دادگاه اتحادیه اروپا: بدون نیاز به فاش کردن آدرس IP در آپلود موارد

بروکسل — اتحادیه اروپا بالاترین دادگاه روز شنبه که سیستم عامل آنلاین لازم نیست به افشای کامل اطلاعات شخصی از جمله ایمیل, آدرس, شماره تلفن و یا آدرس IP از کاربران که به طور غیر قانونی فیلم ها و مواد کپی رایت.

این مورد ناشی از یک فیلم آلمانی توزیع کننده درخواست که یوتیوب ارائه جزئیات بیشتر در مورد کاربرانی که تا به حال آپلود فیلم ‘œParker’� و ‘œScary فیلم 5’3 بر روی پلت فرم. یوتیوب و پدر و مادر خود شرکت گوگل حاضر به ارائه خود را به آدرس ایمیل و شماره تلفن و همچنین به عنوان آدرس IP آنها استفاده می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

آلمان فدرال و دادگاه قضایی ارجاع پرونده به دادگاه عدالت اروپا که گفت سیستم عامل های آنلاین مانند یوتیوب و فقط نیاز به ارائه کاربر آدرس پستی تحت قوانین اروپایی در حقوق مالکیت معنوی.

‘œWhen یک فیلم غیرقانونی آپلود شده بر روی یک پلت فرم آنلاین مانند یوتیوب rightholder ممکن است تحت این بخشنامه در اجرای حقوق مالکیت فکری نیاز به اپراتور برای ارائه آدرس پستی کاربر مربوط می شود اما نه خود و یا ایمیل آدرس IP یا شماره تلفن” را ECJ گفت: در آن حاکم است.

آلمانی فیلم, توزیع, Constantin Film Verleih در زمان قانونی اقدام پس از سه یوتیوب کاربران آپلود فیلم در طول کامل در سال 2013 و 2014. آنها مشاهده شد چندین هزار بار تا زمانی که مسدود شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de