DALLAS — کشیش از خواب بیدار در 4 ساعت در روز او را جشن اوایل توده sipping قهوه و لذت بردن آرام در حالی که فرزندان جوان خود در اتاق غرق در حیوانات و خیابان کنجد عروسک ها و تصاویر واپسین. سپس او بوسه همسرش خداحافظی و از طریق درایوهای خالی حومه خیابان های شمال دالاس به کلیسای او نظارت.

در یک کاتولیک های جهان که در آن بحث بیش از روحانیت تجرد داشته هایش از برزیل به واتیکان جاشوا Whitfield است که از نادرترین چیز: یک کشیش کاتولیک.

                                                                                                                                                                                                                       

کلیسای کاتولیک خواستار تجرد کشیش آن از قرون وسطی آن را خواستار ‘œspiritual هدیه’� را قادر می سازد که مردان به اختصاص خود را به طور کامل به کلیسا. اما به عنوان یک کمبود کشیش تبدیل به یک بحران در بخش هایی از جهان لیبرال بال در کلیسا شده اند با این استدلال که این زمان برای ارزیابی مجدد است که موضع. روز شنبه, فرانسیس sidestepped آخرین بحث در تجرد انتشار یک مشتاقانه در انتظار سند است که اجتناب شود هیچ اشاره ای از توصیه های آمریکای لاتین اسقف به نظر ordaining مردان متاهل در آمازون که مؤمن می تواند ماه بدون دیدن یک کشیش.

حتی لیبرال ترین از پاپ حاضر به تغییر سنت است.

آن است که ‘œthe علامت قهرمانانه روح و ضروری تماس منحصر به فرد و در کل عشق به مسیح و کلیسای او’� پاپ پل ششم نوشت: در سال 1967.

پس از آن وجود دارد جاش Whitfield.

Whitfield یک شوهر و یک پدر چهار و خستگی ناپذیر خوشخو کشیش محبوب parishioners در دالاس’ سنت ریتا جامعه کاتولیک. عمر خود را صرف دستکاری دو جهان است. او جشن جرم او می شنود اعترافات; او همواره خود را به کاراته عمل او را تشویق می کند تا خود را قدیمی ترین دختر عاشق بیس بال. او, او می گوید: “œan کلیسا باغ وحش نمایشگاه’� یکی از کوچک جامعه از کشیش ازدواج است که حتی بسیاری کاتولیک نمی دانم وجود دارد.

اما در داخل سنت ریتا او فقط پدر جاش.

‘œIt افرادی مانند شما که علاقه مند به کشیش ازدواج کرد. در اینجا در سنت ریتا ما فقط با آن. کار من این است که فقط به انجام وظایف اسقف به من داده است به عنوان بهترین من می توانید سعی کنید و آن را به کار’� او در مصاحبه ای گفت: در این کتاب پر از اتاق که در آن عکس هایی از همسر و فرزندان خود را با یکدیگر رقابت برای فضا با عکس از پاپ و طرح های مذهبی قهرمانان.

                                                                                                                                                                                                                       

در اطراف وجود دارد 125 ازدواج کشیشان کاتولیک روم مانند Whitfield, یک اسقفی تبدیل در سراسر ایالات متحده آمریکا, کارشناسان می گویند, و شاید چند صد مجموع در سراسر جهان است.

نظرسنجی از کاتولیک ها نشان می دهد گسترده حمایت برای یک ازدواج روحانیت. یک سری از گزارش ها در سال های اخیر توسط مرکز تحقیقات پیو نشان میدهد 62 درصد حمایت در میان ایالات متحده کاتولیک 56 درصد در میان برزیل – جهان پرجمعیت ترین کاتولیک ملت – و 63 درصد در مرکزی و شرق اروپا است.

یک دلیل این است که یک کلیسا رو بسیار زیاد و رو به رشد کمبود کشیش. در ایالات متحده تعداد کشیش کاهش یافته است توسط بیش از یک سوم از سال 1970 در حال سقوط به کمتر از 37,000 در سال 2018 حتی به امریکا جمعیت کاتولیک شروع به پریدن کرد از 54 میلیون دلار به 74 میلیون, با توجه به, مرکز پژوهش های کاربردی در مقام یا شغل پاپ. در سراسر جهان تعداد کشیش باقی مانده است نسبتا پایدار در طول 50 سال گذشته – اما کاتولیک جمعیت دو برابر شده به 1.3 میلیارد دلار رسید.

اما یکی وجود دارد بسیار کوچک و بسیار قابل توجه کاتولیک حوزه که عمدتا پشتیبانی نمی کند باز شدن روحانیت به مردان متاهل: کشیش ازدواج خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œSo بسیاری از کشیش ازدواج مثل خودم نگه داشتن این نوع از عجیب و غریب تقریبا متناقض موقعیت. و من که آن را سخت به درک. اما این نوع از تحریک کننده زیبایی از کلیسای کاتولیک. کلیسا همواره فکر می کند اعتقادی و نه sociologically و نه سیاسی, در بهترین,’� گفت: Whitfield.

کلیسای کاتولیک که شامل نزدیک به دو دوجین مراسم اجازه می دهد تا کشیش ازدواج در شرق آن مراسم کلیساها. آن را نیز اجازه می دهد تا در برخی از کشیش ازدواج مانند Whitfield سابق اسقفی کشیش که تبدیل به کلیسای کاتولیک با همسرش, Alli در سال 2009 و مقرر شد به عنوان یک کشیش کاتولیک سه سال بعد.

در حالی که کشیش ازدواج مشترک بودند در مسیحیت اول قرن مراسم لاتین – بزرگترین کلیسای کاتولیک شعب و غالب مراسم در غرب – به اجرا سنت مجرد روحانیت از قرن 11th, در بخشی به عنوان یک راه برای نگه داشتن کشیش’ دارایی های داخل کلیسا به جای اینکه گذشت به ورثه خود را. همچنین در بخشی از یک راه برای پایین نگه داشتن هزینه های پس از حفظ یک خانواده گران تر است.

پاپ فرانسیس رفته مراقب خط بر تجرد و اشاره کرد که این یک سنت نه کلامی دگم و به عنوان یک نتیجه باز است به تغییر. اظهارات خود در طیف وسیعی از clear-cut – ‘œI موافق نیست و اجازه می دهد تا اختیاری تجرد نيست� – به متنوع تر گفته کشیش ازدواج ممکن است اجازه داده شود ‘œwhen وجود معنوی ضرورت’� در مناطق دور افتاده با وخیم کمبود روحانی.

که امکان نگرانی محافظه کاران و لرزش لیبرال هر دو آنها بر این باورند که امکان ازدواج کشیش ها در زمینه هایی مانند آمازون و یا جزایر اقیانوس آرام نرم افزار می تواند باز کردن درب به یک ازدواج روحانیت.

Whitfield, 41, شد یک کشیش کاتولیک در سال 2012 از طریق معنوی ارائه مجموعه ای از قوانین گردد توسط پاپ ژان پل دوم در سال 1980 است که به ازدواج اسقفی کشیش که باید تبدیل به کلیسای کاتولیک فرصتی برای درخواست هماهنگی در کلیسای کاتولیک.

این روند که از سال می تواند شامل همه چیز از روانی مصاحبه به امتحانات در الهیات کاتولیک و در پایان تقدیر ویژه ای از پاپ.

تبدیل کشیش خود را به عنوان باریک استثنا به قرن ها از کاتولیک قوانین بخشی از یک درایو در کلیسای کاتولیک به اتحاد دوباره با برخی از شاخه های اصول و انتقادات کلیسای انگلیس. آنها زندگی می کنند با محدودیت های ویژه ای از جمله این که آنها می توانند تبدیل به اسقف. آنها همچنین نمی تواند بفهماند اگر همسرانشان می میرند و باید صرف بقیه عمر خود را روحانی زندگی به عنوان celibates.

بسیاری از ازدواج تبدیل شده بود سرخورده با کلیسای اسقفی به عنوان آنها آن را تماشا رشد فزاینده لیبرال در دهه های اخیر در میان تلخ جنگ بر سر چنین مسائل زنان به عنوان کشیش و ازدواج همجنس بازان. جالب اینجاست که آنها اغلب خود را قهرمانان به لیبرال کاتولیک ها که دیدن آنها را به عنوان یک نوسازی نیروی در کلیسا.

‘œWe هستند و این بسیار محافظه کار مردان که در سمت چپ کلیسای اسقفی و در حال حاضر با تمام این جناح چپ کاتولیک ها که در جشن ما حضور’� گفت: پدر پل Sullins یک کشیش ازدواج پدر و دیرین استاد در دانشگاه کاتولیک. ‘œIt می تواند ناراحت کننده در زمان, اما ما سعی می کنیم به عشق به یکدیگر است.’�

دبورا رز-Milavec از کاتولیک گروه حمایت FutureChurch یکی از کسانی که ترقی خواهان.

‘œWhatever سیاست خود را در ازدواج, راه زندگی آنها را به آنها نشان دهد و آن را کاملا ممکن است به یک ازدواج روحانیت. آنها موثر خود در وزارت. آنها می گویند جرم و بالا بردن بچه ها. آنها می تواند اداره آیینهای کلیسا و یک خانواده.’�

Sullins اذعان دارد که کشیش ازدواج مانند خود می تواند در نهایت منجر به دیگران است.

‘œWe می تواند پیشتاز روزی, حتی اگر ما نمی خواهیم به پیشتاز,’� او گفت:.

Whitfield که در سمت چپ کلیسای اسقفی در بخشی به دلیل او بیگانه تلخی آن بخش و احساس به نام به سنت گرایی و اطاعت از مذهب کاتولیک اجتناب از بحث در مورد تجرد.

‘œYou فکر می کنم من می خواهم که یک نظر قوی یک راه یا دیگری,’� او گفت:. او معتقد است تجرد باید هنجار. اما اگر کلیسا تصمیم می گیرد به اجازه ازدواج کشیش ‘œthen من می خواهم بگو: بیایید آن را انجام دهد و من به شما نشان می دهیم چرا که ما در آن کار می کنند.”�

وجود دارد روشن شادی در او چگونه و Alli را ساخته اند آن را به کار.

با چهار کودک زیر 10 سال در آنها زندگی می کنند در میان این هرج و مرج از مدرسه و ورزش و اسباب بازی و جشن تولد. شام می تواند با صدای بلند bathtimes می تواند چالش برانگیز و برنامه ریزی برای بسیاری از کودکان می تواند بی وقفه پیچیده است. آن است Whitfield می گوید: “œa ظروف سرباز یا مسافر از یک خانواده است.’�

‘œI خواهم برای رفتن به خانه و نشستن و با کشتی بچه ها من تا زمانی که آنها ناراحت من بود و من در آنها داد’� او می گوید.

Whitfield آرام-صحبت های مردی که بیت خود را بیش از او بد اسپانیایی ها و شگفتی گاهی اوقات اگر او صرف زمان کافی با فرزندان خود. او بی امان reader – قفسه های خود را نگه دارید و همه چیز را از جین آستن به دیکنز به Ta-Nehisi Coates به رساله در الهیات کاتولیک و یک بیوگرافی از سنت بندیکت.

ایشان در بسیاری از روش های سنتی ازدواج: او با این نسخهها کار او نظارت خانه و بچه ها.

مطالبات در Whitfield بی امان هستند: توده اعتراف کلیسا, مدیریت, مشاوره, مسائل اداری با کلیسا و مدرسه و منطقه ای روحانیون جلسات.

هر دو گاهی اوقات پیدا کردن خود را با این دو می کشد کلیسا و خانواده است.

‘œIt خوب خواهد بود اگر او می تواند با ما در صبح روز شنبه,’� گفت: Alli چرا که زمانی که جاش اغلب جرم و اقرار و او دستکاری بازی فوتبال و جشن تولد.

در حالی که این محله به گرمی استقبال Whitfield و خانواده اش وجود دارد گاه به گاه عوارض از تازه واردان شوکه هنگامی که Whitfield اشاره Alli در یک خطبه به یک کشیش همسر – تبدیل – که نیست و کاملا مطمئن شوید که در مورد برخی از کاتولیک سنت.

‘œIt من منجر به وسیله بچه که بزرگ کاتولیک را بپرسید: چه خانواده خود انجام دهید ؟ … آیا شما اجازه دهید بچه های خود را, گوشت در روز جمعه?’� او گفت:.

او می بیند خانواده اش به عنوان کاملا معمولی و البته محافظه کارانه تر و مذهبی تر از بسیاری از. زمانی که Whitfield بود کشتی را با خود به کلیسای اسقفی درمسیحیت ایمان او نگرانی های اغلب بی روح.

‘œWe شد و در این (اسقفی) کلیسا و آنها حمایت از ما. ما می دانستیم که در آن حقوق از آینده شد. و اگر ما شد کاتولیک که همه را متوقف خواهد کرد. من فکر می کنم که بزرگ بود ترس برای من: شوهر خود را داشتن یک کار تمام درایوهای گسترش.’�

گاهی اوقات او هنوز هم در تعجب که در آن او در بر داشت خودش را پس از جلسه جاش در زمانی که او فقط از او است.

‘œI بپرسید نیست برای هر یک از این. من 20 سال فقط دعا برای یک مرد با برخی از ایمان است. اما شما می دانید, من حدس می زنم خدا فکر کردم این امر می تواند بسیار خنده دار است.’�

__

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im