گروه افراطی الشباب مجموعه COVID-19 مرکز در سومالی

نایروبی, کنیا — به القاعده وابسته به گروه های افراطی در سومالی است پرده برداری کرد COVID-19 انزوا و مراقبت از تاسیسات نشانه آن است که این گروه به طور جدی در نظر گرفتن همه گیر است که همچنان به گسترش در شکننده کشور.

الشباب جمعه اعلام کرد که این تاسیسات که شامل یک round-the-clock خط راه اندازی شده است در جيليب عمده دژ از گروه های افراطی در جنوب سومالی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI am اصرار مردم با این بیماری علائم به مرکز پزشکی و جلوگیری از آلوده کردن دیگر مسلمانان’� شیخ محمد بالی ارشد الشباب رسمی و یک عضو از گروه ad hoc COVID-19 کمیته پاسخ گفت: در یک سخنرانی پخش شده توسط این گروه افراطی رادیو بازوی اندلس.

تسهیلات راه اندازی شده است در یک ساختمان که یک بار قرار دارد کودکان سازمان ملل متحد آژانس در جيليب.

برای ماه سومالی مقامات بهداشت هشدار داده اند که در مناطق تحت کنترل الشباب در جنوب و مرکز سومالی می تواند در معرض خطر ابتلا به این ویروس گسترش یافته است. این گروه افراطی به مقاومت کمک از دولت و سازمان بهداشت بین المللی در این بحران های گذشته از جمله خشکسالی است.

هیچ اطلاعات فورا در دسترس است در مورد هر گونه ویروس موارد در الشباب پایگاه که باقی می ماند محدودیت برای سلامت کارگران و مقامات و یا چگونه COVID-19 نفر خواهد بود را تایید کرد.

شاخ آفریقا ملت بیش از 2500 تایید ویروس موارد و یکی از جهان را حداقل مجهز به سیستم های بهداشتی پس از سالها جنگ و فقر منجر به ترس است که تعداد بی حد و حصر موارد ممکن است که غیر قابل تشخیص است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de