فوتبال فانتزی: روشن و منور از نور افتاب روز پیش برای آلن رابینسون

آلن رابینسون یک بازیکن بزرگ فوتبال اما مسلما حتی بهتر تاجر.

تقریبا دو سال پس از امضای سه سال $42 میلیون مقابله با خرس او باید هر روز در حال حاضر یک فرمت امیدوار کننده حداقل یکی دیگر از $40 میلیون. رابینسون نمی خواهد به نوبه خود از 27 تا مرداد و می تواند یکی دیگر از هیولا دیدار که همزمان با نخست کار خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

دوباره که پسوند است که اگر, اما آن را به ارزش به اشتراک گذاری این یادآوری از ایجاد این اجرا را آدم Levitan که رابینسون-و یا بیشتر به طور خاص رابینسون فانتزی صاحبان — در حال حاضر برنده این offseason.

یک-راب به پایان رسید به عنوان WR7 کلی در PPR تامین امنیت شغلی بالا 98 با 1,147 متری و 7 TDs خود را بهترین از همه-نرم افزار فصل دوم در سال 2015. همه که با وجود میچ Trubisky اتمام 28th, در, فوتبال خارجی’ DYAR/DVOA QB رتبه و خرس رتبه 29 در به ثمر رساند و برای آخرین متری در هر عبور کند.

بخش ترسناک(s): علاوه بر وجود دارد به احتمال بسیار زیاد که تنها یک جهت برای QB بازی به رفتن در این فصل با Nick Foles در هیئت مدیره خرس ” آلفا WR1 رابینسون می توانید بازی بازی حتی بهتر است بیش از حد.

اشتباه نکنید — او عالی بود و در فصل دوم با خرس و برای اولین بار بیش از یک سال از سمت چپ خود را جراحی بازسازی ACL منجر اقامت خود را در جکسون ویل. با این حال یک-راب 11.7-حیاط کلیپ پایین ترین از خود rookie فصل — بینندگان به حال زمان سخت باقی مانده عمودی تماشای خرس ضعیف جرم — و در حالی که خود را 63.6% گرفتن متوسط بود بهترین شخصی حتی او می خواهم به ما بگویید که وجود دارد یک یا دو آتیپیک قطره بعد از آن در به طور فزاینده ای نا امید کننده فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

و دلایل بیشتر به این باور هیبت تنها افزایش خواهد یافت به عنوان یک راب حل و فصل با Foles کرد DeSean Jackson به WR8 فانتزی پایان در روز و بیشتر-مقایسه-اما-پایین تر از Alshon جفری گرفتن 4 TDs نهایی خود را در شش بازی با هم در پرواز به فیلادلفیا اولین سوپر باول عنوان.

بدون در نظر گرفتن که در آن خوانندگان را در بر Foles کسب و هزینه های آن او را نه تنها از رفتن به بازی اما زمانی که او می کند او می تواند بهترین کارفرمایی رابینسون کار کرده است پس از دبیرستان. آیا ما به ذکر یک-غارت است یک بازیکن بزرگ نشده است ؟

می تواند روح جیمی گراهام تهدید به رابینسون تولید در منطقه, که در آن او را به جمع آوری 23 درصد از ترکیب اهداف و 21% از دریافت TDs طی دو فصل? مطمئن شوید که آن را ممکن است اما آن را به ارزش نیست به نگرانی در مورد با توجه به خرس ساخته نشده و هر گونه اضافات به خود WR سپاه و تیلور گابریل انتشار vacates یک جفت از منطقه قرمز نمرات بیش از آن span.

این می شود حتی بهتر است برای رابینسون فانتزی چشم انداز. او در حال حاضر تنها WR20 رفتن را از هیئت مدیره در 05.01 با توجه به fantasy football ماشین حساب. که به نام سرقت و یا مثل این.

                                                                                                                                                                                                                       

به طور جدی آن را می خواهم به نظر می رسد که درک کلی از خرس’ مسلما خنده دار جرم در فصل گذشته و یک چند به شدت طلبه گیری پس از کشیدن پایین-راب ADP خیلی بیشتر از آن — که بیش از خوب با ما.

بنابراین اگر یک راب روشن است اوایل فانتزی برنده آن احتمالا می رود بدون گفت که Trubisky در حال حاضر این است که در پایان مقابل از معین. هی این می تواند بدتر برای میچ خرس می تواند به کمال و مقابله با تدی بریج. در تمام جدیت در حالی که ما نه خوش بینانه, ما مشتاق امیدوارم ببینید که چگونه Trubisky خواهد پاسخ به این چالش در اردوگاه های آموزشی (اگر چنین چیزی وجود دارد).

اما ما به شما یکی دیگر از اوایل خرس فانتزی بازنده — این یکی با مداد. دیوید مونتگومری را 2.0 متری در هر تماس در فصل گذشته بود و کمتر از هشت مقدماتی حامل (حداقل 200 تلاش). خرس در حال حاضر مجموعه ای به بازگشت به تمام پنج استارت جدید O-خط مربی بدون هر گونه سرمایه گذاری های جدید. ما می شود شگفت زده اگر حداقل یک دوم خود را سرآمد نیست صرف یک پتانسیل پلاگین و بازی را با شانس به طور مرتب برای آینده در مقابله با. خواهد بود به اندازه کافی است ؟

در سمت تلنگر, Montgomery است که به نفع (هنگامی که) Foles اجرا می شود مت Nagy را RPO جرم موثرتر و او هنوز هم به نظر می رسد قفل شده است به ویژگی های نقشی که باید تنها تکامل — حتی با Tarik کوهن و گسترش نقش آینده برای Cordarrelle پاترسون. ما پشت دایره در این یکی پس از پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im