استونی برنده آن جنگ در فنتانیل پس از آن همه چیز بدتر

تالین, استونی — ایگور اسمیرنوف معرفی شد به مواد مخدر روز اول پسر متولد هنگامی که او به جشن و همسایه تزریق او را با مشقت عصاره تریاک خشخاش.

‘œI هرگز سعی کردم هر چیزی بهتر در زندگی,’� او گفت:. ‘œIt طبیعی آن را تمیز ، �

                                                                                                                                                                                                                       

اسمیرنوف فارغ التحصیل به هروئین در روی لئامت دادن در زندان به جرم سرقت در اواسط دهه 90 به عنوان استونیایی اقتصاد وضعیتی وخیم از سال 1991 و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و سوء مصرف مواد مخدر نرخ شات. پس از طالبان ممنوع کشت و تولید خشخاش در افغانستان decimating سال 2001 برداشت یک داروی جدید به نظر می رسد به جای هروئین در, عجیب و جالب, cobbled خیابان ها از استونی پایتخت تالین: فنتانيل. مردم آن را به نام ‘œChina سفید.’�

اسمیرنوف نمی مانند مواد مخدر اما به زودی یاد گرفتم که با آن زندگی می کنند.

‘œFentanyl هزینه های بیش از حد’� او گفت:. ‘œIf شما با استفاده از فنتانيل نمایندگی به سادگی جمع آوری پول به دلیل بالا طول می کشد یک زمان کوتاه است.’�

اسمیرنوف زندگی می کردند قوس از قاچاق مواد مخدر در استونی کوچک بالتیک دولت است که برای نزدیک به دو دهه است درگیر جنگ با یک فنتانيل بیماری آنقدر شدید آن مصرف بیش از حد میزان مرگ و میر تقریبا شش برابر متوسط اروپا است.

پس از فنتانيل فرود در استونی هروئین ناپدید شد. حتی پس از خشخاش شروع به رشد دوباره در افغانستان و استونی پلیس خفه کردن فنتانيل عرضه در سال 2017, هروئین به عقب نمی آمد. در عوض کاربران تبدیل به کوکتل از انواع دیگر مواد مخدر مصنوعی از جمله آمفتامین آلفا-PVP خطرناک محرک همچنین به عنوان شناخته شده flakka و داروهای تجویزی کاهش آسیب کارگران, کاربران, مقامات بهداشت عمومی و پلیس آسوشیتدپرس گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

نشانه هایی وجود دارد که آمریکا در یک مسیر مشابه اوج از گیاهی و مواد مخدر مانند هروئین به آنهایی که مصنوعی مانند فنتانيل و متامفتامین. که می تواند نوید بخش تغییرات بزرگ در جهانی مبارزه با مواد مخدر زنجیره تامین و سیمان نقش چین — یک منبع مهم قاچاق مواد مخدر مصنوعی — به عنوان یک پیوند حیاتی در سراسر جهان قاچاق مواد مخدر کسب و کار.

‘œThe مسیر است نسبت مصنوعی کامل,’� گفت: Daniel Ciccarone یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشکده پزشکی که تحقیق هروئین و مواد مخدر زنجیره تامین تحت فدرال بودجه مطالعه است. ‘œName عمده تولید مواد مخدر در جهان ‘” افغانستان کلمبیا — تنها مردم را در این می دانم که می گویند چین است. حدس بزنید چه ؟ چین.’�

Fentanyls هستند راحت تر و قاچاق از هروئین و به مراتب بیشتر سود آور به فروش می رسانند. یک کیلوگرم از فنتانيل خریداری شده در چین برای 3000 $به $5,000 می تواند تولید بیش از 1.5 میلیون دلار, با توجه به U. s. اداره مبارزه با مواد مخدر. فنتانيل نیز حداقل 30 بار بیشتر قوی است که می توان آن را سخت را برای کاربران به بازگشت به هروئین پس از مورد استفاده قرار گرفتن به پانچ سنتتیک.

‘œWhat اتفاق می افتد پس از فنتانيل است که به هروئین دیگر کار نمی کند’� گفت: Jaan Vaart استفاده می شود که استفاده از مواد مخدر و در حال حاضر اجرا می شود یک تلفن همراه توسعه اتوبوس برای Convictus های کاهش آسیب در مرکز تالین. ‘œNobody می خواهد به صرف پول خود را در آب. هروئین بود مانند تزریق آب پس از آن.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند: ‘œBE ترس’�

استونی برنده آن جنگ در فنتانيل در سال 2017. عظیم اجرای قانون نظارت عملیات منجر به یک آزمایشگاه مخفی مخفی در زیر یک پله در یک خانه آجری در خارج تالین. آن را یکی از اصلی رکود توسط پلیس که سال است که به طور موثر قطع فنتانيل منابع به کشور کوچک است که تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان, New Hampshire. پلیس کشف و ضبط نزدیک به 10 کیلوگرم فنتانیل که در سال 314 گرم در سال 2016. مصرف بیش از حد مرگ فرو برد پس از رکود.

آنچه اتفاق افتاده در زمان بسیاری از تعجب.

کاربران قادر به پیدا کردن خوب فنتانيل نمی بازگشت به هروئین. آنها شروع به تزریق ترکیبات مختلف مواد مخدر مصنوعی از جمله آمفتامین مصرف مواد مخدر isotonitazene و ترامادول, بنزودیازپین قرص های خواب آور و cathinones. Unidentifiable رمز و راز داروها نیز به نظر می رسد.

‘œSomething ماهی می گذرد. آنها نمی مانند هروئین پس از این. آنها ترجیح می دهند محرک’� گفت: Katri آبل-Ollo یک محقق در مرکز پیشگیری از اعتیاد از استونی موسسه ملی توسعه سلامت است. ‘œThey استفاده از انواع مختلف مواد مخدر آن را مانند لگو ساخت. ما کاهش آسیب کارگران می گویند وضعیت روانی بیماران تبدیل شده است بدتر و بدتر. آنها غیر قابل پیش بینی در آنها چگونه رفتار می کنند.’�

اکاترینا نازک 30 ساله در متادون درمانی گفت: اگر شما می دانید که به کجا نگاه شما هنوز هم می تواند پیدا کردن فنتانيل در استونی. اما مردم به طور فزاینده ای به چیزهای جدید به خصوص چیزی دوستان خود تماس بگیرید ‘œcrystal.’�

او گفت: کریستال بازدید مانند یک دسته از داروهای مختلف همه در یک بار. دوست او تا به حال فرمول شیمیایی برای مواد تشکیل دهنده اصلی خالکوبی روی بازوی او: C15H21NO یا آلفا-PVP مواد مخدر شناخته شده به عنوان flakka.

‘œIn استونی, جدید,’� گفت: Ekaterina که نمی خواهم نام خانوادگی او منتشر شده است.

Flakka بد نامی در آمریکا پنج سال پیش برای مجنون همه چیز از آن ساخته شده مردم انجام دهید: یک کاربر impaled خود را در یک حصار. یکی دیگر از گزارش شروع به پریدن از روی یک پل. یک زن جوان در جنوب فلوریدا نیز اعتقاد بر این بود در flakka زد طریق خیابان برهنه و پوشیده از خون و فریاد در مورد خدا و شیطان. پس از چین ممنوع دارو در اواخر سال 2015 flakka استفاده در آمریکا کاهش یافت

جدید سنتتیک مانند flakka آوردن اضطراب و بی ثباتی به خیابان ها از استونی.

‘œA کسی که با استفاده از فنتانيل نسبت به یک فرد است که با استفاده از آلفا-PVP است که هنوز هم بیشتر در کنترل’� گفت Aljona Kurbatova رئیس مرکز پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در استونی موسسه ملی توسعه سلامت است. ‘œThey عمدتا یک خطر برای خود, اما با آلفا-PVP مردم واقعا کنترل آنها چگونه عمل می کنند.’�

با نگاه به آینده Kurbatova می بیند دو امکان و نه خوب. فنتانيل می آید طوفان به استونی و کاربران با کاهش تحمل بیش از حد در droves. احتمال دیگر این است که جایگزین سنتتیک تسلط بر بازار ایجاد هزینه جدید سلامت و مشکلات اجتماعی که استونی دارو و درمان و سیستم کالیبره شده به آدرس سوء مصرف مواد مخدر هستند مجهز به بیمار رسیدگی است.

‘œBe می ترسم. خیلی می ترسم,’� او گفت:. ‘œIt شد بسیار ساده تر زمانی که آن را فقط هروئین.’�

جهانی مبارزه با مواد مخدر شیفت

عرضه و تقاضا رانندگان سوخت افزایش سنتتیک در کشورهای دیگر و همچنین با توجه به فراگیر 2019 تجزیه و تحلیل توسط شرکت رند غیر انتفاعی تحقیقات سیاست گروه که مقر آن در لس آنجلس است.

در ایالات متحده در مقایسه با گسترده ترین مواجهه با فنتانيل مصنوعی, مصرف مواد مخدر به نظر می رسد جایگزینی هروئین فقط به عنوان آنها در استونی مبارزه با مواد مخدر و اطلاعات مرگ و میر نشان می دهد. افزایش بیش از حد نرخ از مت آمفتامین اغلب با مواد مخدر در حال حاضر و مطالعات است که نشان می دهد تعداد فزاینده ای از مردم در نظر گرفتن هر دو مخدرها و محرک ها نشان می دهد کاربران در آمریکا نیز ممکن است تبدیل به کوکتل مواد مخدر مصنوعی به عنوان آنها در استونی.

در Massachusetts, New Hampshire, اوهایو, و, غرب ویرجینیا, سرانه هروئین شروع به سقوط در اطراف 2014 در حالی که تشنج مصنوعی از مواد مخدر افزایش یافت. 2017 وجود دارد بیشتر فنتانيل تشنج از هروئین در همه این کشورها به جز غرب ویرجینیا است.

‘œIt نوع از همه ما می بینیم در حال حاضر’� گفت: Brian بویل DEA نماینده ویژه مسئول جدید انگلستان است. ‘œWe نه فقط دیدن هروئین خالص شوم.’�

این یک روند جهانی است. مواد مخدر بازارهای در لتونی و بخش هایی از کانادا همچنین به نظر می رسد اوج از هروئین نسبت به fentanyls در حالی که در فنلاند هروئین شده است تا حد زیادی جایگزین نیمه سنتتیک مصرف بوپرنورفين با توجه به برامدگی لبه طبقات سنگ.

‘œThis جدید سحر,’� گفت: Bryce پردو یک نویسنده سرب از برامدگی لبه طبقات سنگ گزارش. ‘œIt دیگر گیاهی.’�

افزایش چین در مقابل مواد مخدر مصنوعی

که تغییر به طور بالقوه خبر بد برای, مکزیکی, شقایق دهقان و, خبر خوب برای بی پروا داروخانه ها در مخفی چینی labs.

ظهور تجارت الکترونیکی darknet بازار و cryptocurrency بیت کوین کمک به ظهور چین به عنوان یک تامین کننده جهانی از رمان مواد مخدر مصنوعی. قبل از تولید کنندگان چینی صادر fentanyls و فنتانيل پیش سازهای آنها فروش cathinones محرک گاهی اوقات فروخته شده به عنوان ‘œbath نمک’� کانابینوئیدهای و ارسال متامفتامین پیش سازهای فوق العاده-labs در مکزیک با توجه به ایالات متحده و بین المللی سازمان های اجرای قانون و مقامات و همچنین ایالات متحده در موارد قانونی و وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم.

‘œChina انجام شده است این برای ده سال گذشته,’� پردو گفت. ‘œThe مصنوعی مخدر پدیده ای است که یک فصل جدید از مواد روانگردان حماسه.’�

ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر می گوید چین گسترده هرزگرد مواد شیمیایی صنعت بزرگترین منبع مصنوعی از مواد مخدر است که در نهایت در ایالات متحده و یا از طریق ایمیل به طور مستقیم و یا از طریق مکزیک.

پکن مخالف است. مقامات چینی را شدت انتقاد کرد و در ایالات متحده اظهارات که چینی عرضه در ریشه امریکا مخدر مشکل و خواستار مدارک و شواهد برای حمایت از ادعا می کند که چین بالا تامین کننده.

پوششي داده ها نشان می دهد که پس از چین ممنوعیت یک نوع خاص از فنتانيل تشنج از این ماده در ایالات متحده افت نشان می دهد که چین یک معنی دار منبع مصنوعی از مواد مخدر. در چین تعیین شده انواع fentanyls به عنوان یک کلاس از مواد تحت کنترل یک حرکت که به نظر می رسد داشتن یک تاثیر است.

‘œWe شاهد کمتر در آینده به طور مستقیم از چین و بیشتر فنتانيل و پیش سازهای روت از طریق مکزیک,’� مریم Brandenberger یک DEA سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

حذف استونی اصلی روسیه مرتبط فنتانيل شبکه در سال 2017 به نظر نمی رسد برای مختل کردن جریان فنتانيل آنالوگ نشان می دهد جایگزین زنجیره تامین ممکن است هنوز هم فعال باشد.

‘œWhile فنتانيل گزارش شده است برای ورود به این کشور از روسیه جدید مشتقات فنتانيل به طور عمده سرچشمه در چین’� با توجه به اروپایی نظارت مرکز مواد مخدر و اعتیاد را 2019 گزارش در استونیایی بازارهای مواد مخدر.

استونیایی پلیس گفت: AP آنها می خواهم جمع آوری چند تحقیقی منجر implicating منابع چینی اما باید تلاش برای ردیابی زنجیره تامین قطعی. استونیایی گمرک گفت: هر سال یک تعداد انگشت شماری از بسته های مصنوعی با استفاده از مواد مخدر حمل می شود به طور مستقیم از چین را تصرف کردند اما بیشتر ممکن است transshipped از طریق بزرگتر کشورهای اروپایی است.

چین ملی کنترل مواد مخدر کمیسیون گفت: AP که استونیایی کرده اند برای کمک خواسته. ‘œWe واقعا دریافت نکرده اند این نوع درخواست همکاری از استونی پلیس و نه ما دریافت مخاطبین ارائه آگهی’� یک NNCC سخنگوی گفت.

در ضمن حجم مصنوعی با مواد مخدر که به استونی از طریق پست در حال رشد است و مواد روانگردان جدید یا NPS چه هستند.

‘œWe دیدن بیشتر و بیشتر فروش مواد مخدر در رمزنگاری بازارها و مواد مخدر بیشتر و بیشتر در حال حمل توسط پست’� گفت: دولت دادستان Vahur Verte. ‘œWe ظهور بیشتر و بیشتر NPS.’�

بسیاری از به روز ساده تر از هروئین.

امروز اسمیرنوف است که در درمان و مانند استونی خود به خود خاموش است فنتانيل. او هنوز هم آرزوی از دست رفته آلی گذشته زمانی که او می تواند سر را به استونی خشخاش مزارع و برداشت لامپ به صورت طبیعی بالا است.

‘œPoppy مایع بهتر است’� او گفت مشتاقانه. ‘œOne در صد است.’�

___

آسوشیتد پرس newsperson کالی رابینسون در واشنگتن و پژوهشگر چن سی در شانگهای کمک به این گزارش.

___

دنبال Kinetz در توییتر در https://twitter.com/ekinetz

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im