خانواده آندرس Guardado خواسته های مقامات از انتشار نتایج کالبد شکافی

لس آنجلس (CBSLA) – خانواده از 18 سال که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان در اوایل این ماه در حالی که مشغول به کار به عنوان یک گارد امنیتی برای Gardena خودکار فروشگاه بدن خواستار آن شدند که این روز را در بخش انتشار نوجوان گزارش کالبد شکافی.

خانواده از 18 سال سن آندرس Guardado (تصویر سمت راست) صحبت می کنند در یک کنفرانس خبری در لس آنجلس در تاریخ 30 ژوئن 2020. (CBSLA)

بحث تیراندازی مرگ آندرس Guardado رخ داده در شب 18 ژوئن در 400 بلوک Redondo ساحل بلوار.

نمایندگان گشت زنی در منطقه گفت: آنها را دیدم Guardado فلش تفنگ و سپس اجرا جنوبی بین دو کسب و کار. نمایندگان به تعقیب و پس از فوت پیگیری Guardado به ضرب گلوله کشته شد. او در صحنه است.

Guardado مشغول به کار بود به عنوان رسمی گارد امنیتی برای آزادراه خودکار فروشگاه بدن در زمان. با توجه به LASD و معاونان بهبود لود ثبت نشده تفنگ. آنها همچنین می گویند او نه مجوز و نه پوشیدن لباس.

اما خانواده اش بارها مورد مناقشه با این ادعا که او مسلح بود.

“با توجه به خانواده و بهترین دوستان او خود یک تفنگ ندارد یک تفنگ آیا دسترسی به یک اسلحه” وکیل خانواده آدم شیا گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس خبری.

خانواده نیز ادعای شاهدان به آنها گفت Guardado در حال اجرا بود از نمایندگان زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

“ما می خواهیم به می دانم که در آن او به ضرب گلوله کشته شد و چند بار او به ضرب گلوله کشته شد” شیا گفت.

مرتبط با: Gardena کامپتون جوامع متحد به نمایندگی از آندرس Guardado با 18 گلوله و کشته LASD

خانواده است و خواستار آن است که گزارش پزشکی قانونی منتشر خواهد شد.

“امروز سیزدهمین روز پس از این حادثه رخ داده است و ما هیچ اطلاعات ما هیچ گزارش” Guardado پدر کریستبل گفت: از طریق یک مترجم.

اما در مجازی کامپتون شورای شهر در جلسه روز شنبه, L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت که محققان هنوز در زیر آگهی از شاهدان بالقوه و نمی تواند از انتشار هر گونه گزارش تا کسانی که در حال تکمیل است.

“نمی توان آن را ساخته شده تا زمانی که همه شاهد بوده اند شناسایی شده و مورد مصاحبه قرار گرفتند. در غیر این صورت ما میخوایم خودگذشتگی شهادت آنها و ما و دوباره می شیم یک خطر بیافتد نتیجه” بییانوئبا گفت.

شیا ادعا LASD است که به سادگی به تاخیر انداختن. شیا تا با ارسال درخواست رسمی به هر دو L. A. شهرستان و LASD برای اطلاعات. او می گوید اگر آن را نمی کند به زودی به خانواده خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه.

“آنها (کلانتر) می خواهید برای رفتن به دور است, اما آن را به” شیا گفت.

هفته گذشته L. A. شهرستان هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا به دنبال بررسی مستقل بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de