تغییر آب و هوا است که در اینجا و در حال حاضر – آن را فقط یک آینده مشکل است.

ما شاهد تغییرات واقعی امروز که فقط بدتر خواهد شد به عنوان گرم شدن کره زمین همچنان به صعود اثرات آن خواهد بود تا رسیدن به از دست دادن ارزش ما بزرگ مرجانی به از دست دادن زندگی به دلیل گرمای شدید و bushfires.

راه زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد شد به عنوان اقتصاد ما و محیط منحصر به فرد.

و در عین حال بسیاری از استرالیایی در ادامه به انکار وجود تغییر آب و هوا. آنها صدای یورتمه رفتن اسب از اظهارات نادرست مانند است که انسان نمی تواند باعث تغییر آب و هوا است که وجود دارد هیچ چیز استرالیایی می توانید انجام دهید به آن را متوقف کند. این افراد باید سر خود را در شن و ماسه.

امروز اخبار.com.au راه اندازی سری آن زمان است که در حال حاضرتمرکز بر روی چگونگی اثرات تغییرات آب و هوایی استرالیا’ راه زندگی است. سری تساوی در بینش و تحقیقات گسترده دانشمندان در ویژه همکاری با جودیت نیلسون موسسه روزنامه نگاری و ایده و استرالیا در علوم رسانه ای مرکز.

در اینجا رایج ترین افسانه ها در مورد تغییر آب و هوا — و به همین دلیل آنها در اشتباه هستید.

افسانه 1: تغییرات آب و هوایی واقعی نیست و آن را ناشی از انسان

کارشناسی, مقاله منتشر شده در سال 2016 به این نتیجه رسید که 97 درصد از دانشمندان آب و هوا موافق تغییر آب و هوا است که ناشی از فعالیت های انسانی.

این مطالعه به طور سیستماتیک بررسی تمام ادبیات به بررسی آنچه که دانشمندان می گویند بر اساس روش ها و یافته ها. نتیجه روشن است.

تعدادی از مطالعات دیگر آمده اند که بسیار شبیه نتیجه گیری.

“گرم شدن کره زمین است که صریح و بی سابقه” پنل بین دولتی تغییر آب و هوا اعلام کرد در سال 2014.

با این وجود بیانیه پس از هزاران نفر از دانشمندان آب و هوا از سراسر جهان جمع آوری شده به صورت گسترده در عمق بررسی از خطوط متعدد از شواهد.

این شامل تاریخی تغییرات دما و تغییرات در سطح دریا آب و هوا مدل شبیه سازی را افزایش می دهد در اتمسفری دی اکسید کربن و دیگر گازهای گلخانه ای, یخچال ذوب اسیدی شدن اقیانوس و گرم شدن اقیانوس ها به نام تنها چند.

وجود دارد یک دادخواست در اواخر 1990s امضا شده توسط 31,000 به اصطلاح دانشمندان رد شواهد از انسان ناشی از تغییر آب و هوا. برخی از “دانشمندان” که قرار دادن نام خود را به طومار نمی تواند تایید از جمله چارلز داروین, Geri Halliwell و میکی موس.

علاوه بر این اکثریت قریب به اتفاق مردم برای ثبت درخواست شد آب و هوا نه دانشمندان و نه تا به حال مطالعه این موضوع است. تنها 0.6 درصد از امضا شد دانشمندان آب و هوا.

How Australia’s climate has changed since 1910.
media_cameraچگونه استرالیا آب و هوا تغییر کرده است از سال 1910.

افسانه 2: چیزی تغییر نکرده است. آن داغ شده است در استرالیا قبل از

هیچ آب و هوا دانشمند تا به حال گفت که در استرالیا نبوده است در گذشته است. قاره مشهور است برای آن گرم و خشک و آب و هوای خشک.

اما این مهم است که نه به تمرکز بر روی تنها یک رویداد زمانی که ابراز مخالفت با تغییر آب و هوا.

آب و هوا دانشمندان این کار را انجام نمی هنگامی که ارزیابی چگونه آب و هوا است و در حال تغییر است; آنها به جای تمرکز بر دهه از داده های قوی و روشن در ارتباط روند.

این نقاط نسبت به افزایش دمای متوسط به عنوان به خوبی به عنوان بیشتر و طولانی تر داغ روز و کمتر باحال روز.

Cherrypicking حوادث عمیقا ناقص و ما هنوز نمی دانیم که هر چیزی معنی دار در مورد روند.

Australia’s devastating summer of bushfires should serve as a warning about the impacts of a warmer world. Picture: AAP
media_cameraاسترالیا ویرانگر تابستان bushfires باید به عنوان یک هشدار در مورد اثرات هوای گرم جهان است. تصویر: AAP

آب و هوا چیزی است که شما دریافت کنید. آب و هوا چیزی است که شما انتظار می رود. به دنبال در یک روز از یک رویداد و یا یک محل واحد نیست نشان می دهد.

چه مناسب است و دقیق تر است و در مجموع به دنبال تعداد زیادی از حوادث بیش از یک دوره طولانی از زمان در سراسر مکان های مختلف برای دریافت یک تصویر روشن از چگونگی آب و هوا تغییر کرده است.

بله – استرالیا همواره داغ بوده است. اما ما شاهد افزایش در شدت و فرکانس و مدت حرارت افراط بیش از چند دهه.

و تعدادی از گرمای شدید سوابق تعداد افراطی سرد سوابق در نرخ دوازده به یک است.

افسانه 3: کربن یک معامله بزرگ نیست

دی اکسید کربن باعث می شود تا 0.04 درصد از جو زمین — بخش کوچکی.

مشکل این است که کربن بسیار قوی است. فکر می کنم از آن را مانند شراب قرمز – یک چلپ چلوپ در سس اسپاگتی نمی سرخوش شما اما سه لیوان خواهد شد.

سوزاندن سوخت های فسیلی به طور قابل توجهی افزایش یافته اتمسفری دی اکسید کربن پس از انقلاب صنعتی و سطوح در حال حاضر بالاتر از هر نقطه در حداقل 800,000 سال است.

زمانی که انقلاب صنعتی آغاز شد و در سال 1850 مقدار 280 قسمت در میلیون – یا 0.028 درصد از جو است. آن را در حال حاضر 413 قسمت در میلیون.

ما نیاز به یک کمی از دی اکسید کربن در جو به حفظ این سیاره گرم به اندازه کافی پس از آن قابل سکونت انسان است. اما بیش از حد عمل می کند مانند یک فکر می کنم پتو.

Last year was Australia's warmest on record.
media_cameraسال گذشته استرالیا گرمترین ثبت.

به عنوان انرژی در می آید از خورشید از آن بازدید سطح این سیاره و پرتاب ریباند – بیش از حد کربن تله های آن است. و آن را بسیار برای این رخ می دهد.

دی اکسید کربن و گرما به دام انداختن کیفیت در شرایط خاصی شبیه به کسانی که در فضای ثابت کرده بودند در یک آزمایشگاه در اواخر 1800s.

وجود دی اکسید کربن در اتمسفر منتشر شده توسط عوامل طبیعی اما ما می توانید پیگیری آنچه که تولید گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های انسانی به دلیل آن است متفاوت با اثر انگشت.

متاسفانه, آن طول می کشد در فضای برای هر نقطه بین 50 تا 200 سال و عواقب ناشی از آن احساس خواهد شد برای نسل های.

افسانه 4: یک زن و شوهر از درجه است و هیچ چیز

گفتگو در مورد مقابله با تغییر آب و هوا معاملات با تغییرات 1C یا 2C که در بسیاری از موارد صدا قابل توجهی در مواجهه با آن است.

اما فقط یک تغییر کوچک در درجه حرارت متوسط است همه شما نیاز شدید حوادث به منفجر شدن در فرکانس و شدت.

مرتبط با: چه 2C افزایش در واقع به معنی

خواهیم دید که بیشتر مرگ و میر ناشی از موج گرما. خواهیم دید بیشتر سطح دریا افزایش می یابد و هدف قرار دادن مناطقی که کم دروغ یا توسعه نیافته است. ما به طور بالقوه بیشتر ببینید شدید طوفان. خواهیم دید بیشتر شدید bushfires.

و این همه به دلیل دمای متوسط را افزایش می دهد یک زن و شوهر از درجه است.

تصور غلط 5: مشکل بیش از حد بزرگ است. هیچ استرالیا می توانید انجام دهید

با یک مسئله آنقدر جدی که در آن ما احتمالا شروع کنم ؟

هر گونه تغییر یک تغییر خوب و چیزهای ساده مانند روشن کردن چراغ خاموش هنگامی که شما ترک این اتاق تنها در حال اجرا یک یخچال تنظیمات خود را airconditioner به 25C امید بستن برای طرفداران سقف به جای زمانی که ممکن است با استفاده از حمل و نقل عمومی کمتر خوردن گوشت قرمز رو به رشد خود را تولید و بازیافت به عنوان آنجا که ممکن است و گرفتن یک قابل استفاده مجدد فنجان قهوه.

مرتبط با: چه می توانید انجام دهید برای کمک به

اگر شما می توانید استطاعت به نظر قرار دادن پانل های خورشیدی بر روی سقف خود را. خرید دست دوم که در آن شما می توانید. فکر خود زباله و کمپوست.

بهتر است برای هر کس خود را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ناقص از فقط چند نفر انجام آن را کاملا. ما نمی توانیم خود راضی می شوند.

اگر شما فقط می توانید انجام یک کمی بهتر است از انجام هیچ چیز در تمام.

دکتر سارا پرکینز-Kirkpatrick یک مدرس ارشد و قوس آینده همکار در آب و هوا شانس مرکز تحقیقات در دانشگاه UNSW سیدنی

در اصل منتشر شده به عنوان متخصص در شاخه های پایین عظیم اسطوره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im