خانواده از 31 سال فنتنا زن در بیمارستان بستری با COVID-19 التماس مردم به ویروس به طور جدی

لس آنجلس (CBSLA) — خانواده از 31 سال coronavirus بیمار التماس شنبه برای افرادی که به این ویروس به طور جدی.

ورونیکا Santibanez التماس مردم به این بیماری همه گیر به طور جدی پس از او 31 ساله خواهر جانت دیده می شود در اینجا با دختر در بیمارستان بستری شد به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس. (عکس خانوادگی)

“این ویروس آن قائل,” ورونیکا Santibanez گفت. “اگر شما فکر می کنم شما سالم هستند که شما نمی توانید آن را از خواهر کوچک من هیچ شرایط بهداشتی هیچ چیز او را در اینجا مبارزه برای زندگی خود را.”

Santibanez گفت خواهرش جانت یک مادر تنها از فونتانا شروع به تجربه علائم مانند تهوع و خستگی و مشکل در تنفس حدود یک هفته و نیم پیش.

“ما هیچ ایده ما نمی دانیم که در آن او آن را از” Santibanez گفت. “او نمی داند که در آن او آن را از. ما نمی دانیم که اگر آن را از ما نمی دانم اگر آن را از خارج از محل کار. ما فقط هیچ نظری ندارم.”

جانت, که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار پرستاری در دانشگاه Loma لیندا مرکز پزشکی بیمارستان بستری شد هفته گذشته به علت عوارض ناشی از رمان coronavirus.

و در حالی که اکثر بيماران ICU باید جدا از خانواده و عزیزان Santibanez گفت: خواهر او خوش شانس بود قادر به دیدن یک چهره آشنا — خود, دیگر, خواهر, Maribel جرم است که یک پرستار ICU در بیمارستان است.

“این یک موهبت دانستن است که او وجود دارد با او و این که او به تنهایی در این” Santibanez گفت.

Santibanez گفت: جرم شده است چیدن اضافی شیفت فقط به نزدیکی خواهر خود را.

“او وجود دارد” Santibanez گفت. “او می تواند هر چیزی را انجام دهید پزشکی برای او وجود دارد دست خود را. او وجود دارد او گفتن, ‘JJ نگه داشتن مبارزه با. شما رو این.’ فقط به او امید گفتن به او نمی دهد.”

اما در حالی که جانت مبارزه برای زندگی خود را در بخش های مراقبت ويژه خواهران او در حال التماس برای افرادی که به این ویروس به طور جدی.

“این بسیار مهم است برای مردم به درک به پوشیدن ماسک خود را به اجتماعی فاصله” Santibanez گفت. “از آنجا که من نمی خواهید این چیزی که من احساس چه خانواده من رفتن را از طریق در هر کسی.”

جانت داده شد یک آزمایش از مواد مخدر Remdesivir و نیز قرار داده شده در لیست نقاهت اهدای پلاسما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de