خانواده و دوستان به یاد داشته باشید لا فیلیپینی, مدافع جامعه که درگذشت Coronavirus

FILIPINOTOWN (CBSLA) — در میان خود عزادار و خانواده و دوستان مدافع جامعه John Eric نوسان می خواهید به نگه داشتن یاد و خاطره او را زنده.

این زن 48 ساله تشخیص داده شد با COVID-19 و گذشت از عوارض در ماه ژوئن. نوسان بود یک رهبر و طولانی مدت مدافع در LA فیلیپینی جامعه است. او اخیرا مدیر اجرایی در SIPA که مخفف “جستجو شامل Pilipino آمریکایی است.” این یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به غنی سازی و توانمند سازی فیلیپینی آمریکایی است.

“حتی تا به امروز آن را بسیار ما هنوز در تلاش برای پردازش و بدیهی است که همه ما هنوز عزادار” گفت: لایل del Mundo, SIPA هیئت مدیره رئیس جمهور.

نوسان بوده است یک عضو هیات با SIPA پس از 2015. او رهبری گروه غیر انتفاعی کسب و کار کوچک خدمات مشاوره و مدیریت کارآفرینی خود را برنامه. در طول زمان خود را در آنجا او به رسمیت شناخته شده توسط محلی و رهبران دولت کار خود را که شامل گرفتن بودجه برای ارائه مواد غذایی به سالمندان و خانواده های نیازمند در تاریخی Filipinotown.

“یک برنامه جدید است که او فقط در سال گذشته بود که واقعا کمک به ما یاد می دهد سالمندان, سالمندان ما چگونه به استفاده از فن آوری” Del Mundo گفت.

Del Mundo گفت: نوسان شور و شوق برای خدمت به جامعه خود را در اوایل آغاز شده است. او یک پسر فیلیپینی مهاجران و افتخار میراث خود را. او فارغ التحصیل از دانشگاه UC ریورساید در رشته مطالعات قومی و رفت و به خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده ذخایر. نوسان بعد pursed حرفه ای در جامعه خدمات تمام وقت.

“جان مدافع عمده توانمند سازی جامعه و حمایت از سازمان های دیگر نه تنها ما” Del Mundo گفت.

به عنوان SIPA در حال حاضر با این نسخهها کار به redevelop و گسترش خود را در مقر این گروه می گوید: آنها می دانند که نوسان می خواهید آنها را به خدمات جامعه و حتی بیشتر.

Del Mundo گفت: پیام خود را به نوسان است که “شما برادر من شکل دیگری مادر همه ما از دست شما ما را به خط پایان با این پروژه جدید و ما را به انجام بهترین ما می توانیم برای ادامه زندگی خود کار می کنند و میراث.”

نوسان جان سالم به در با پدر و مادر همسر و شش فرزند و برادر و خواهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de