فیلادلفیا — Joel Embiid غرق 3-اشاره گر به صورت حرفه ای-بالا 49 امتیاز دیدم یک لبخند بزرگ گود گوش خود را به جمعیت جیغ و حتی بلندتر و کمی رقص.

زمانی که این مرد بزرگ است که با داشتن سرگرم کننده او را تقریبا غیر ممکن است برای متوقف کردن.

                                                                                                                                                                                                                       

Embiid نیز برداشت 14 ریباند توبیاس هریس تا به حال 25 امتیاز و فیلادلفیا 76ers ضرب و شتم Atlanta Hawks 129-112 سه شنبه شب ،

از دست رفته All-Star بن سیمونز برای بار دوم در سه بازی به دلیل مصدومیت از Sixers مخلوط خود را در صف شروع کردم و 15 امتیاز از Furkan Korkmaz در یک رزرو ،

Embiid انجام آنها.

گفت: “من قبل از این همه ستاره من رفتن به یک طرز فکر مختلف توان تهاجمی” Embiid گفت. “من گفت: من که قرار بود به عقب بر گردیم به داشتن سرگرم کننده است. داشتن سرگرم کننده در اشکال مختلف می آید. من لازم نیست که همیشه لبخند و خنده. من می تواند سرگرم کننده فقط تسلط بر بازی.”

این Sixers نیاز قوام از Embiid به حرکت به موقعیت خانه-دادگاه مزیت در دور اول پلی آف. آنها کشیده در یک نیمه بازی میامی برای جایگاه چهارم در کنفرانس شرق زیر گرما را از دست دادن اضافه کاری در کلیولند.

“با خبر از بن او را به بیرون می آیند و بازی راه او” Sixers مربی برت براون گفت. “هنگامی که او می آید با این فعالیت که ذهنیت که انرژی او باعث می شود یک امار شناس کار می کنند و ما در حال رفتن به برنده بسیاری از بازی ها است.”

                                                                                                                                                                                                                       

هریس ستایش Embiid برای “تسلط” و افزود: “او می تواند انجام دهد این است که هر شب تنها اگر او می خواست.”

Trae جوان led آتلانتا با 28 امتیاز با وجود از دست رفته نه از 11 از 3 نقطه محدوده. د’Andre شکارچی اضافه شده 22 و جان کالینز تا به حال 21 برای Hawks.

پس از فرار توسط 21 در نیمه اول شاهین outscored فیلادلفیا 23-9 برای شروع سه ماهه سوم. آنها بسته کردن دوره با 8-0 اجرا و در زمان 92-91 منجر به چهارم پس از جوان میخ 3.

این Sixers رفت تا برای ماندن در چهار دوره متوالی پرتاب آزاد توسط Embiid. هریس غرق 3-اشاره گر به گسترش منجر به 105-98.

Embiid را غوطه دادن و 19-بالا و پایین صفحه قرار داده و فیلادلفیا تا 15 در 3:08 چپ و All-Star مرکز شنیده “MVP!” شعارهای زمانی که او رفت و به خط ناپاک در دقیقه. Embiid ساخته شده 14 از 15 پرتاب آزاد و 17 تا 24 از کف. او آمار 3 در دقیقه آخر به مجموعه شخصی خود را بهترین. قبلی خود بالا بود 46 برابر لیکرز در Nov. 15, 2017.

“بچه ها ما شد درخشان در سه ماهه سوم به رقابت و رهبری” شاهین مربی لوید پیرس گفت. “بدیهی است که جوئل است تعداد انگشت شماری.”

سیمونز بازی پنج دقیقه در یک دست دادن در میلواکی در روز شنبه قبل از خروج. او تا به حال آزمون در روز یکشنبه و نیاز به ارزیابی بیشتر.

                                                                                                                                                                                                                       

قهوه ای نمی خواهد حدس و گمان در میزان آسیب و یا چه مدت سیمونز را کنار می شود. اما به نظر می رسد این تیم در حال آماده سازی برای بازی بدون او را در حالی که برای.

بهترین بازیکن در جهان

Embiid عقب نشینی تا حدودی پس از تماس با خود را به بهترین بازیکن در جهان پس از یک عملکرد عالی پنج شنبه گذشته در برابر بروکلین.

“آنچه من گفته بود همه ستاره بازی چهارم در سه ماهه من در خارج وجود دارد با برخی از بهترین بازیکنان در جهان است و من در خارج وجود دارد فقط مسلط بودن فقط unstoppable, فقط انجام آنچه من می خواهم به خصوص در این ارسال بنابراین من احساس کردم که یک فرصت برای من به اثبات من سزاوار بود که گفتگو” Embiid گفت. “اگر من بازی هر شب مثل من امشب چه بیشتر می تواند شما می گویند. من فقط به نگه داشتن در انجام آن است. من می دانم که من هستم اما من معتقدم که آن را … من به آن را اثبات کند. من به نفع خود. هدف من این است که برنده مسابقات قهرمانی. این است که چگونه به شما ثابت کنیم شما وجود دارد.”

نکته-INS

شاهین: از دست دادن جامعی دو بازی برنده خط خط. هاوکز برنده نشده سه در یک ردیف در تمام فصل است. … جوان که وارد به طور متوسط 30.0 امتیاز در هر بازی تنها 10 در نیمه اول. جوان تا به حال 39 امتیاز و 18 پاس گل در یک 127-117 پیروزی بر 76ers در خانه در Jan. 30. … پیرس شد یک دستیار برای پنج فصل تحت قهوه ای در فیلادلفیا قبل از رفتن به آتلانتا در سال گذشته است.

76ers: Al Horford بود پشت در صف شروع پس از آمدن به زمین سه بازی گذشته 6-پا-9. Horford آغاز شده بود 835 مستقیم بازی پس از او rookie نجومی در سال 2007 قبل از قهوه ای او را از صف شروع on Feb. 11. … لرزش میلتون آغاز شده و در نقطه گارد برای سیمونز. تیراندازی گارد جاش ریچاردسون همچنین نقطه.

بعدی

شاهین: میزبان اورلاندو روز چهارشنبه برای شروع یک کشش از هفت نفر از نه بازی در خانه.

76ers: بازدید کلیولند در روز چهارشنبه به دنبال رفت و برگشت چهار بازی فصل سری.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im