تخلیه دستور داد که اپل در آتش می سوزد و 1,720 هکتار در دره آلبالو را تهدید می کند, خانه

CHERRY VALLEY (CBSLA) — یک برس های بزرگ آتش سیاه شدن حدود 1,720 هکتار و تهدید خانه های جمعه در دره آلبالو باعث تخلیه ساکنان از تعدادی از محله ها.

اول تخلیه به دستور Riverside County کلانتر اجباری ساکنان Avenida میرا ویلا به تخلیه در حالی که کسانی که زندگی در بلوط گلن جاده در نزدیکی بوگارت پارک خواسته شد تا به طور داوطلبانه به ترک خانه های خود.

نیم ساعت بعد Riverside County Emergency گروه مدیریت صادر گسترش تخلیه سفارش برای Cherry Valley منطقه شمال Dutton شرق اوک گلن جاده و جنوب county line — اصل گزارش به جنوب از شهرستان جاده خط.

مدت کوتاهی قبل از 9 p. m., تخلیه, سفارشات گسترش یافته بودند به شمال گیلمن خیابان در ممنوعیت بلوف منطقه است.

در حدود 9:15 بعد از ظهر ممنوع, اداره پلیس شروع به تخلیه ساکنان صادر سخت بسته شدن جاده شمال غروب آفتاب در ویلسون و شمال سن Gorgonio در اجلاس سران در ممنوعیت نیمکت منطقه است.

یکی دیگر از تخلیه منظور صادر شد در مدت کوتاهی پس از ساعت 11 شب از کنار رودخانه شهرستان EMD برای منطقه شمال دره آلبالو بلوار غرب کوهستانی چشمه و شرق Beaumont در خیابان.

آتش سوزی در ابتدا گزارش شده در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر در منطقه درخت سیب لین و بلوط گلن جاده در انتهای شمالی unincorporated جامعه است که مرزهای Beaumont با توجه به Riverside County Fire Department.

تعدادی از ساکنان را به پلیس گزارش که آنها را دیدم یک فرد قدم زدن درخت سیب لین که آنها بر این باور بود تنظیم آتش سوزی در امتداد جاده.

سی موتور خدمه و 10 خدمه شماره بیش از 200 پرسنل فرستاده شد به محل و مواجه سه شعله که گفته می شود همگرا در منطقه با پوشش گیاهی سنگین.

چهار کال آتش هوایی تانکر و دو آب انداختن هلیکوپتر نامیده می شدند شروع به ساخت قطره به آتش خروشان.

در درخواست از سازمان آتش نشانی ادیسون کالیفرنیای جنوبی قطع برق همراه گلن بلوط جاده و اطراف آن طرف خیابان برای جلوگیری از پتانسیل اضافی آتش از شکستن را به عنوان سوخته قدرت قطب فرو انداختن خطوط برق.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر