میوود (CBSLA) — آن بوده است بیش از یک سال از میوود آکادمی موسیقی دبیرستان معلم استراليايي رایلی بود همراهی می کردند از مدرسه در دستبند, بازداشت, بعد از مشت زدن به یک دختر 14 ساله دانش آموز چند بار. که در نوامبر 2018 رویارویی در تصویری مشخص شده در زمان گذشته رایلی بود در مدرسه.

Marston رایلی در حال حاضر بازنشسته صحبت منحصرا به CBS در مورد رویارویی بین او و یک دانش آموز که ویروسی رفت و پس از دستگیر شدن در دوربین. (CBSLA)

در حال حاضر بازنشسته با پرونده جنایی علیه او کاهش یافته است رایلی صحبت کردن به طور انحصاری به CBS2.

“آنچه آنها نشان داد به من بود ضربه, دانشجو,” او گفت:. “آنها را نشان نمی دهد هر چیزی قبل از آن.”

رایلی بود که 64 سال در آن زمان گفت که درگیری شروع شد و در یک مدرسه را بررسی کنید.

“زمانی که من به این دانشجو به خصوص او ندارد خود را یونیفرم,” او گفت:. “وقتی که من از او پرسید که برای آن او متخاصم شد.”

رایلی گفت: دانش آموز اول انداخت چیزی در او و سپس baited او با کشت نژادپرستانه تهمت.

“او به من با یک بسکتبال بنابراین تصمیم گرفتم که من نیاز به تماس با امنیت یک بار دیگر” رایلی گفت. “هنگامی که او به پایان رسید صحبت کردن پس از آن من فقط تبدیل شده و راه می رفت دور و به نام امنیت. و دوباره همه که اتفاق افتاد قبل از این دوربین ها آغاز شده نورد — به عبارت دیگر آنچه همه را دیدم و بار دوم او را به کلاس درس. او بدتر و بدتر. کمتر من بدتر از او کردم و آن را در نهایت به یک درگیری.”

به دنبال بازگشت به وضعیت رایلی گفت: او باور نمی کند او آن را در زمان بیش از حد.

“من سعی کردم برای جلوگیری از آن,” او گفت:. “من چه من گرفت و من نمی خواهم آن را برای رفتن وجود دارد, اما آن رفت وجود دارد. اگر او می خواست برای جلوگیری از چیزی که شما را ترک نمی کند و سپس به عقب می آیند.”

در روز حادثه رایلی دستگیر شد. این آغاز یک نبرد در دو جبهه — جنایی و حرفه ای.

رایلی گفت: او بازنشسته قبل از این منطقه دست به پایین و, آخرین سقوط دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است در این مورد.

“آن را مانند یک وزن کردن شانه های خود را,” او گفت:.

پس از این حادثه رفت و ویروسی رایلی دریافت حمایت قابل توجهی از دانشجویان سابق و پدر و مادر. یک GoFundMe صفحه راه اندازی شد, بالا بردن نزدیک به $200,000 برای هزینه های قانونی.

اما برای رایلی گفتن سمت خود را از داستان در مورد بیش از ریختن نور را در چه منجر به درگیری — آن را در مورد اجازه دادن به مردم می دانم چه نوع از سوء استفاده معلمان در همه جا تحمل است.

“بخش غم انگیز در مورد آن این است که معلمان در حال درمان بود که هر روز,” او گفت:. “آنها در حال ضرب و شتم مورد آزار قرار گرفته و چیزی باید گفت در مورد آن.”

رایلی گفت: سخت ترین بخشی از خود را بدون برنامه ریزی بازنشستگی بود که در اطراف دانش آموزان خود را, اما او گفت: ادامه حمایت از جامعه الهام بخش او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im