طرفداران خشم به کوری doco سایت ‘هک’

این وب سایت حاوی کوری فلدمن مواد منفجره مستند حقیقت من: تجاوز به دو Coreys سقوط کرد در روز مدتها در انتظار آن premiere – با فلدمن ادعا کرده “هک”.

کودک سابق ستاره کوری فلدمن وعده داده شده به فاش کردن نام مشخصات بالا هالیوود شکل که گفته می شود مورد آزار جنسی او را در 80s, امروز, اما وب سایت خود بازگشته خطا برای بینندگان بود که پرداخت می شود برای دسترسی به.

یک ساعت پس از آن قرار بود به هوا یک پیام را در سایت بخوانید: “لطفا صبور باشید. هکرها در حال تلاش برای جلوگیری از جریان از پخش. این برنامه آغاز خواهد شد لحظه ای. ما از صبر و شکیبایی شما قدردانی و حمایت!”

مرتبط با: داستان ترسناک پشت کوری فلدمن در معرض سوء استفاده هالیوود

مرتبط با: Corey Feldman را بگویید-همه خواهد بود ‘مثل Harvey Weinstein بیش از همه دوباره’

این زن 48 ساله بازیگر که گل رز به شهرت در کنار اواخر Corey Haim در فیلم های مختلف آنها ستارهدار در کنار هم به بچه ها گفت که او خواهد بود نامگذاری شش نفر که به اتهام تعرض به او و Haim در حالی که کار بر روی مجموعه ای از تعدادی از فیلم ها از جمله یک نام “همه در این سیاره می داند”.

برخی از بینندگان موفق به تماشای 17 دقیقه از doco آغاز شد که با یک پیام از مدیر Brian Herzlinger.

“دیده بان با ذهن باز و قلب باز و خود را تصمیم” Herzlinger گفت: بینندگان.

آنچه در گرفت بود فلدمن و دیگر دوستان از Haim بحث در مورد این بازیگر مرگ پنومونی در سال 2010 پس از سال ها از سوء مصرف مواد مخدر.

در دقیقه از فیلم فلدمن توضیح می دهد چگونه او خواست Haim به “خود داستان” و به قلم یک کتاب ترسیم خود سوء استفاده قبل از او درگذشت اما کاهش آن, قبل از هر گونه اشاره ای به اتهام معتادان است.

Feldman’s best friend, Corey Haim, died in 2010. Picture: Supplied.
media_cameraفلدمن بهترین دوست, Corey Haim, درگذشت در سال 2010. تصویر: عرضه شده است.

هجوم آوردند به توییتر بینندگان رشد به طور فزاینده ای نا امید بیش از این تصادف خواستار یک راه حل از ستاره خود در توئیتر نوشت: “زمان آن است!” زمانی که والاتر قرار بود برای شروع.

فلدمن بعد دنبال کرد تا با یک پیام گفت: این فیلم را در واقع شروع 15 دقیقه دیر “با توجه به 2 وب سایت توفنده” و اصرار قطعی شد “در واقع یک چیز خوب است”. اما این جریان هنوز هم باقی مانده است در دسترس نیست.

یکی پیرو که در توییتی از زنده مراسم افتتاحیه گفت: غربالگری به تعویق افتاد برای مخاطبان بیش از حد.

یکی از آنها می گوید: “در نخستین کوری فلدمن جدید مستند و او فقط به نام چراغ روشن شود و پس از 15 دقیقه.”

فلدمن و سپس بر روی صحنه ظاهر شد گفتن طرفداران خود را tech تیم تایید آنها بوده است “حمله”.

Corey Feldman and Corey Haim. Picture: Supplied
media_cameraکوری فلدمن و Corey Haim. تصویر: عرضه

پیش از این فیلم مستند پیش بینی انتشار فلدمن گفت که او “ترس” در مورد نامگذاری به خوبی شناخته شده است.

“یک نام است که خطرناک ترین, یکی از من بیشتر ترسیده مورد – آن را به مانند Harvey Weinstein همه را دوباره و دوباره” او به تازگی گفته NBC4, کالیفرنیا.

“ما (Haim و من) هر دو را مورد تعرض به کودکان است.

“او تجاوز جسمی. من raped عاطفی. من تعرض.

“من می گویم هر نام که تحت تاثیر … زندگی ما و ما قربانیان صحبت کردن در مورد تجارب خود را.”

Corey Feldman in his new documentary about paedophiles in Hollywood called (my) Truth: The Rape of Two Coreys. Picture: Supplied
media_cameraکوری فلدمن در مستند جدید در مورد paedophiles در هالیوود به نام (من) حقیقت: تجاوز به دو Coreys. تصویر: عرضه

هفته گذشته فلدمن همچنین ادعا کرد او شده است می خواهم هدفمند در خانه اش تهدید او در ارتباط با اتهام سلاح سرد با یک سرنگ در سال 2017 به گفته TMZ.

او همچنین ادعا کرد که یک کامیون یک بار سعی به اجرای او را در باور این حملات بودند همه در رابطه با ارسال به تمام مستند.

این بازیگر قبلا مفصل به اتهام سوء استفاده از او رنج می برد در حالی که کار به عنوان یک ستاره کودک در 1980s فیلم, از جمله Stand By Me, The Goonies و پسران از دست رفته.

در چند مصاحبه با او صحبت کرده است از “خطرناک” کوچک تاریک هالیوود که او می گوید شده است نفوذ در همه سطوح با آزار جنسی کودکان اغلب با اشاره به یک “هالیوود کودک آزار حلقه”.

Corey Feldman said he believes he’s been ‘attacked’ over the release of the explosive film. Picture: Per Lind
media_cameraکوری فلدمن گفت: او معتقد است که او شده است ‘حمله’ بیش از آزادی از مواد منفجره فیلم. تصویر: در لیند

در زندگینامه خود Coreyography: خاطرات, فلدمن نشان داد تکان دهنده حساب های خود سوء استفاده و Haim اما می گوید که او مجبور شد توسط خود ناشران برای پنهان کردن نام خود را از مهاجمان.

در یک سال 2017 ظاهر در این Dr Oz Show, او را مطلق یکی از نام این ادعا که خود را معاون سابق جان Grissom برای اولین بار به استفاده از او در سال 1980 که Grissom را تکذیب کرد.

فلدمن همچنین گفت که او تا به حال بوده است مورد تعرض سابق کودک استعداد مدیریت و محکوم مجرم جنسی مارتی وایس.

ویس است نه اظهار نظر در اتهامات توسط فلدمن.

در اطراف همان زمان فلدمن همچنین ادعا کرد در مصاحبه های متعدد در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال گزارش داد اعضای یک قرار هالیوود کودک آزار حلقه پشت در سال 1993 به سانتا باربارا اداره پلیس.

پلیس رد این ادعا است.

Police denied Corey Feldman (right), had reported the alleged abuse. Pictured here with Corey Haim in the 1980s. Picture: Getty Images
media_cameraپلیس رد کوری فلدمن (راست) گزارش شده بود به اتهام سوء استفاده. در اینجا تصویر با Corey Haim در 1980s. عکس: گتی ایماژ

فلدمن طولانی سرزنش رسانه ها و پلیس برای دوست نزدیک خود Haim مرگ گفت که امتناع از این دو گروه را به دوستان خود را معتادان در نتیجه خود را در جنگ با مواد مخدر و الکل که منجر به مرگ او شد.

Haim یکی از بزرگترین ستاره از 1980s با نقش پیشرو در فیلم از جمله لوکاس, ناظران و نامزد جایزه اسکار شد مورفی عاشقانه در کنار سالی فیلد و جیمز گارنر.

پسران برای اولین بار با هم کار می کرد در سال 1987 خون آشام تلنگر پسران از دست رفتهو زوج تا دوباره در این فیلم مجوز به درایو و Dream a Little Dream.

در طول سال Haim مورخ Alyssa Milano, Nicole Eggert, Holly Fields و حتی ویکتوریا بکهام در یک نقطه.

Haim dated a string of famous women before he died in 2010. Picture: WireImage
media_cameraHaim مورخ یک رشته از زنان معروف قبل از مرگ او در سال 2010. تصویر: WireImage

فلدمن و Haim یک شانس برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش برای آخرین بار در سال 2007 با واقعیت خود را نشان می دهد دو Coreysکه لغو شد و پس از دو فصل.

Haim درگذشت به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر ناشی از ذات الریه در سال 2010.

در اصل منتشر شده و طرفداران خشم به کوری doco سایت ‘هک’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>