جنوبی پاسادنا (CBSLA) – خانواده از ذهنی بیمار وهیتیر مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان در سال گذشته — پس از او گفته brandished زیادی چاقو – ثبت فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر آژانس سهشنبه ادعا تیراندازی شده است باید اجتناب شود.

خانواده مارکو Vazquez دارای یک کنفرانس خبری در فوریه. از 18 سال 2020 است. (CBS2)

در شب Oct. 6 و معاونان به ضرب گلوله کشته و 37 ساله مارکو Vazquez در 8000 بلوک Rexall خیابان. وازکوئز شده بود قبلا مبتلا به پارانوئید اسکیزوفرنی خانواده اش گفت.

“وجود دارد گلوله است که ساخته شده از لاستیک وجود دارد تفنگ بی حس کردن وجود دارد چیزهای دیگر است که می تواند انجام شده است به منظور جلوگیری از برادر مرگ” کریستوفر وازکوئز علامت برادر خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در ساوت پاسادنا. “این منصفانه نیست که ما باید در اینجا نشان دهد و ما عزاداری و غم و اندوه در مقابل دوربین های زنده.”

با توجه به کلانتر نمایندگان نامیده می شدند به Vazquez را در دو نوبت جداگانه در این شب از تیراندازی.

آنها برای اولین بار به نام فقط پس از 8 p. m. در یک گزارش از یک مرد کوبیدن بر روی ویندوز و برگزاری زیادی چاقو. پس از ورود در صحنه با L. A. شهرستان روانی ارزیابی تیم آنها تعیین Vazquez تا به حال جرمی مرتکب نشده و آنها در سمت چپ او در خانواده اش مراقبت.

اما littler پس از 10:30 p. m. که همان شب از گروه دیگری از نمایندگان در پاسخ به این منطقه در تماس 911 که نشان داد که Vazquez گفته بود او می خواست به ضرب گلوله توسط پلیس. کلانتر بخش گزارش در این زمان است که آنها را وارد صحنه برای پیدا کردن Vazquez برگزاری یک چاقو به یک زن در جلوی خانه از خانه است. این زن یکی از اعضای خانواده بود. او حاضر سفارشات به رها کردن چاقو و سپس شروع به پیشروی در معاونان, که در آن نقطه آنها را به ضرب گلوله چند بار LASD گزارش شده است.

وازکوئز درگذشت و در صحنه است. زیادی چاقو نیز بازیافت.

“بخش کلانتر قرار دادن یک بیانیه که کاملا غلط و نادرست” وکیل خانواده مایکل Carrillo خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها در حال تلاش برای ارائه پوشش برای خود گروه افسران به عنوان یک راه برای توجیه خود را غیر قانونی تیراندازی و کشتن این مرد در این مورد است.”

نمایندگان نمی شد مجهز به دوربین های بدن وجود دارد و تلفن همراه تصویری از تیراندازی.

“خانواده می خواهد این افسران اخراج شده و اگر آنها اخراج آنها باید باز آموزی به طوری که آنها نمی رویم به جامعه و ارتکاب بی معنی کشتن دوباره” وکیل خانواده لوئیس Carrillo اضافه شده است.

اعضای خانواده روز سه شنبه گفت که نمایندگان باید گرفته Vazquez – که اخیرا در بیمارستان بستری — به زندان به روانپزشکی نگه دارید در اولین مراجعه به صفحه اصلی. در مصاحبه روز پس از تیراندازی Vazquez خانواده گفت CBS2 که او نشان داده بود هیچ نشانه ای از خشونت قبل از.

“ما آنها را برای کمک به, اما به جای کمک به آنها او را کشته بود” فرانک-little images, علامت عمو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im