کارشناسان: تست سریع کمک می کند تا توضیح چند آلمانی ویروس مرگ و میر

برلین آلمان — تایید کرده است بیش از 1100 موارد جدید کروناویروس اما تا کنون فقط دو مرگ و میر کمتری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی با تعداد مشابه گزارش شده عفونت.

کارشناسان روز دوشنبه گفت که سریع تست به عنوان شیوع گشوده به معنای آلمان احتمالا تشخیص داده شد تعداد زیادی از کسانی که آلوده شده اند از جمله بیماران جوانتر که کمتر احتمال ابتلا به عوارض جدی است.

                                                                                                                                                                                                                       

که به آنها شانس بیشتری برای حاوی ویروس و زمان بیشتری برای آماده شدن برای آن است.

‘œWe در آلمان بودند به سادگی در خط مقدم از نظر تشخیص’� گفت: Christian Drosten مدیر موسسه ویروس شناسی در برلین Charite بیمارستان.

تا همین اواخر وجود داشته است بدون مرگ و میر در همه گزارش ها در آلمان است. مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که 89 سال در غرب شهر اسن و فرد در هاینزبرگ شهرستان در نزدیکی مرز کشور هلند درگذشت COVID-19. هر دو محل هستند و در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت که اختصاص 484 از 1,112 عفونت تایید در آلمان به تاریخ.

فرانسه گزارش کرده است مشابه تعداد موارد – فقط بیش از 1200 – اما آن را دیده 19, مرگ و میر, در حالی که اسپانیا 25 مرگ و میر به کمتر از 1000 موارد با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور.

Drosten گفت: آلمان در شبکه متراکم از آزمایشگاه های مستقل دریافت هر دو اطلاعات فنی مورد نیاز برای انجام آزمایشات و تصویب به لایحه برای آنها در ژانویه هنگامی که مورد اعداد در آلمان هنوز در تک رقمی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThese اثرات ترکیب من بسیار خاص از این به ما یک مزیت فوق العاده در شناخت بیماری همه گیر در آلمان” Drosten به خبرنگاران در برلین.

بر خلاف کشورهای دیگر که در آن آزمایشگاه های ملی تا به حال در انحصار تست آلمان توزیع شده سیستم کمک پزشکان به سرعت تعیین اینکه آیا موارد مشکوک در واقع درگیر این ویروس جدید یا یک سرماخوردگی که می تواند علائم مشابه.

‘œOther کشورهای از دست رفته یک ماه یا حتی زمان بیشتری را به این دلیل’� Drosten گفت.

Lothar G. Wieler که سر رابرت کخ موسسه, آلمان, ملی کنترل بیماری موسسه هشدار داد که این کشور را ببینید, مرگ و میر بیشتر جلو می رویم.

تعداد کم عوارض نسبت به تعداد موارد گزارش شده تا کنون تا حدی بود که با توجه به نوع افراد تشخیص داده گفت: متضاد وضعیت در آلمان که در نزدیکی ایتالیا است که گزارش 366 مرگ و میر و تقریبا از 7400 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

‘œIt یک واقعیت است که ساختار سنی از کسانی که فوت کرده اند, در ایتالیا و در حدود 80,’� گفت Wieler. ‘œMany افراد جوان که نیز آلوده به سادگی نمی شناخته شده است.’�

در آلمان متوسط سن کسانی که مبتلا به COVID-19 حدود 40 او گفت:. ‘œWe شناسایی افراد در اوایل با آزمایش ما که آلوده هستند اما نه به طور جدی بیمار است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر