پری کاهش داد به افسردگی; رود اسراف یکشنبه

میامی — گرمسیری افسردگی پری به سمت شمال نیویورک اوایل روز شنبه بود و انتظار می رود برای ادامه برای تضعیف از طریق آخر هفته, پیش بینی گفت.

افسردگی بيشترين پایدار باد از 35 مایل در ساعت (55kph) ملی طوفان در مرکز میامی گفت: در 2 a. m. مشاوره. آن واقع شده بود در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال شهر نیویورک است.

                                                                                                                                                                                                                       

پری تا به حال بسته سواحل و آب گرفتگی ساحل شهر خیابان پس از آن محصل بعد از ظهر جمعه در نیوجرسی. آن را تضعیف و پس از آن آمار زمین شد و انتظار می رود به سرعت تبدیل به یک پست گرمسیری پایین و سپس پراکنده در روز یکشنبه گفت: پیش بینی.

پیش بینی مسیر قرار داده و افسردگی بیش از بخش شرقی نیویورک بعد از آن شنبه و سپس حرکت به کشورهای انگلستان و جنوب شرقی کانادا است. افسردگی در حال حرکت بود در 17 مایل در ساعت (28 kph), پیش بینی گفت.

یک طوفان گرمسیری هشدار داد که تا به حال صادر شده از ایست رککوی نیویورک به تماشای تپه, رود آیلند, به پایان رسید با National Hurricane Center اوایل صبح روز رسانی. هیچ ساعت و یا هشدارهای در اثر بودند برای افسردگی است.

پیش بینی گفت: پری بود و انتظار می رود برای تولید 1 تا 3 اینچ (3 تا 7 سانتی متر) از باران با جاری شدن سیل ممکن است در برخی از مناطق.

پری بود اولین ششم-به نام طوفان ثبت شده با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود که فرانکلین در جولای 22, 2005, Klotzbach توییتی.

                                                                                                                                                                                                                       

دو طوفان به نام قبل از تشکیل رسمی در ژوئن 1 شروع فصل طوفان. هیچ یک از این فصل قبلی پنج طوفان به نام تقویت به طوفان است.

___

اصلاح توجه داشته باشید: این داستان درست شده است برای اشاره به سیستم به عنوان یک افسردگی نه طوفان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de