هالیوود (CBSLA) — طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در برابر هالیوود خانه سالمندان که در آن 78 ساله قرارداد coronavirus و درگذشت.

جیمز Ivey, 78 بود زندگی در هالیوود خانه سالمندان زمانی که او قرارداد COVID-19 و درگذشت. اعضای خانواده خود را در حال حاضر در زمینه کت و شلوار در برابر امکانات. (اعتبار: Ivey خانواده)

جیمی Ivey, James Ivey دختر گفت: او می تواند بشنود پدرش ضعف صدا در طول یک تماس تلفنی با یک پرستار تنها چند ساعت قبل از مرگش در آوریل 20 در هالیوود برتر مرکز بهداشت و درمان.

“من می توانم او را او فریاد” کمک در پس زمینه است که ویرانگر بود,” او گفت:.

Ivey گفت: خانه سالمندان بگویم نه خانواده که پدر او تا به حال قرارداد COVID-19 تا روز قبل از مرگ او — دو هفته پس از اولین آزمایش مثبت است.

“من به معنای واقعی کلمه قلب کاهش یافته و به معده من,” او گفت:. “منظور من گفتم اوه خدای من نه.””

COVID-19 ذکر شده در گواهی فوت به عنوان یکی از علل مرگ او.

خانواده گفت: خانه سالمندان که در آن او شده بود ماندن از ژانویه موفق به دنبال اولیه عفونت پروتکل های پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر.

“آنها متوقف نمی بيماران از رفتن از یک اتاق به اتاق” Ivey گفت. “آنها نمی پوشیدن تجهیزات مناسب. آنها نمی ماسک می پوشند.”

خانه سالمندان با ارسال نامه شهریور مارس 10 بیان که ساکن تشخیص داده شده بود با COVID-19 اما Ivey گفت: پدر او آزمایش مثبت مارس 4.

Ivey همچنین گفت که او و دیگر اعضای خانواده شده مجاز به بازدید از خانه سالمندان از اواسط ماه مارس.

“یکی از قسمتهای مهم کنترل و توازن در خانه سالمندان صنعت نسبی است که توانایی به در آمده و خود را نگاه کنید عزیزان” وکیل Dmitriy Cherepinskiy گفت. “و فراهم می کند که نظارت است که مهم است.”

با توجه به لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت, 58 ساکنان و 38 کارکنان در مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19. حداقل 19 نفر از آنها فوت کرده اند.

Ivey گفت: خانه سالمندان باید نقل مکان کرد و پدر او را به یک بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان آنها می دانستند که او تا به حال قرارداد این بیماری است.

“دیروز بود تولد خود را,” او گفت:. “ما می توانست در جشن تولد خود را روز گذشته و در حال حاضر ما نمی تواند انجام دهد.”

درخواست های متعدد برای نظر از هالیوود اکران شده اند بازگشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de