میشن ویجو (CBSLA) — نشسته از طریق جلسات مورد حفظ جماعت امن بود و نه چیزی که ایمان مبتنی بر جامعه همیشه فکر می کردند که باید انجام دهید اما پس از تگزاس کلیسا تیراندازی پووی کنیسه تیراندازی و پیتسبورگ کنیسه تیراندازی تنها چند ماه از هم جدا آنها که فقط پنج شنبه شب در میشن ویجو.

“شما نمی انتخاب روز” فرمانده راس Caouette, از اورنج کانتی کلانتر گفت. “روز را انتخاب کنید.”

Orange County sheriff نمایندگان امنیت میهن و دفتر تحقیقات فدرال برگزار شد یک جلسه با حضور صدها کلیسا و کنیسه اعضای. بزرگترین نکته برای ایمنی بود که هر کس نیاز برای گزارش هر چیزی مشکوک مهم نیست چقدر کوچک به اورنج کانتی هوش ارزیابی مرکز.

“ما لزوما نمی تونم در خدمت شما برای تکمیل ظرفیت مگر اینکه شما به ما اطلاعات” Caouette گفت.

تعداد آنها یکی از نگرانی در منطقه در حال حاضر آنها گفته شد مکان های عبادت — کلیسا و کنیسه و مسجد.

“ما یک هدف نرم در حال حاضر” رابرت Mielish یک محافظ مشاور امنیت با امنیت گفت. “همه 150-200 چشم تا اینجا درسته ؟ و آن همان راه هر یکشنبه. حدس بزنید چه ؟ شما قابل پیش بینی است.”

که تهدید است و به همین دلیل تعدادی از داوطلبان در جوامع مذهبی در حال شکل گیری خود را در تیم های امنیتی در داخل خانه های خود را از عبادت است.

“هستند بسیاری از معابد که در آن وزرای باقی مانده برای تصمیم گیری در مورد امنیت و که کار خود را” مارک Raissen امنیتی داوطلب در معبد خود گفت. “شما نیاز مردم در جامعه به داوطلب و به صورت یک تیم امنیتی.”

بزرگترین چیزی که عبادت می توانید انجام دهید برای محافظت از مکان های خود را از پرستش اجرای قانون گفت که برای رسیدن به می دانم که افرادی که شرکت خدمات برنامه ریزی و آموزش آن و از همه مهمتر به گزارش هر چیزی مشکوک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im