خانواده: هافمن ستاره فوتبال برف کن باور او تا به حال طولانی COVID-19 اما نمی توانید آزمایش

برای بیشتر از 50 سال برف کن شد عکس سلامت.

در واقع به عنوان یک افسانه ای فوتبال در Hoffman Estates دبیرستان و دانشگاه ایندیانا شد کل یک گالری از سلامت.

                                                                                                                                                                                                                       

اما چیزی احساس نمی کند حق چند ماه گذشته است. طولانی علائم سرماخوردگی به ویژه سرفه است که نمی خواهد برود نگران او.

متاسفانه برف کاهش یافته است به دکتر مراجعه کنید, با توجه به خواهر استفانی برف. ترس از اینکه تشخیص داده COVID-19 و در حال قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی او را نگه داشته و از بودن تست شده او گفت:.

برف کن که زندگی در Fishers, Indiana سعی کردم به درستی فاصله خود را از دوستان و خانواده به خصوص سه فرزند خود را. او در بازدید از کودکان خود در Port Huron, Michigan — اقامت در هتل به جای خانواده خانه — هنگامی که او درگذشت یکشنبه در اتاق هتل خود را. کالبد شکافی در حال بررسی است اما خانواده معتقد است علت مرگ تلقی خواهد شد COVID-19.

“او هنوز هم به رفتن آهسته دویدن و مسائل اما او تا به حال سرفه و فقط احساس نمی خوب” استفانی برف گفت. “من و بابام میگفتم او را به رفتن به دکتر, اما او گفت که او نمی خواست به خاطر او فکر کرد COVID.

                                                                                                                                                                                                                       

“او فقط همه چیز در مورد بچه های خود را و آنچه را که او در مورد مراقبت بیشتر,” او گفت:. “او نمی خواست به دیدن بچه ها تا زمانی که او بهتر بود اما پس از آن او فقط فوت کرد.”

برف کن گل 128 اهداف در Hoffman Estates بالا و اضافه 84 اهداف در دانشگاه ایندیانا در حالی که دو بار بودن نام کالج ملی فوتبال, بازیکن سال. چهار بار برف بود به نام یک آمریکایی و hoosiers برنده 1988 NCAA عنوان ملی به رهبری برف.

تا زمان مرگ او عمل کن برف گلزن اردوگاه. او برنامه ریزی اردوهای تابستان امسال در سراسر غرب میانه قبل از همه گیر زده و آنها را مجبور به لغو شده است.

در حالی که چند قابل توجه ورزشکاران باید قرارداد COVID-19 تعداد کمی از آن فوت کرده اند. با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت از 6,770 COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در ایلینوی از طریق پنج شنبه, کمتر از 1000 رخ داده است در بیماران با سن کمتر از 60 سال است. نزدیک به 70 درصد از مرگ و میر شده است در میان بیماران با سن 70 سال و بالاتر.

                                                                                                                                                                                                                       

دکتر فیلیپ Cozzi مدیر پزشکی مراقبت بحرانی در المهرست بیمارستان یادبود معتقد است برف از مرگ به عنوان یک یادآوری برای همه مراقب باشند در مبارزه با COVID-19.

“یک فرد ممکن است قادر به مبارزه با ویروس کارآمد و فرد دیگری نمی تواند به مبارزه با این ویروس در همه” Cozzi گفت. “این یک شوکی به جهان است که هر کسی ممکن است در معرض. این یک شهادت چگونه شدید عفونت می شود.”

برف جان سالم به در با سه فرزند خود را, اشلی, متی و لورن; خواهر استفانی و برادر استیو که او نیز یک بازیکن فوتبال standout در Hoffman Estates بالا; پدرش کن; و چندین برادرزاده و خواهرزاده. مادرش سوزان درگذشت در سال 2014.

استفانی برف گفت: او برادر عاشق تماشای دخترش لورن بازی فوتبال در حامی دانشگاه دولتی. در میان متی برف را بهترین خاطراتی بود ساده آبجو او می خواهم گاهی اوقات لذت بردن از با پدر خود.

متی برف گفت: تمام کودکان لذت می برد منحصر به فرد پیوند با پدر خود.

“پدر کسی هر سه ما می تواند تعداد مهم نیست که چه زمان از روز است.” “او هرگز فرصت از دست رفته به ما اجازه می دانم که چگونه افتخار او از ما. هر یک از ما تا به حال خود ما ارتباط خاص با او که ما را همیشه گرامی.”

ملاقات با خانواده 1 تا 4 بعد از ظهر یکشنبه در خانواده اسمیت کفن در پورت هارون. استفانی برف گفت: بزرگتر یادبود است که برنامه ریزی شده در کرمل ایندیانا در Roselli پیتزا فروشی که متعلق به استیو برف.

“من هنوز هم می تواند آن را باور نمی کند” استفانی گفت. “او سالم است. او همیشه کار کردن. این فقط یک شوک به همه ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de