‘به اندازه کافی در مورد Platitudes’: رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور خواستار وحدت اصلاحات در طول جورج فلوید شب زنده داری

لس آنجلس (CBSLA) — پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور به نام برای وحدت در شب جمعه, به عنوان او به عضویت یک گروه از صلح آمیز معترضان در خارج از مقر پلیس در مرکز شهر لس آنجلس برای برگزاری یک شب زنده داری برای جورج فلوید که در بازداشت پلیس هفته گذشته در مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

“به اندازه کافی در مورد عبارت” او گفت:. “به اندازه کافی در مورد platitudes. هنگامی که ما می رویم به تغییر ؟ اجرای قانون به پا که نقض وقت و زمان دوباره. و در عین حال ما می دانیم که ما باید بیشتر به انجام است.”

مور را محکوم کرد فلوید مرگ به عنوان به خوبی به عنوان دیگر موارد خشونت پلیس. او در نهایت راه می رفت به تظاهرکنندگان و مشغول گفتگو در مورد اصلاحات در پلیس لس آنجلس.

“امشب یک رویداد در مورد همه ما های بشریت از این از دست دادن و این تراژدی او گفت:” به گروهی از معترضان.

افسران دیگر نیز درگیر با معترضین برای گفت و گو باز.

“آن تغییر نمی کند اما آن هم از نوع باز چشم من می دانم که وجود دارد مردم…در طرف دیگر که با ما هستند” گفت: یک قاره در مورد پلیس لس آنجلس گسترش یک شاخه زیتون.

بیشتر: “اینجا من کارت کسب و کار’: رئیس مور می گوید همه کسانی که فکر می کنم حقوق آنها نقض شده شکایت خود را مورد بررسی قرار می گیرد

مسالمت آمیز معترضان شده اند جمع آوری و خارج از تالار شهر و اطراف FRANCES برای سال خواستار تغییرات سیستماتیک به مبارزه نژادی و بی عدالتی است.

Black Lives Matter-لس آنجلس در زمینه کت و شلوار دوشنبه در دادگاه فدرال در مقابل اداره پلیس لس آنجلس و رئیس میشل مور ادعا اخیر توده بازداشت بیش از 2600 مسالمت آمیز معترضان — برگزار دستبند در اتوبوس و بدون دسترسی به امکانات حمام آب یا مواد غذایی — یک نقض حقوق خود را در زیر ما. و کالیفرنیا قانون اساسی.

کت و شلوار نیز مدعی پلیس لس آنجلس به ضرب گلوله یک مرد بی خانمان در یک صندلی چرخدار در چشم با گلوله های لاستیکی.

“او نشسته وجود دارد در حالی که, و آن را فقط تکان دهنده گفت:” زن که در زمان عکس از مرد بی خانمان با خون در حال اجرا کردن صورت خود را. او خواسته نمی شود شناخته شده است.

“من می ترسم و من نمی فهمم چرا آنها حتی نیاز به استفاده از آنها روی میدهد چرا که آنها در حال حاضر آنها را به دام افتاده” او گفت:.

پلیس لس آنجلس گفت: آنها نمی توانند اظهار نظر در آن حادثه خاص, اما آنها باز تحقیقات داخلی به استفاده از زور از برخی از افسران پلیس در این اعتراضات.

مور همچنین در پاسخ به شهردار اریک Garcetti تصمیم به قطع LAPD بودجه توسط $150 میلیون, گفت که او می ایستد پشت آن است. Garcetti دریافت واکنش از پلیس لس آنجلس اتحادیه برای کاهش کسری بودجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de