بالتیمور — سابق شهردار بالتیمور کاترین Pugh برنامه ریزی شده است به محکوم پنج شنبه در سود آور و در سال طرح به فروش می رسد که خود او-انتشار کتاب های کودکان به سازمان های غیر انتفاعی و پایه برای ترویج فعالیت های سیاسی و صندوق اجرا خود را برای شهردار.

Pugh, 69, التماس کرد گناه به فدرال توطئه و اتهام فرار از پرداخت مالیات در ماه نوامبر. کهنه سیاستمدار دموکرات انتخاب شد شهردار در سال 2016 و استعفا داد و در ماه مه پس از مقامات شروع به بررسی عمده فروش ‘œHealthy هالی’� کتاب که مشبک او صدها هزار نفر از دلار است.

                                                                                                                                                                                                                       

Pugh وکلای پیشنهاد کرده اند یک جمله از 366 روز در حالی که دادستان خواسته اند برای نزدیک به پنج سال است.

دادستان متهم Pugh از فروش کتاب نگه داشتن بسیاری برای خود اهداف ارتقاء و عدم تحویل آنها به نهادهای آنها برای خریداری از جمله شهر بالتیمور مدارس دولتی. Pugh و با استفاده از درآمد حاصل از صندوق کلش کمکهای مالی به شهرداری کمپین و خرید یک خانه جدید با توجه به صدور حکم memoradum ظ توسط دادستان.

Pugh با کمک دیرین دستیار گری براون جونیور با دقت انجام شده این طرح بیش از هفت سال شروع شد زمانی که او یک سناتور ایالت مریلند و به تصدی او به عنوان شهردار بالتیمور. مشتریان او شامل دانشگاه پزشکی مریلند سیستم بیمه سلامت و سازمان های دیگر.

قهوه ای و دیگری Pugh دانشیار, Roslyn Wedington در انتظار صدور حکم پس از شفاعت گناه به توطئه و تقلب مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im