BELLEVILLE بیمار است. — سرطان زا مواد شیمیایی مورد استفاده در طول سال در اسکات پایگاه نیروی هوایی در ایلینوی جنوبی ممکن است به بیرون درز کرده اند به محلی منابع آب با توجه به یک گزارش از ایلینوی آژانس حفاظت از محیط زیست.

دولت سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: گسترش بازرسی سایت تنظیم شده است برای شروع در این تابستان برای نشانه هایی از کلاس از مواد شناخته شده در مجموع به عنوان PFAS که لقب “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی” از آنجا که آنها را هزاران سال به تنزل این بلویل اخبار-دموکرات گزارش شده است. روزنامه به دست آمده از آژانس گزارش از طریق درخواست سوابق تحت قانون آزادی اطلاعات.

                                                                                                                                                                                                                       

به گزارش ایسنا ، Dick Durbin گفت: نیروی هوایی در تماس با دفتر این ماه با مقدماتی جزئیات بیشتر در مورد آلودگی در پایه و دفتر خود رسیده است به محلی مقامات منتخب برای تعیین گام های بعدی.

در روزهای اخیر مقامات شروع به تماس با کسانی که به طور بالقوه تحت تاثیر قرار.

وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی اگر یک فرد با استفاده از شیر آب از یک شهرداری تامین به گفته سرهنگ یوسف رضا مایر معاون فرمانده 375th هوایی تحرک بال در اسکات AFB.

اما مردم باید نگران باشید اگر آنها زندگی می کنند در نزدیکی پایگاه و نوشیدنی از خصوصی هست. نیروی هوایی مهندس عمران مرکز محل و تماس با هر کسی که با استفاده از یک چاه در داخل یک مایل در جنوب شرقی پایه. این مرکز تاکید کرده در حال حاضر شناسایی پنج نفر که انجام این کار.

نیروی هوایی را تست آب چاه برای PFAS سطح مایر گفت. سازمان حفاظت محیط زیست نظر سطح زیر 70 قسمت در تریلیون دلار که برابر است با تقریبا یک قطره آب در المپیک به اندازه استخر شنا به امن برای مصرف.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر آزمایشات آب به خوبی آشکار PFAS سطح بالاتر از استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست افرادی که استفاده از این چاه ها باید فورا متوقف کردن نوشیدن آب است. سطح بالا می تواند باعث سرطان و نقص های هنگام تولد در میان سایر مشکلات بهداشتی سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

نیروی هوایی ارائه خواهد شد بطری آب رایگان آن را به عنوان توسعه یک راه حل دراز مدت مایر گفت.

Durbin گفت: او را با فشار به فدرال مقررات PFAS. اسکات مقامات برنامه ریزی برای پیدا کردن و تماس با افراد مبتلا خصوصی چاه در نزدیکی پایگاه.

نیروی هوایی را ارسال بررسی به کسانی که افراد را به پرس و جو در مورد چگونه آنها استفاده از چاه. بسته به پاسخ نیروی هوایی می تواند آزمون خوبی آب و پرداخت هزینه برای یک راه حل دائمی اگر آن را آلوده.

پایه اضطراری وسایل نقلیه در حال حاضر مجهز به بیشتر œenvironmentally مسئول’� فرمول با توجه به مایر.

‘œIf ما می دانیم چیزی است که ما چیزی می گویند,’� مایر در بیانیه ای گفت. ‘œWe آن را مدیون همسایگان ما و جوامع اطراف آن باز باشد به بحث و گفتگو بر اساس حقایق در دست است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im