کشف بی پایان پتانسیل سینه مرغ بدون استخوان

من فکر می کنم بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ دریافت رپ بد گاهی اوقات. در ابتدا فکر مردم ممکن است فکر می کنم “خشک و بی مزه است.” اما من اینجا هستم تا به شما نشان می دهد که سینه مرغ خوشمزه و فوق العاده مقرون به صرفه — سازمان دیده بان فروش خود را در حال پرواز در فروشگاه های مواد غذایی محلی. آنها در فروش مورد هر هفته سوم.

من یک زن بیوه خالی-nester و بگذارید به مدت یک. زمانی که من در Google “وعده غذایی آمادگی برای یک” من بسیاری از ایده های مشابه — پان سرخ شده سینه مرغ را با نمک و فلفل و برنج و کلم بروکلی بخار پز. همه را در یکسان ظروف به reheat در طول هفته. Ew.

                                                                                                                                                                                                                       

من عاشق تنوع اما من هم دوست دارم پخت و پز در بودجه, بنابراین من آماده ام چهار های مختلف غذاهای مرغ با استفاده از یک کیلو سینه مرغ بدون استخوان که در فروش برای $1.99 یک پوند بنابراین فقط پنجاه سنت در هر وعده از پروتئین است.

شما در حال خوش آمدید.

اولین و احتمالا من تعجب آور مورد علاقه همه چهار بوفالو مرغ شکم پر سیب زمینی شیرین. آن را به یک تعادل کامل بین شیرین و خوش طعم و من قول می دهم اگر شما از اعضای خانواده که نمی مانند سیب زمینی شیرین, این دستور غذا را امتحان کنید.

بعد سریع و خوشمزه شام که فریاد مواد غذایی راحتی اما سالم است. این ترد مرغ پارمسان با ترد کدو سبز است. بهترین قسمت در مورد این دستور این است که شما می توانید با استفاده از همان پوشش برای هر دو مرغ و کدو سبز — مطمئن شوید که به شیب کدو سبز خود را برای اولین بار! من هوا سرخ شده من کدو سبز, اما شما می توانید پخت آنها را در همان دما است.

پس از آن ساده وجود دارد مرغ و سبزیجات هم بزنید سرخ. یکی از وعده غذایی هفتگی preps است به طبخ دو فنجان برنج قهوه ای به در یخچال در هفته بعد. برنج قهوه ای به طور معمول طول می کشد حدود 40 دقیقه پس از این را جلوتر گام موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان هنگامی که شما شروع به گرفتن گرسنه برای شام. احساس رایگان برای استفاده از سبزیجات مورد علاقه خود را — من معمولا استفاده از حدود یک فنجان از سبزیجات تازه در هر فرد.

                                                                                                                                                                                                                       

و در نهایت ساده مرغ سیب و پنیر چدار quesadilla. خدمت با یک سبزی (من تا به حال ذرت از کشاورزان بازار) و میوه و شام آماده است تا در کمتر از 10 دقیقه است.

من امیدوارم که با تلاش از این دستور شما خواهید دید که یک سینه مرغ ندارد به خسته کننده و در همه حال و حتی اگر پخت و پز برای شما سزاوار به خوردن انواع مواد غذایی — شما ارزش آن را! تا دفعه بعد من امیدوارم که شما Bizzy در آشپزخانه شما!

من Bizzy آشپزخانه اجرا می شود یک بار در ماه در مواد غذایی است. دنبال Biz Velatini در وبلاگ خود در mybizzykitchen.com/ در Instagram در instagram.com/mybizzykitchen/?hl=en و Facebook در facebook.com/mybizzykitchen.

بوفالو مرغ شکم پر سیب زمینی شیرین

1 سیب زمینی شیرین (حدود 8 اونس هر)
4 اونس سینه مرغ
1 قاشق غذا خوری فرانک سس تند
1 قاشق چای خوری روغن دانه انگور
1 قاشق غذا خوری هم پاشیده پنیر آبی
1 قاشق غذا خوری خامه پنیر
1/2 اونس بخشی-پنیر موزارلا کم چرب
1/2 قاشق چای خوری سس رنچ ادویه
خرد شده گشنیز برای چاشنی زدن
1 قاشق غذاخوری ماست یونانی

                                                                                                                                                                                                                       

من با استفاده از air fryer به پخت من, سیب زمینی شیرین در 400 درجه برای 20 دقیقه. اجازه دهید خنک شود. در حالی که سیب زمینی شیرین bakes, به سادگی طبخ مرغ در یک کتری با روغن دانه انگور برای 3-4 دقیقه از روی حرارت بردارید و شیر یا خط در سس. خود را برای ساخت سیب زمینی: خلال سیب زمینی باز پر با مرغ پخته, بالا, با, خامه, پنیر موزارلا و پنیر آبی و داد و بیداد برای 4-5 دقیقه تا browned و شامپانی.

چاشنی زدن با ماست یونانی مخلوط با سس رنچ به عنوان چاشنی ترش بیشتر سس تند و خرد شده گشنیز.

ساده مرغ و سبزیجات هم بزنید سرخ

1 قاشق چای خوری روغن دانه انگور
4 اونس سینه مرغ برش را به نیش می زنند به اندازه قطعات
1 فنجان سبزیجات تازه, برش را به نیش می زنند به اندازه قطعات
1 فنجان برنج پخته شده قهوه ای
1 تخم مرغ
1 قاشق هم بزنید سرخ, سس
1 قاشق چای خوری sriracha (اگر شما آن را دوست دارم تند – اضافه کردن بیشتر!)

در یک کتری یا wok حرارت روغن. اضافه کردن مرغ و طبخ 3-4 دقیقه و حذف از پان. اضافه کردن سبزیجات و طبخ 3-4 دقیقه یا تا زمانی که چنگال مناقصه. من گاهی اوقات اضافه کردن یک قاشق غذاخوری آب به این مرحله. اضافه کردن مرغ پشت در قهوه ای برنج و طبخ برای 1 دقیقه است. ایجاد یک سوراخ در مرکز مخلوط تخم مرغ و تقلا برای 1 دقیقه و سپس مخلوط را به هم بزنید سرخ.

مرغ سیب و پنیر چدار Quesadilla

1 بزرگ آرد ذرت مکزیکی
4 اونس سینه مرغ پخته و قطعه قطعه شده
1/4 فنجان نازک اپل
1 اونس خوب پنیر چدار
1/8 جام حذفی نوزاد تازه اسفناج
1 قاشق چای خوری روغن دانه انگور

گرما نچسب کتری بیش از متوسط حرارت کم. قلم مو روغن دانه انگور بر روی یک طرف از نان ذرت مکزیکی و نصف کاهش دهد. تلنگر به طوری که نفت در خارج است. لایه پنیر, سینه مرغ, سیب و اسفناج و بالا با نیمه دوم از نان ذرت مکزیکی. طبخ متوسط کم به مدت 2 دقیقه با درب (این کمک می کند تا ذوب شدن پنیر) تلنگر و طبخ 2 دقیقه بیشتر.

ترد مرغ پارمسان با ترد کدو سبز

1/2 فنجان panko خرده نان
1 کدو سبز قطعه قطعه
4-هر اونس سینه مرغ
1/4 قاشق چای خوری نمک
1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه
1 قاشق غذا خوری گشنیز خرد شده (جعفری با این نسخهها کار بیش از حد)
1/2 قاشق چای خوری فلفل قرمز خرد شده
1 تخم مرغ مورد ضرب و شتم
1/4 فنجان شیر بادام شیرین نشده
1 قاشق چای خوری روغن دانه انگور
1 قاشق غذا خوری خرد شده پنیر پارمسان

در یک کاسه مخلوط خرده نان, نمک, فلفل, فلفل قرمز خرد شده. در یک کاسه جداگانه اضافه کردن تخم مرغ و شیر و گشنیز و ضرب و شتم تا زمانی که ترکیب شده است. شیب کدو سبز برای اولین بار و به مخلوط تخم مرغ و سپس به panko و هوا سرخ برای 10 دقیقه در دمای 400 درجه کوه در می رم در نیمه راه از طریق. در آهن یا نچسب دیگچه اضافه کردن روغن و حرارت بیش از حرارت متوسط. شیب مرغ را در مخلوط تخم مرغ اضافه کردن پنیر پارمسان به panko سپس در panko/پنیر مخلوط و طبخ برای 3 دقیقه یک طرف یا تا زمانی که مرغ 165 درجه می رسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر