پایان راه برای شیکاگو اسب کشیده حمل و نقل صنعت

پایان راه نزدیک است برای شیکاگو بسیار بدخیم اسب کشیده حمل و نقل میباشد.

شروع Jan. 1 کالسکه سواری — محبوب با گردشگران تازه ازدواج کرده و مدل را برانگیخت اما انتقاد با رفاه حیوانات فعالان به عنوان بی رحمانه به اسب و خطرناک برای رانندگان — ممنوع خواهد شد تحت یک محکوم فرمان که در نهایت پاک شهرستان شورای کمیته مجوز و حمایت از مصرف کننده کمیته در روز چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

مرکز شهر Alderman برندان رایلی گفت: “صرف بخشی بهتر از یک دهه تلاش برای تنظیم” صنعت و متقاعد کردن حمل و نقل اپراتورها به “درمان حیوانات خود را در یک راه انسانی.”

آن کار نمی کند. در هر یک از 10 سال گذشته در این شهرستان صادر شده است “صدها نفر از موارد نقض.”

“وجود دارد مردمی که یک موضوع را با این صنعت به طور کامل مربوط به ترافیک و امنیت عمومی. دیگران وجود دارد که مراقبت در مورد اینکه آیا این حیوانات در حال درمان در یک انسانی مد. برای من آن را ترکیبی از هر دو” رایلی گفت.

“من احاطه شده توسط مزارع و اسب. آنها تربیت به کار می کنند. اما آنها پرورش داده می شود مکیدن گاز دود از پشت CTA اتوبوس و co-mingling با میکسر. که نه انسانی … درمان حیوانات است. آنها تعلق ندارد در مرکز شهر شلوغ ترافیک. در شهرهای دیگر دیده ایم مردم و حیوانات کشته شدند چرا که آنها در حال همکاری با مخلوط ترافیک.”

او اشاره کرد تنها سه شرکت و 10 مجوز در سمت چپ در شیکاگو است. که از 60 مجوز در صنعت اوج. این نشان می دهد که “مردم با پای خود رای” او گفت:.

برای داستان کامل اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de