مانند هر کس دیگری کلاغ co-کاپیتان ارین فیلیپس تماشا در وحشت به عنوان آدلاید هیلز و در جزیره کانگورو مانده بود ویران مواج bushfires.

بنابراین در تلاش برای جمع آوری پول بیشتر برای رهایی از ابتکارات AFLW بهترین بازیکن مزایده خاموش باارزش روشن-نارنجی چکمه های او در کنار او تاریخی 45 نقطه فینال برنده بیش از کارلتون در آدلاید بیضی در ماه مارس سال گذشته است.

جریان بیش از 50 ورزش زنده و در هر زمان بر روی تلویزیون خود و یا مورد علاقه دستگاه با KAYO ورزشی. بزرگترین تالار ورزش و جوانان از خارج از کشور. فقط 25 $/ماه. هیچ قفل در قرارداد. خود را دریافت کنید 14-day free trial >

این چکمه نه تنها لگد دو گل در کلاغ’ برنده اما پوشیده بودند در مقابل شکستن رکورد جمعیت 53,034.

آنها همچنین شاهد ویرانی به عنوان فیلیپس به زمین افتاد داشتن پاره شده رباط صلیبی قدامی در اوایل سه ماهه سوم.

او با توجه به ایستاده به او رانده شد از زمین و آسیب او را متوقف نمی کند که نام grand final بهترین-بر روی زمین است.

“من شده اند احساس درماندگی بنابراین این راه کمک کردن و انجام بخشی از من برای بالا بردن مقداری پول” او گفت:.

Adelaide co-captain Erin Phillips is auctioning off her AFLW Grand Final boots to raise money for the bushfire relief. Picture: Sarah Reed
media_cameraآدلاید co-کاپیتان ارین فیلیپس است که مزایده خود AFLW Grand Final چکمه به جمع آوری پول برای bushfire امداد. عکس: سارا نی
The boots in action during the Crows’ 45-point AFLW grand final win over Carlton. Picture: AAP/Kelly Barnes
media_cameraچکمه در عمل در طول کلاغ’ 45 نقطه AFLW فینال برنده بیش از کارلتون. تصویر: AAP/کلی بارنز

“امیدوارم هر کس به پایان می رسد تا با خرید آنها می توانید در آنها را به عنوان نخست وزیری و موفق کفش – حتی اگر آنها تنها فرسوده برای دو و نیم چهارم اما مهمتر از همه امیدوارم ما را بالا می برد برخی از پول خوب است.”

فیلیپس که در حال حاضر بخشی از مخلوط 102.3 صبحانه برنامه رادیویی در کنار علامت Soderstrom گفت: درآمد حاصل از این حراج پوما چکمه (که جدید بود در فینال روز در مارس 31 و یک اندازه 9.5 مردان “کلاسیک پا”) به SA حیات وحش بازیابی صندوق است که با تمرکز بر متوسط تا دراز مدت دوباره استقرار زیستگاه های آسیب دیده از آتش سوزی.

فیلیپس تن پرتقال امضا برای کل 2019 فصل چون همسر او تریسی مورد نیاز روشنایی به او بگویم جدا از هم تیمی Marijana Rajcic.

قبل از فینال او نوشت: این حروف از اعضای خانواده او در پا: T برای تریسی, B, برای, دختر, بروکلین, B, پسر بلیک و یک علامت سوال symbolising او همسر بارداری به عنوان زن و شوهر نمی دانم پس از آن چه آنها را دارا بودند.

Crows co-captain Erin Phillips is taken from Adelaide Oval after injuring her knee in the third quarter of the AFLW grand final. Picture: AAP/Kelly Barnes
media_cameraکلاغ co-کاپیتان ارین فیلیپس گرفته شده است از آدلاید, بیضی, پس از مجروح شدن زانو در سه ماهه سوم از AFLW grand final. تصویر: AAP/کلی بارنز

“این چیزی است که من نوشتم در کفش من به من الهام بخش و به عنوان یک یادآوری در طول بازی برای کمک به نگه دارید هل دادن من,” او گفت:.

فیلیپس که در اوایل این هفته گفت که او تا به حال بهبود از او پاره لیگ قهرمانان آسیا بود و مشتاق به بازی فوتبال دوباره به عنوان به زودی به عنوان باشگاه پزشکان پاک او گفت که او امیدوار مزایده چکمه خواهد بود یکی دیگر از راه او می تواند کمک به بهبود تلاش.

“من شده اند تا به عنوان یک عاشق حیوانات و فقط دیدن وحشتناک عکس در سراسر bushfires از حیوانات است که تحت تاثیر قرار گرفتند که واقعا سخت بود برای تماشای,” او گفت:.

فیلیپس هنوز وزیری چکمه های او در کلاغ’ افتتاحیه 2017 نخست وزیری و کسانی که می تواند از یک روز تا پایان در ورزشی ملی موزه.

او نه تنها دو بار فینال بهترین ها در زمین مدال اما حاکم AFLW بهترین و منصفانهترین و دو بار تمام-استرالیا.

* حراج به پایان می رسد در دوشنبه 17 فوریه. به پیشنهاد رفتن به mix1023.com.au

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net