نمی دانم چقدر دیگر من می خوانم من فقط لازم نیست که هر چیزی در سمت چپ. من سعی خواهد کرد اما من فقط می توانم قول می دهم هر چیزی است.”

Elton John at Yarra Valley Rochford Wines. Picture: Shotz by Jackson
media_cameraالتون جان در Yarra دره رچفرد آب گوجه فرنگی. تصویر: Shotz توسط Jackson

چند آهنگ بعد در هنگام راه اندازی به “دانیل” جان متوقف شد و گفت: “من فقط به طور کامل از دست داد صدای من. من نمی تواند آواز بخواند. من به رفتن. من متاسفم. من خیلی متاسفم.”

جان شروع به گریه به عنوان او ایستاده بود تا از او پیانو مشخصه متزلزل او به عنوان کمک از این مرحله توسط یک عضو از خدمه خود را.

طرفداران خود ایستاد و تحسین خواننده را به عنوان او به سمت چپ صحنه در حالی که جان بعد از آن زمان به رسانه های اجتماعی برای تشکر از آنها را برای حمایت خود را.

“من می خواهم برای تشکر از هر کسی که امشب با حضور فرفره در اوکلند. من تشخیص داده شد با راه رفتن پنومونی در اوایل امروز اما من مصمم به شما بهترین ها را نشان می دهد مثل انسان ممکن است.

من و سنگ قلب من تا زمانی که صدای من می تواند آواز بخواند ،

من عمیقا ناراحت و متاسفم. من به آن همه من بود.

با تشکر از شما بسیار برای پشتیبانی فوق العاده و همه شما را دوست دارم به من نشان داد در طول عملکرد امشب.

من تا ابد سپاسگزار هستم.

عشق التون xx” نوشت: Instagram.

راه رفتن پنومونی ناشی از باکتری هایی است که تاثیر می گذارد تحتانی و فوقانی دستگاه تنفسی. یک فرم خفیف تر از پنومونی یک عفونت ریوی است که اغلب به سرزنش برای این بیماری است.

جان را بازتوییت کرد تعدادی از پیامهای حمایت از طرفداران.

جان است که با توجه به بازی دو اوکلند نشان می دهد در چهار شنبه, مارس 18 و جمعه, مارس 20. وجود دارد هیچ کلمه ای در عین حال در صورتی وجود خواهد داشت بازپرداخت از چهار شنبه شب عملکرد و یا اگر شنبه و پنج شنبه را نشان می دهد پیش خواهد رفت.

جان است که با توجه به آغاز دور دیگری از کنسرت در استرالیا در تاریخ 22 فوریه به عنوان بخشی از خداحافظی خود را Yellow Brick Road, تور آنچه که گفته می شود خود را نهایی تور.

در اصل منتشر Elton John برگ مرحله در اشک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im