حماسه دم همیشه انجام می شود همه چیز کمی متفاوت است, که آیا آن را خواستار محدود مشروب قوانین در خانه خود در ایالت یوتا در حال حرکت اکثریت تولید آن به دنور با استفاده از مواد غیر معمول و یا به آن آبجو هتاک نام مثل بی مخ در هلو و بد باپتیست.

شرکت آبجوسازی است مجبور باشید برخی از سرگرم کننده در یکی از آخرین روند در صنعت آبجو — کم کالری و کم کربوهیدرات آبجو — با انتشار فوق العاده IPA من که آن را به عنوان توصیف “یک عمدا بالا-کالری, آبدار هند Pale Ale لود می شود.” در واقع آبجو دم با زردآلو و Grungeist, اشتایر اژدها و Citra رازک دارای 500 کالری در هر پاینت.

“من می خواهم به یک زن و شوهر از جلسات با برخی از خرده فروشان و آنها به درخواست من در مورد ما بهتر-برای-شما دسته آبجو,’ بنابراین من پرسید: [brewery co-owner] دیو کول در مورد آن” توضیح می دهد که حماسه مدیر فروش منطقه ای مقابله لوی. کول پاسخ: “چرا ما می خواهم به انجام آنچه هر کس دیگری در حال انجام است ؟ چرا ما مخالف؟”

کالری بالا و آبجو است که منتشر خواهد شد فوریه 28 در taproom قبل از ضربه توزیع — همچنین در وزن عظیم 12 درصد ABV پس از آن قطعا در بهتر-برای-شما دسته.

حماسه جدید آبجو شرح زیر است, Deschutes, اورگان آبجوسازی است که در مورد انتشار یک آبجو با موضوع مشابه به نام فله pHaze IPA. با پروتئین بالا و هر چیز دیگری در آن ساعت در 8.2 درصد ABV.

کلرادو ماشین منگنه که منتشر کرده اند کم کالری آبجو — به طور معمول کمتر از 100 — شامل اسکار, بلوز, Odell دم اوری دم Blue Moon دم و Breckenridge. جدید بلژیک نیز در این نسخهها کار میکند.

در اینجا بقیه حماسه داستان در سوپر IPA من از آبجو اردن Schupbach:

“چگونه ما می توانیم بیشتر کالری بسته بندی شده به یک IPA? در ابتدا ما می خواستیم به مشهد با همبرگر و سیب زمینی سرخ شده و خشک هاپ با milkshakes و چسبنده خرس. سپس ما گرسنه و آن را خوردند همه, بنابراین ما تصمیم گرفتند برای پروتئین بالا malts شکر برای کمک به افزایش جاذبه و آمار بالا ABV و میوه به فشار شمارش کالری بیش از لبه. ما در فرود با استفاده از زردآلو به دلیل رازک ما تصمیم به استفاده از Grungeist و اشتایر اژدها بوی بسیار سنگ-میوه ای. من هنوز هم می خواهید به خشک هاپ با gummy bears. شاید دسته بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de