واشنگتن — دولت ایالات متحده در روز پنج شنبه شروع به اجرای محدودیت در طعم سیگار الکترونیکی با هدف مهار زیر سن قانونی vaping. اما برخی از نوجوانان ممکن است یک قدم جلوتر از قوانین است.

پدر و مادر, محققان و دانشجویان هشدار می دهند که برخی از افراد جوان در حال حاضر نقل مکان کرد به یک نوع جدیدتر از vape نیست که تحت پوشش طعم بان.

                                                                                                                                                                                                                       

این disposable e-سیگار به فروش می رسد تحت مارک های مانند پف نوار Stig و Fogg در طعم مانند صورتی, لیموناد, زغال اخته یخ و گرمسیری انبه.

غذا و دارو را سرکوب دقت اهداف قابل استفاده مجدد vaping دستگاه های مانند Juul از فیلمهای تجاری است که به کمک ماشه, نوجوانان, vaping شوق در ایالات متحده تحت سیاست جدید تنها منتول و تنباکو طعم دهنده های مجاز برای کسانی که دستگاه های.

منتقدان این سیاست FDA ترس بچه را به سادگی تبدیل به ارزان تر انژکتور و کانکشنها که به طور گسترده ای در دسترس در فروشگاه های راحتی و ایستگاه های گاز.

‘œThey بسیار در دسترس و به نظر می رسد جدید buzzy محصول,’� گفت: دکتر کارن ویلسون توتون و تنباکو محقق و متخصص اطفال در کوه سینا دانشکده پزشکی در نیویورک است.

FDA تایید کرد که طعم محدودیت نمی شود به œself شامل محصولات یکبار مصرف” اما تنها به شارژ آنهایی که با استفاده از غلاف یا کارتریج prefilled با نیکوتین راه حل است.

آژانس منطق: قابل استفاده مجدد vaping دستگاه های دور و محبوب ترین با دختری کاربران ترجیح داده شده توسط بیش از 60% از دانش آموزان که vape, با توجه به بررسی داده های جمع آوری شده در سال گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

FDA بالا توتون و تنباکو تنظیم کننده در آن گفت: هنوز هم می تواند پس از هر vaping محصول است که تجدید نظر به نوجوانان است.

‘œIf ما یک محصول است که هدف را به کودکان و نوجوانان ما را از عمل,’� میچ Zeller که سران این سازمان دخانیات مرکز در بیانیه ای گفت.

پنج شنبه شد و آخرین مهلت برای سازندگان قابل استفاده مجدد e-سیگار برای جلوگیری از فروش میوه ای و طعم آب نبات. Juul شد و در حال حاضر در دسترس است. آن کاهش یافته و بهترین آن فروش نعناع و دیگر طعم قبل از ممنوعیت اعلام شد در اوایل ژانویه و تنها مبادرت به فروش توتون و تنباکو و منتول.

در کنگره شنوایی چهارشنبه رئیس Fontem آمریکا است که باعث می شود blu vapes بود فشرده به رها کردن آن زنده وانیل و آلبالو له یکبار مصرف e-سیگار.

Fontem رئیس آنتوان ورزش مقابله است که مشتریان آن بزرگسالان هستند و نه کودکان. کمتر از 3 درصد از دانش آموزان دبیرستانی که vape گزارش blu خود را به عنوان ترجیح نام تجاری با توجه به 2019 دولت داده است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe در حال آگاه از هر مسئله ناشی از ما یکبار مصرف, طعم,’� ورزش گفت.

فروش disposable e-سیگار و دیگر دخانیات و vaping محصولات ممنوع برای نوجوانان تحت دولت جدید محدودیت سنی که رفت از 18 تا 21 در اواخر سال گذشته.

دانش آموز دبیرستان فیلیپ Fuhrman می گوید: بسیاری از نیویورک همکلاسی که vape را در حال غرق Juul برای لوازم مصرفي مانند Stig, کوچک, e-سیگار فروخته شده در طعم مانند توانا نعناع و انبه بمب.

آنها آسان تر برای مخفی کردن چون ‘œthey در حال کوچکتر و هنگامی که شما انجام می شود شما می توانید فقط آن را پرتاب دور’� گفت: 16 ساله Fuhrman که می گوید او دیگر vapes. او در حال حاضر یک ضد vaping فعال و مادر او یکی از بنیانگذاران یک پدر و مادر’ گروه مخالف به جوانان vaping.

در 20 دلار برای یک بسته Stig به نظر می رسد ممکن ارزان است. اما Fuhrman و دیگر می گویند آن را کوچکتر سرمایه گذاری از $40 یا 50 دلار مورد نیاز برای خرید یک Juul دستگاه و چهار بسته از غلاف. Furhman می گوید بچه را به جای خرید یک بسته از Stigs ‘œfor آخر هفته و پس از آن فقط با آن انجام می شود.’�

سازندگان Stig, پف نوار و Fogg, یکبار مصرف, نمی, پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تحلیلگران گزارش که انژکتور و کانکشنها هنوز فقط 5 درصد از نزدیک به 15 میلیارد دلار جهانی vaping بازار با توجه به شرکت ECigIntelligence.

محققان که مطالعه e-سیگار زباله در اطراف مدارس می گویند که آنها متوجه یک تغییر در آنچه هستند vaping. ارمیا, مسخره, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, شده است, پیدا کردن پف دور انداخته میله در مدرسه محلی پارکینگ بیش از سه ماه گذشته.

Vape صاحبان فروشگاه ها نیز می گویند که بازار در حال تغییر است.

پس از FDA اعلام توزیع کنندگان و تولید کنندگان را یافت تا خود را یکبار مصرف ارائه شده و با توجه به Vapewerks صاحب Jeremy Gardner در کامبرلند, Maryland.

‘œHow انجام انژکتور و کانکشنها دریافت یک پاس رایگان زمانی که آنها اساسا همان چیزی که به عنوان یک Juul یا هر چیز دیگری که می آید با یک prefilled غلاف?’� او پرسید.

گاردنر نیست سهام خود بیشترین درخواست نام تجاری پف بار به فروش می رساند اما یک رقیب یکبار مصرف. بسیاری از کسب و کار خود را می آید از بزرگتر مخزن مبتنی بر vapes که محبوب تر هستند با بزرگسالان و اجازه می دهد تا به کاربران برای سفارشی کردن طعم و غلظت نیکوتین. آن دسته از محصولات هستند معاف از دولت و طعم محدودیت.

E-سیگار که حرارت حل نیکوتین به یک بخار اغلب ترویج به عنوان یک کمتر مضر جایگزین برای سیگار سنتی اما مورد تایید FDA است هر vaping محصول برای کمک به افراد سیگاری در ترک است. سازندگان تمام vaping محصولات صورت ممکن است آخرین مهلت برای ارائه برنامه های کاربردی برای, دولت بهداشت و ایمنی بررسی کنید.

مایک چانگ صاحب قطعه استاد Smoke Shop در شهر نیویورک می گوید: بسیاری از مشتریان خود را که خرید لوازم مصرفي روشن از Juul پس از شرکت کشیده آن نعناع انبه و دسر طعم پاییز گذشته. این شرکت صورت گرفت که داوطلبانه گام تحت فشار از چند تحقیقات فدرال و پرونده های حقوقی از دولت و مقامات محلی.

سان فرانسیسکو شرکت خرده فروشی کاهش یافته است 35 درصد از اوج خود در ماه ژوئیه گذشته رانده شده توسط از دست دادن طعم با توجه به وال استریت شرکت تحقیقات پیپر سندلر. Juul فروش نیست یکبار مصرف e-سیگار.

در دولت بررسی در سال گذشته بیش از 1 در 4 دبیرستان دانش آموزان گزارش شده با استفاده از e-سیگار در ماه قبل. بعدی فدرال مطالعه آغاز می شود در این بهار.

___

AP videojournalist مارشال Ritzel در نیویورک کمک به این گزارش.

___

دنبال متی Perrone در توییتر: @AP_FDAwriter

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de