خانواده از ماموریت غذاهای کارگر که درگذشت Coronavirus می گوید مرگ او مانع شده اند می تواند

تجارت (CBSLA) — خانواده از 67 سال از درگذشت مردی که از COVID-19 روز چهارشنبه گفت که آنها معتقدند مرگ او مانع شده اند می تواند.

خوزه روبرتو Alvarez منا, 67, درگذشت از COVID-19. او یک کارگر در ماموریت غذاهای تسهیلات در تجارت که در آن شیوع بیمار 40 نفر. (عکس خانوادگی)

“او در بیمارستان در بخش مراقبت ويژه در ونتیلاتور و ما دعا و ارسال همه ما انرژی مثبت و امیدوار او را به خارج شدن از این” Alisha آلوارز گفت: از پدر او. “و ما واقعا فکر او خواهد بود.”

اما در پایان خوزه روبرتو Alvarez منا جان از COVID-19 جولای 20.

“او تنها ارائه دهنده برای من با مامان, خود شریک از 35 سال و با” آلوارز گفت. “پس از آن بود واقعا ویرانگر است.”

و تقریبا یک هفته پس از منا مرگ خانواده آموخته اند COVID-19 شیوع در ماموریت غذاهای که در آن او کار می کرد اما کارکنان بودند هرگز مطلع شود.

“این بدان معنی است که هر احتیاط در نظر گرفته شد و این احتمالا می تواند اجتناب شده است” آلوارز گفت.

آلوارز گفت: پدر او که سر از تعمیر و نگهداری دچار دیابت و فشار خون او را بالا خطر ابتلا به عوارض شدید. او گفت که مادر و خواهر خود نیز قراردادی به این بیماری است.

روز دوشنبه در لس آنجلس بهداشت گفته است که 40 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ماموریت غذاهای تسهیلات در تجارت است. این شرکت شناخته شده برای آن محبوب ترتیلا محصولات مجبور به تعطیل کردن این تاسیسات پس از وزارت بهداشت و درمان گفت: این شرکت موفق به اطلاع این شهرستان از شیوع.

“این به اندازه کافی بد است که من پدر خود را از دست داد و این بدان معنی است که دیگر مردم آلوده” آلوارز گفت. “و این بدان معنی است که خانواده های دیگر رنج می برند.”

توسط جمعه این شهرستان مجاز تسهیلات برای بازگشایی شده است. کارکنان دیده می شد راه رفتن با ماسک و در وب سایت این شرکت آن آمده است که کارکنان قرار گرفتند و درجه حرارت کنترل و افزایش تمیز کردن پروتکل قرار داده شده است در محل.

“ما همچنان در ارتباط مستمر با کارکنان و متعهد به حصول اطمینان از ایمنی خود را در همه زمان ها” این شرکت در بیانیه ای گفت.

آلوارز معتقد است که در صورتی که درست بود و هنگامی که پدرش مشغول به کار بود او هنوز هم زنده است.

“بدون کارکنان وجود ندارد و شرکت” آلوارز گفت. “بنابراین مصرف آن به اقدامات احتیاطی اضافی واقعا می تواند زندگی را نجات داد.”

این Alvarez خانواده را آغاز کرده است یک بنیاد به افتخار منا کمک خواهد کرد که اقلیت خانواده در طول همه گیر با ارائه مواد غذایی و ملزومات. آنها همچنین گفتند که امید داستان خود را کمک خواهد کرد که دیگر ضروری کارگران صحبت کردن در مورد تجربه شرایط نا امن کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر