Emmert: بعید است همه مدارس شروع خواهد شد فصل به فصل در همان زمان

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert می گوید coronavirus است و آن را بعید است که تمام مدارس آماده خواهد شد برای آغاز رقابت در ورزش دانشگاهی در همان زمان.

هدف او گفت: شب جمعه است برای هر تیم به یک مقدار مساوی از زمان آماده سازی قبل از فصل آن شروع می شود و می تواند وجود داشته باشد برخی از رقابتی نابرابری ناشی از مدارس متنوع داشتن جدول زمانی برای بازگشایی دانشگاه ها.

                                                                                                                                                                                                                       

Emmert به نظر می رسد با دکتر برایان Hainline های NCAA افسر ارشد پزشکی در مصاحبه ای نشان داده شده در NCAA حساب رسمی توییتر شب جمعه.

عمده فوتبال کنفرانس کمیسیون اعلام کرده اند هدف آنها این است که برای همه 130 تیم در 10 همایش در سراسر 41 متحده به شروع فصل در همان زمان. به عنوان متحده نهفته متفاوت توسط COVID-19 همه گیر دوباره باز در برنامه های مختلف این احتمال افزایش می یابد که این فصل را فاقد یک تاریخ شروع و تعدادی از بازی ها.

‘œI فکر می کنم ما باید فرض کنیم که برای رفتن به مورد’� Emmert گفت.

برای فوتبال کار طرح شش هفته از مطبوع و تمرین قبل از بازی هر چند که ‘œset در سنگ’� Hainline گفت.

‘œAll مختلف (NCAA) عضو کمیته و کنفرانس همه صحبت کردن در مورد: آیا اگر ما که مرتب سازی بر اساس سناریو که در آن ما باید متفاوت باز کردن بار و یا متفاوت باز مدل,’� Emmert گفت.

‘œWhat معنی است اگر شما نگاه کنید در یک کنفرانس برای مثال اگر در یک کنفرانس برخی از مدارس باز شده و برخی نه؟’� او اضافه شده است. ‘œYou نمی تواند اجرای یک برنامه منظم اگر شما می کردم که سناریو. چگونه می توانم به شما در تنظیم تمام قوانین برای ارائه به همان اندازه انعطاف پذیری به عنوان احتمالا شما می توانید اجازه دهید دانشجو-ورزشکاران باید تجربه خوبی در این فصل؟’�

                                                                                                                                                                                                                       

FBS مدارس مورد نیاز توسط NCAA قوانین بازی حداقل نه بازی از جمله پنج در خانه.

این FBS فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در اطراف تعطیلات آخر هفته روز کارگر با یک تعداد انگشت شماری از تیم های شروع Aug. 29, شنبه قبل از روز کارگر.

اکثر تیم ها در حال برنامه ریزی برای بازی 12 به طور منظم فصل بازی از طریق شکرگزاری آخر هفته. اولین تعطیلات آخر هفته ماه دسامبر هر FBS کنفرانس نقش یک لیگ قهرمانی بازی.

‘œWe نمی خواهید به یک ملی زمانی که هر کس می تواند شروع پیش فصل وجود دارد رفتن به یک کمی از بی عدالتی وجود دارد,’� Hainline گفت. ‘œThe مهم ترین چیز این است که آنچه را به حداقل مقدار از زمان لازم است که شما باید به در پیش فصل برای مثال قبل از اینکه شما می توانید شروع به فوتبال است.’�

Emmert گفت: عضو مدارس و همایش های در حال کار به سمت حرکت رو به جلو با هم.

‘œI فکر می کنم بعید است همه در حال رفتن به در همان محل در همان زمان و که ایجاد خواهد شد برخی از این مشکلات,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

Emmert همچنین تصریح کرد مشترک خودداری از ورزش کالج رهبران در هفته های اخیر: می تواند وجود داشته باشد هیچ, کالج ورزشی در دانشگاه ها هستند که باز به دانش آموزان است.

بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby گفت, آنلاین شبکه ورزش, ورزشگاه اوایل این هفته می تواند وجود دارد اتاق را برای ورزشکاران به رقابت در یک وضعیت که در آن یک مدرسه است که تنها ارائه کلاس های آنلاین.

Emmert به نظر می رسید به منظور جلب بیشتر متمایز خط.

‘œIf شما لازم نیست که دانشجویان در محوطه دانشگاه شما لازم نیست دانشجو-ورزشکاران در پردیس,’� او گفت:. “این بدان معنی نیست که آن را به بالا و در حال اجرا در حالت عادی از مدل اما شما رو به درمان و سلامت و رفاه ورزشکاران حداقل به همان اندازه به عنوان به طور منظم دانش آموزان است. بنابراین اگر مدرسه نمی بازگشایی و سپس آنها در حال رفتن به بازی های ورزشی. واقعا که ساده است.’�

___

دنبال رالف D. روسیه در https://twitter.com/ralphDrussoAP و https://appodcasts.com/category/ap-top-25-college-football/

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/APTop25CollegeFootballPoll و https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر