طرفداران می تواند در فرشتگان بازکن فصل با $89 Cutouts از خود

آناهایم (CBSLA) — لس آنجلس فرشتگان را باز فصل خود جولای 24 در اوکلند با cutouts از طرفداران در غرفه لیگ اصلی بیس بال را اعلام کرد.

بهداشت محلی و دستورالعمل های ایمنی طرفداران منع از حضور در بازی در اوکلند سالن بزرگ در این فصل – اما طرفداران هنوز هم می تواند حضور خود را شناخته شده است با خرید یک برش از خود.

Cutouts $89 برای هر یک به طور کلی طرفداران و 49 دلار برای هر یک دسترسی کاربران. به 129 دلار cutouts که قرار داده خواهد شد در “ناپاک توپ منطقه” به فروش می رسد.

آناهایم, کالیفرنیا – ژوئیه 03: مقوا cutouts از طرفداران قرار داده شده در برخی از کرسی ها در لس آنجلس فرشتگان آناهایم عمل در طول تابستان خود را تمرین فرشته در ورزشگاه آناهایم در ژوئیه 03, 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

هر برش باقی خواهد ماند در ballpark را برای سال 2020 فصل و طرفداران می توانید آنها را انتخاب کنید تا فصل بعد. و با هر خرید یک برش طرفداران را دریافت دو بلیط به اولین نمایشگاه بازی در سالن بزرگ در طول 2021 فصل است. درآمد حاصل از سالن بزرگ Cutouts بهره مند خواهد شد اوکلند یک جامعه در صندوق.

این خواهد بود که چهارمین سال متوالی فرشتگان را آغاز کرده اند که یک فصل در اوکلند سالن بزرگ است. فرشتگان را تبدیل به اولین تیم برای شروع
چهار فصل متوالی در همان جاده در ورزشگاه.

پس از چهار بازی از سری بازی های در اوکلند فرشتگان خواهد بازی خود را در خانه, درب بازکن, جولای 28 برابر Seattle Mariners در فرشته ورزشگاه.

فرشتگان’ 60-برنامه بازی شامل 40 بازی برابر آمریکا لیگ West تیم و 20 برابر لیگ ملی غرب تیم است. فرشتگان را شروع کردن با نمایشگاه بازی 20 جولای در سن دیگو, جولای 21 در ورزشگاه طفره زن و 22 ژوئیه در فرشته ورزشگاه برابر سن دیگو.

فرشتگان را بازی interleague بازی در فرشته ورزشگاه Aug. 14-16 در برابر لس آنجلس داجرز Aug. 17-18 برابر San Francisco Giants, سپتامبر. 2-3 برابر San Diego Padres و هفت. 15-17 در برابر آریزونا دایاموند.

هنگامی که فرشتگان بازی در فرشته ورزشگاه Aug. 28 برابر Seattle Mariners آنها نیز علامت جکی رابینسون روز است که معمولا در جشن 15 آوریل است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *