منحصر به فرد: داش-Cam تصویری را نشان می دهد ماشین Careening خاموش شمال کالیفرنیا جاده کوه


کمی توکیو (CBSLA) — تصویری وحشتناک از یک دوربین داشبورد یک ماشین آن را به عنوان careened کردن یک جاده کوهستانی در شمال کالیفرنیا جمعه گذشته است.

Maisey Liquez در زمان این عکس پس از نجات خدمه قادر به جلو و او با خیال راحت از خودرو پایین خاکریزی. (اعتبار: Maisey Liquez)

راننده Maisey Liquez نیست فکر می کنم او در حال رفتن برای زنده ماندن تا زمانی که او ماشین رفت State Route 9.

“من می ترسم” او گفت:. “اول از همه مرگ تنها چیزی است که من می خواهم به انجام است.”

Liquez زندگی می کند که در ساحل طولانی شده بود در یک سفر جاده ای از سانتا کروز به سن خوزه, زمانی که او گفت: او ترمز قفل شده است به عنوان او رفت پایین تپه و ماشین تضعیف کردن دو خط جاده ها است.

“زمانی که من در نورد پایین من به یاد داشته باشید من فریاد زد: بیش از رول و دست من بالا سر من و پوشش به دلیل کیسه هوا رفتن نیست,” او گفت:.

Liquez را در سال 2006 قرمز میتسوبیشی لنسر بود به طور کامل شکست پس از آن سقوط به پایین خاکریزی پشت بام سقوط در مناطق مختلف. خوشبختانه او آگاه بود که خودرو را به توقف آمد.

“من به نام 911 اما گوشی من درگذشت, به طوری که آنها فقط به دنبال آن” او گفت:. “و آنها به من در بر داشت در پایین نیمه راه در پایین.”

Liquez گفت: او برای درمان یک شکستگی در ستون فقرات و تصادم. او گفت: نزدیک به مرگ تجربه داده است او یک چشم انداز جدید در زندگی است.

“سپاسگزار از همه چیز مردم در اطراف من” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر