حقایق مهم: عمه Jemima به یک شکل در سال های اخیر ادعاهای دروغین

عکس گردش در رسانه های اجتماعی مسئله برای نشان دادن عمه Jemima به برگزاری یک پشته از پنکیک در حالی که زنجیر به یک جدول است که در واقع یک هنرمند مدرن تفسیر شخصیت با توجه به Snopes.com.

این Quaker Oats شرکت قصد دارد برای جلوگیری از استفاده از عمه Jemima به تصویر محصولات خود را به دلیل شخصیت اتصال به کلیشه های نژادی. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی گفت: این شرکت با قطع این نام تجاری را از بین ببرد میراث نانسی سبز که به تصویر کشیده و شخصیت بیش از یک قرن پیش Snopes گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

عمه Jemima به نام آمد از یک آهنگ انجام شده در یک خنیاگر نشان می دهد مردان در لباس blackface که دیده می شد توسط کریس Rutt پس از او و چارلز آندروود توسعه self-rising مخلوط نان شیرین و پهن در سال 1889. این شرکت فروخته شد و مالک جدید استخدام سبز سابق در کنتاکی به تصویر بکشد عمه Jemima در سال 1893 نمایشگاه جهانی در شیکاگو با توجه به Snopes به نقل از دانشنامه از فرهنگ پاپ آمریکایی.

عکس نشان دادن عمه Jemima زنجیر به میز 2008, پرتره از خود, توسط هنرمند سالی Stockhold با عنوان “عمه Jemima: من خندید چرا که آنها به من پرداخت می شود.” Stockhold که سفید ملبس به blackface برای تصویر او که شامل به عنوان بخشی از یک مجموعه در وب سایت خود را با برچسب “myselfportraits نوای آیکون ها و دیگر پوچ” با توجه به Snopes.

توییتر پست نبود از AOC

یک تصویر از یک پست توییتر در Facebook به دروغ به معنی دموکرات در کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز حمایت از نگه داشتن کسب و کار بسته تا پس از انتخابات ماه نوامبر در تلاش برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آن را حیاتی است که فرمانداران حفظ محدودیت در کسب و کار تا بعد از انتخابات نوامبر به دلیل بهبود اقتصادی کمک خواهد کرد که تهمت بود مجددا انتخاب. چند کسب و کار را تعطیل و یا زیان کار است که قیمت های کوچک به پرداخت به رایگان از ریاست جمهوری خود. #KeepUsClosed” خواندن تصویر به تاریخ مارس 20.

                                                                                                                                                                                                                       

هیچ مدرکی دال بر این شد ارسال شده توسط Ocasio-کورتز با توجه به PolitiFact.com. پست پرچم Facebook در تلاش برای شناسایی نادرست اخبار و اطلاعات غلط.

این پست و ادعای نیویورک نماینده “حذف شده (صدای جیر جیر) اما نه قبل از آن به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 20 ، 000 بار.”

اما توییتر پست می تواند یافت نمی شود و ProPublica یک وب سایت با یک بایگانی از حذف پست تا به حال هیچ سابقه ای از آن در هر کدام از Ocasio-کورتز حساب توییتر PolitiFact گفت.

وجود دارد نیز هیچ خبری از Ocasio-کورتز ساخت یک نظر.

PolitiFact گفت: پست و نادرست است.

رانندگان نسکار نه درگیر در نماز

عکس گردش در رسانه های اجتماعی پس از نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم نشان می دهد که خدمه در Indianapolis Motor Speedway زانو در یک خط با ادعای نادرست نسکار “نیروهای همه رانندگان خود را به انجام مسلمان نماز است.”

اطلاعات نادرست جمع آوری بیش از 140,000 views.

مسابقه خدمه زانو به شرکت در یک “شناخته شده نسکار سنت” در جاده سریع السیر در حیاط آجر با توجه به آسوشیتد پرس. پس از مسابقه برنده راننده و خدمه راه رفتن را به خط پایان زانو زدن و بوسه حیاط-بخش طولانی از آجر در مسیر.

                                                                                                                                                                                                                       

راننده دیل جارت و خدمه شروع به تمرین خود پس از پیروزی در سال 1996 Brickyard 400 مسابقه AP گفت.

لینکلن مجسمه آسیب دیده در سال پیش

گزارش های خبری در مورد آسیب به یک مجسمه نیم تنه از آبراهام لینکلن نزدیک به سه سال پیش در شیکاگو recirculated در رسانه های اجتماعی با ادعای خشونت های اتفاق افتاده در طول تظاهرات اخیر.

این بنای تاریخی بازسازی شد و به شیکاگو نقل مکان کرد کتابخانه عمومی غرب انگلوود شعبه و پس از آن سوزانده شد در ماه اوت سال 2017 با توجه به آسوشیتد پرس.

آخرین پست ها به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook و Instagram گفت: خرابکاری به لینکلن لشکرگاه رخ داده در جریان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او.

مدت کوتاهی پس از آن تظاهرات یک Instagram پست گفت: “آبراهام لینکلن با نام مستعار بزرگ رهايیبخش امضا رهایی اعلام شده در Jan. 1, سال 1863 آزاد کردن بردگان به عنوان ایالات متحده آمریکا فرود به جنگ داخلی. چپ نمی کند که در مورد مراقبت بعد از همه.”

“آبراهام لینکلن است که به خوبی حفظ شده در جامعه” شیکاگو Ald. ریموند لوپز گفت: AP. “آن را خوب و کامل در محل آن است.”

از آنجا که بنای ساخته شد در سال 1926 از آن شده است “اسپری رنگ به سرقت رفته بود, بینی خود را زدم و سپس در نهایت مجموعه ای در آتش” AP گفت.

در سال 2017 سینه سوخته پیدا شد که در آن ایستاده بود در نزدیکی 69 خیابان و Wolcott خیابان در غرب انگلوود محله با توجه به NBC news. این یکی از بسیاری از مجسمه ها در سراسر ایالات متحده تخریب در طول اعتراضات پس خشونت در Charlottesville, Virginia. آن را نقل مکان کرد به کتابخانه در سال 2018 است.

• باب اسوالد جانباز منطقه شیکاگو روزنامه نگار سابق و, اخبار سردبیر الگین پیک-اخبار. تماس با او را در [email protected]