اقلیدس سالن خاموش کردن شیپور خاموشی در 17 مارس

از آن زمان به می گویند تا زمانی به اقلیدس سالن و آشپزخانه.

رستوران خاموش خواهد شد شیپور خاموشی در پایان کسب و کار در سهشنبه, مارس 17 پایان موفق ده-سال-اجرا در Larimer مربع است.

صاحبان در حال حاضر به دنبال خانه دیگری برای اقلیدس سالن پس از آن اجاره شد تا در ماه اوت و Larimer مربع است که در میان برخی از تغییرات. اما coronavirus و در نتیجه لغو از اتفاقاتی که معمولا نگه داشته رستوران و محبوب خود نوار تغذیه با مقدار زیادی از مشتریان عجله وفات آن…حداقل در این محل.

“اثرات انباشته از COVID-19 ویروس بر روی کسب و کار ما واقعا به ما هیچ چاره ای جز بستن در حال حاضر می گوید:” مالک/آشپز جنیفر Jasinski. “ما همچنان به کشف محل جدید برای اقلیدس سالن یک مفهوم ما همه عشق و اعتماد به نفس در.”

“ما تا به حال ده سال” می افزاید: شرکت صاحب بث Gruitch “و ما به دنبال به جلو به جشن که موفقیت در روز سنت پاتریک با ما برجسته کارکنان و مهمانان است.” صاحبان گفته است که کارکنان در مورد قریب الوقوع بسته شدن در روز شنبه, مارس 14.

Inside Euclid Hall.گسترش

داخل اقلیدس سالن.

ران Pollard

اقلیدس سالن سوم رستوران از Jasinski و Gruitch همکاری صاحبان برنده جایزه گردد مفاهیم فقط به نام یک نیمه نهایی به صورت برجسته رستوران توسط جیمز ریش پایه و اساس است. آخرین اطلاعیه های این سال را برنده شده اند به تعویق افتاد; Jasinski برنده جیمز ریش بهترین آشپز غرب در سال 2013 است.) گردد مفاهیم دیگر رستوران ها Rioja و اغذیه فروشی و مشروب فروشی Vendôme در Larimer مربع و رواقی & واقعی و Ultreia در اتحادیه ایستگاه.

اقلیدس سالن بیش از چهل و کارکنان; صاحبان امیدوارم که برای جذب به عنوان بسیاری از مردم که آنها می توانند در رستوران های دیگر. چند ماه پیش که آسان است, پس از رقابتی ناهار خوری در بازار ساخته شده بود خوب کارکنان سخت به آمده است. اما عدم اطمینان از صحنه امروز اتحادش را تغییر همه که.

با توجه به Jasinski گردد مفاهیم در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن کسب و کار با اضافه کردن مفاهیم جدید از جمله یک منظقه انتخاب کنید تا برنامه برای بایگانی اطلاعات و گسترش خانواده از گزینه های غذا در Rioja رواقی & واقعی و Ultreia. و به زودی آن را Ponti یک رستوران جدید در موزه هنر دنور به برخی از این کارگران آواره.

در ضمن آنها صاحبان پوشش تمام صورت حساب خود را در اقلیدس سالن و “راه رفتن دور به خوبی تجار,” Jasinski می گوید و اضافه کرد که آنها در حال حاضر می خواهم در یک نگاه چند نقاط بالقوه برای مهاجرت اقلیدس سالن قبل از همه گیر رسید اما هیچ کدام کار کرده بود.

“در حال حاضر ما باید برای دیدن چگونه این تاثیر می گذارد تمام پنج کسب و کار” او اشاره می کند. “ما می خواهم به حرکت می کند اما ممکن است ما را طولانی تر است.”

این ساختمان که در رستوران خواهد بود تخلیه دارای سابقه ای طولانی و طبقه. آن ساخته شد و در سال 1883 به عنوان یک محل اقامت برای دکتر آلبرتوس ویلر. پس از آن به نام اقلیدس سالن آن را تبدیل به یک محل ملاقات برای گروه ها از جمله الک, فراماسون پوپولیستی و دنور فصل از Minutemen. توسط 1940 ساختمان بود به شپش, باشگاه, یک باشگاه اجتماعی برای عالی Puptent نظامی منظور از Cooties یک spinoff از سربازان جنگ های خارجی. فضا شد Maudie را در بازار کک در سال 1971 به دنبال صابون اسمیت عقاب
نوار پس از نام یکی از دنور بزرگترین مردان باهم آن را تبدیل به مارتینی تگزاس در سال 1991 و عرضه به عنوان اقلیدس سالن در اوت 2010.

اقلیدس سالن مکرر بهترین دنور برنده و فقط ساخته شده Conde Nast مسافر‘s فهرستی از دنور بهترین میله — که باعث می شود این محل ایده آل برای بالا بردن شیشه در روز سنت پاتریک و نان تست پایان یک دهه اجرا شود. “ما در حال رفتن به برخی از پاپ می گوید:” Jasinski. “من قصد دارم به پخت و پز.”

و او را ارائه می دهد این سخن پایانی: “حمایت خود را از رستوران محلی…حتی اگر شما فقط برو takeout.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im