داخل نگاه: خانه حراج موسس به تور ‘بزرگترین مجموعه از لیکرز یادگاری در جهان’کولر به CBS Los Angeles, مدیر ورزشی جیم تپه پشت صحنه نگاهی به خاطرات او را در طول سال جمع آوری شده و فروشگاه ها در یک 1,200 فوت مربع فضا است.

بدون بلیط برای کوبه یادبود? مقامات اصرار طرفداران به دور ماندن از مرکز استیپلزافراد بدون بلیط به مرکز استیپلز مراسم برای Laker افسانه کوبه برایانت و دخترش Gianna باید به جلوگیری از این منطقه در هفته آینده مقامات روز جمعه گفت.

قیمت بلیط به عنوان بالا به عنوان $224 برای Kobe Bryant یادبود در مرکز استیپلزثبت نام برای بلیط Feb. 24 مرکز استیپلز یادبود باز است تا 10 p. m. on Feb. 17.

Kawhi Leonard برنده NBA All-Star کوبه برایانت جایزه MVPKawhi Leonard دریافت کرده است اولین کوبه برایانت جایزه MVP.

Dr. Dre Wows طرفداران با Kobe Bryant تصویری ادای احترامویدیو ویژگی های هیجان انگیز نکات برجسته از برایانت زندگی به عنوان یک پدر و ورزشکار.

NBA به افتخار کوبه برایانت در روز یکشنبه همه ستاره بازی در شیکاگودر روز یکشنبه لیگ را وقف این همه ستاره بازی و حتی تغییر برخی از قوانین بازی به افتخار اواخر لیکرز افسانه است.

مشاهیر افتخار کوبه برایانت با خالکوبیتاتو مراسم تجلیل از کوبه برایانت در ادامه به در آمده است.

کوسه سفید بزرگ کردن سواحل مکزیک به نام بعد از کوبه برایانتمارتین گراف, غواص که عکس کوسه گفت: Laker افسانه کوبه برایانت کبوتر با او همان جزیره در سال 2013 است.

استیپلز سنتر میزبان یادبود Feb. 24 به افتخار کوبه برایانت حادثه سقوط هلیکوپتراستیپلز سنتر میزبان یک مراسم یادبود در اواخر این ماه برای Kobe Bryant و هشت نفر دیگر که کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته.

NFL می پردازد ادای احترام به کوبه برایانت حادثه سقوط هلیکوپتر در سوپر باولتیم های اندود شده تا در 24-حیاط خطوط به عنوان یک ادای احترام به لیکرز افسانه و یا دیگران کشته در این سقوط.

لیکرز پرداخت ادای احترام به کوبه Gianna در اولین بازی پس از تصادف مرگبارجلوتر از امشب لیکرز بازی برای اولین بار پس از کوبه برایانت, مرگ, مرکز استیپلز شد decked به افتخار مارهای زهردار مناطق گرمسیر و دختر خود را.

پیشتاز مربی بازده برای بازی برای اولین بار پس از تشخیص سرطان افتخارات کوبه را Mambas تیم بسکتبالمربی اهل روسیه دیویس گفت: برایانت کاشته دانه و در حال حاضر آن را تا به او و Mambas برای حفظ آبیاری آن است.

لیکرز صدور اولین بیانیه پس از کوبه مرگ: ‘ما در حال ویران’“ما در حال ویران شده اند و برای همیشه لطفا برای تغییر دادن ناگهانی کوبه برایانت و دخترش, دید از بالا, خیانت کردند.”

لیکرز GM راب Pelinka: از دست دادن Kobe Bryant شده است ‘یک قطع بخشی از روح من’ لیکرز مدیر کل راب Pelinka می گوید از دست دادن Kobe Bryant شده است “به طور قطع بخشی از روح من”.

Kawhi Leonard پرواز اغلب با خلبان کشته در کوبه برایانت سقوطلئونارد با استفاده از یک هلیکوپتر برای سفر به عقب و جلو بین سن دیگو شهرستان خانه و L. A. منطقه مترو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im