انگلستان در جام جهانی برنده جک چارلتون می میرد در 85

جک چارلتون یک سازش مدافع مرکزی که بازی در کنار برادرش بابی در انگلستان در جام جهانی-برد سمت در سال 1966 قبل از بهره گیری از مربیگری موفقیت با ایرلند درگذشت. او 85 بود.

با نام مستعار ” œBig جک,’� و جشن, خود, خاکی, ‘œbeer و سیگار’� تصویر چارلتون شد فوتبالیست سال انگلستان در سال 1967. او صرف تمام باشگاه های حرفه ای در لیدز از 1952-73 بستن آن زمان رکورد 773 ظاهر. او برنده هر داخلی افتخار از جمله لیگ قهرمانان اروپا در سال 1969.

                                                                                                                                                                                                                       

چارلتون در خانه درگذشت روز جمعه در زبان مادری خود Northumberland در شمال شرق انگلستان, احاطه شده توسط خانواده اش.

‘œAs به خوبی به عنوان یک دوست به بسیاری از او بسیار ستایش شوهر, پدر, پدر و پدربزرگ,’� خانواده در بیانیه ای گفت. ‘œWe نمی تواند بیان چقدر افتخار ما فوق العاده زندگی او به رهبری و لذت بردن او به ارمغان آورد به طوری که بسیاری از مردم در کشورهای مختلف و از تمام جنبه های زندگی.

‘œHe بود کاملا صادقانه, نوع, خنده دار و واقعی مردی که همیشه در زمان حال برای مردم است. از دست دادن خود را ترک خواهد کرد یک سوراخ بزرگ در تمام زندگی ما اما ما خدا را شکر برای یک عمر از خاطرات شاد و خوشی.’�

سرمربی تیم حساب توییتر گفت: “œwe در حال ویران کرد.”

خود بزرگترین دستاورد آمد با تیم ملی است که ضرب و شتم آلمان 4-2 پس از وقت اضافی در سال 1966 نهایی جام جهانی در ورزشگاه ومبلی.

Bobby, برادر, بازی های برگزار شده در هافبک. جک جشن پیروزی مهمانی در یک فرد تصادفی در شمال لندن پایان دادن به خواب در طبقه. که نمونه ای از مردی که نگه مشترک لمسی با وجود شهرت او و باقی مانده an affable, شخصیت, علاقه, زندگی, ساده لذت.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI کردم یک آسانسور بازگشت صبح روز بعد به بازی جهنم به عنوان من تا به حال نشده به رختخواب تمام شب’� چارلتون به یاد می آورد. ‘œI گفت:” مادر ما فقط برنده جام جهانی!”�

چارلتون ساخته شده 35 حضور برای انگلستان بین 1965-70 همچنین بازی در سال 1968 مسابقات قهرمانی اروپا و 1970 جام جهانی. بسیار متفاوت بازیکن به بابی بود که پس از همه زمان بهترین گلزن برای هر دو در انگلستان و منچستر یونایتد, جک شد در سایه برادر خود را در طول بازی خود را حرفه ای.

واضح بود از کودکی که بابی ‘œwas رفتن به بازی برای انگلستان خواهد بود و یک بازیکن بزرگ’� جک به یاد می آورد در سال 1997 مصاحبه بی بی سی. ‘œHe قوی بود چپ و راست-footed, خوب, تعادل, مهارت های خوب. او تا به حال, همه چیز, ما بچه. من بیش از 6 فوت (1.8 متر). پایه دار. یک زرافه که من به پایان رسید تا بودن نامیده می شود.’�

از تمام انگلستان در جام جهانی برندگان برای رفتن به مدیریت جک چارلتون بود و به راحتی موفق ترین. او تا به حال مختصر اما موثر جادوها در شمال, باشگاه میدلزبورو, Sheffield چهارشنبه و نیوکاسل قبل از اینکه استخدام ایرلند در سال 1986 به عنوان اولین مربی خارجی.

                                                                                                                                                                                                                       

اتخاذ مستقیم و فیزیکی و حمله فکر سبک چارلتون کردم بهترین نتیجه را از ایرلند سخت کار کردن بازیکنان و هدایت آنها را به سه گروه عمده از مسابقات از جمله 1990 جام جهانی که در آن ایرلندی رسید یک چهارم نهایی. ایرلند همچنین در یورو 1988 و 1994 جام جهانی تحت چارلتون.

‘œYou دریافت توپ به جلو شما رقابت شما مردم شما ایجاد شور و هیجان شما برنده توپ هنگامی که شما نباید برنده توپ خود را متعهد به بازی’� چارلتون گفت: از ایرلند ، ‘œA بسیاری از صاحب نظران آن را دوست ندارم اما تیم ما مقابل آن متنفر بودم. آنها هرگز تجربه هر چیزی شبیه به آنچه که ما به آنها دیکته … ما در یک بازی برای هر کسی در جهان.’�

چارلتون گفت: بهترین حافظه به عنوان مربی ایرلند شد ضرب و شتم برزیل 1-0 در یک بازی دوستانه در لنسدون جاده در سال 1987. او استعفا داد و در سال 1995 پس از از دست دادن در یورو 1996 حذفی به هلند.

‘œHe تغییر همه چیز در مورد ایرلندی فوتبال وجود دارد به دلیل یک مرحله که در آن ما تا به حال به واجد شرایط برای مسابقات’� سابق ایرلند و لیورپول هافبک هافبک ری Houghton گفت: talkSport رادیو در روز شنبه. ‘œJack در آمد و تغییر است که ذهنیت ما را از طریق دو جام جهانی و یک قهرمانی اروپا. میراث او در ایرلند است کاملا بزرگ است.’�

او جایزه افتخاری ایرلندی تابعیت یک سال بعد. یک زندگی به اندازه مجسمه او ساخته شد در چوب پنبه فرودگاه به تصویر می کشد او با پوشیدن دنده ماهیگیری و برگزاری یک ماهی قزل آلا – یادآوری چارلتون را به تفریح و سرگرمی مورد علاقه از ماهیگیری.

‘œI هستم تا آنجا ایرلندی که به من زبان انگلیسی’� گفت چارلتون بود که با توجه به آزادی از دوبلین.

متولد 8 مه سال 1935 در ریگ منطقه شمال انگلستان چارلتون کار کردن معادن به عنوان یک نوجوان قبل از رفتن برای یک محاکمه در لیدز. او در یک فوتبال با خانواده پسر عموی به نیوکاسل بزرگ جکی Milburn در حالی که عمو جک, George, Jimmy و استن همه بازی حرفه ای. ‘œIt چپ من هیچ چاره ای اما به عنوان یک فوتبالیست,’� چارلتون گفت.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de