ترس غزه ویروس گسترش حماس preps برای توده قرنطينه

نوار غزه-هنگامی که نیما Amraa بازگشت به غزه از همسایه مصر اوایل این ماه او شگفت زده به یاد بگیرند که او می گیرد موقت قرنطینه مرکز راه اندازی حاکم حماس ،

اما اولیه وحشت تبدیل به ترس هنگامی که دو نفر از مسافران در یکی دیگر از امکانات آزمایش مثبت برای coronavirus – اولین موارد را تایید کردند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOnce وجود دارد مواردی از این ویروس پخش كردن, ما شروع به احساس ترس و نا امید’� Amraa 30 ساله روزنامه نگار گفت: از طریق تلفن از قرنطینه جایی که او به صرف یک هفته و نیم خواب در یک اتاق با پنج زن دیگر و به اشتراک گذاشتن یک حمام.

این ویروس در بر داشت یک راه به غزه حتی اگر مدیترانه محاصره شده است تا حد زیادی قطع از جهان توسط اسرائیل و مصر محاصره از نوار غزه کشف و ضبط آن 13 سال پیش.

در عین حال وحشتناک احتمال شیوع در یکی از شلوغ ترین سرزمین – 2 میلیون نفر از مردم تحت فشار به مساحت دو برابر اندازه واشنگتن -به نظر نمی رسد به ثبت نام کرده اند به طور کامل. بسیاری را در غزه به نظر می رسد به قبول حماس اطمینان داد که تهدید موجود است.

در این میان حماس مسابقه برای ساخت دو قرنطینه امکانات – به امید جلوگیری از این بیماری از گسترش و قریب به اتفاق قربانیان غزه در حال حاضر شکسته نظام سلامت است.

                                                                                                                                                                                                                       

ساخت و ساز بود و دستور داد پس از عکس ظاهر از موقت مراکز – بیشتر مدارس – نشان دادن مردم جشن تولد احزاب با مراجعه بستگان مواد غذایی ارائه شده توسط داوطلبان و گروه های از مردم سیگار کشیدن لوله های آب با هم.

Amraa گفت: آن را بلافاصله روشن شد که این مدرسه که در آن او قرار داده شده بود آماده نیست به خانه بسیاری از مردم است.

‘œI نگران بود پس از دیدن است که ما را در خواب تشک روی زمین و ما خواهد بود با شش در یک اتاق’� او توضیح داد. ‘œWe خوردن هم وجود دارد و نه انزوا.’�

او گفت که او و هم اتاقی اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از تماس مستقیم و نگه داشتن خود را تخت دو متر از یکدیگر. اما که ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن این ویروس از گسترش. در هفته گذشته هفت حماس نیروهای امنیتی بودند که در تسهیلات مسکن دو مورد اول آلوده شد خود را دارند.

‘œWe شده اند بسیار روشن در مورد چگونگی امکانات قرنطینه باید مانند نگاه و ارائه نظر امکانات و خدمات و پشتیبانی’� گفت: دکتر جرالد Rockenschaub سازمان بهداشت جهانی مدیر در سرزمین های فلسطینی. ‘œBut این واضح است که آسان تر از انجام گفت در غزه که در آن وجود دارد کمبود قابل توجهی در تقریبا همه چیز.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اگر چه جنبش در داخل و خارج از غزه شده است به شدت محدود شده است از سال 2007 آن را قطع نمی کردن در دسترس نباشد. دو ویروس موارد مرد بودند که در حال بازگشت از یک مذهبی کنفرانس در پاکستان بخشی از یک موج از صدها نفر از عودت که قرار داده شد به قرنطینه.

هیچ کس نمی داند چقدر دورتر از این ویروس گسترش یافته است. تنها 20 درصد از حدود 1,700 نفر در قرنطینه تست شده اند.

غزه مردم زندگی می کنند و عمدتا در شهرستانها و اردوگاه های پناهندگان. سیستم مراقبت های بهداشتی است که در قتلگاه – نتیجه محاصره سه جنگ بین حماس و اسرائیل و مزمن تحت بودجه با توجه به اختلافات بین حماس و رقیب فلسطینی در کرانه باختری است.

غزه تنها 60 دستگاه تنفس – و اما 15 در حال حاضر در استفاده با توجه به این که. آژانس شده است کمک به محلی مقامات بهداشت و کار کرده است با مقامات اسرائیل که هیچ تماس مستقیم با حماس به واردات به شدت مورد نیاز تجهیزات و تامین کنندگان بین المللی.

بسیاری از افراد آلوده به این ویروس را تجربه فقط علائم خفیف مانند تب و سرفه و بهبود در عرض چند هفته. اما این ویروس می تواند باعث بیماری شدید و مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی. نرخ بالای چاقی و اختلالات مربوط به استرس به نظر می رسد به غزه جمعیت به ویژه آسیب پذیر است.

حماس به دنبال گوشت گاو تا آن قرنطینه تلاش در روزهای اخیر باز 18 امکانات اضافی در درمانگاه ها و هتل ها و اعلام آنها خارج از محدوده. آن را نیز ممنوع کرده است هفتگی بازارهای خیابانی و تعطیل عروسی سالن کافه ها و مساجد و تمدید دوره قرنطینه یک هفته.

بعد از دیدن تصاویر از موقت امکانات رهبر حماس در غزه Yehiyeh Sinwar دستور این گروه شاخه نظامی برای ساخت دو فیلم جدید قرنطینه مراکز.

واقع در سرزمین های شمالی و مرزهای جنوبی آنها خواهد بود قادر به نگه داشتن 1000 نفر است. این گروه انتظار دارد آنها را به صورت آماده در عرض یک هفته.

عمومی به نظر می رسد آرام توسط وزارت بهداشت و درمان ادعا می کند که تمام ویروس بیماران برگزار می شود در مراکز قرنطینه. با وجود خاموش کردن سفارشات مردم هنوز هم در خیابان راه رفتن و جمع شدن در اطراف قهوه کوچک دکه ها و مغازه های ماکارونی.

که می تواند تغییر کند اگر موارد شروع به پخش شده است.

جمعه گذشته خدمه برای یک ایستگاه تلویزیون باعث وحشت پس از ورود به بیمارستان صحرایی که در آن نه افراد آلوده در حال درمان. خدمه پس از آن در سمت چپ مرکز و پخش یک گزارش در روز بعد. حماس به سرعت قرار داده و خدمه به قرنطینه و معلق سر از رسانه های خود برای اجازه دادن به آنها برای دسترسی به امکانات.

در جای دیگر مردم هنوز هم برگزار می شود مجالس عروسی در خانه های خود پس از عروسی سالن بسته شده است.

دکتر یحیی عابد, یک, اپیدمیولوژی و گفت: ظاهری عدم تعهد به اقدامات احتیاطی است که نگران کننده است و هر کسی که ممکن است در معرض ویروس باید به کامل و قابل اجرا انزوا.

‘œIf خدای ناکرده مردم پنهان این واقعیت است که آنها تا به حال تماس با آلوده این خواهد بود بسیار خطرناک برای منطقه ای مانند غزه. این بیماری همه گیر را گسترش’� گفت: Abed یک استاد سلامت عمومی دانشگاه القدس در نزدیکی اورشلیم.

یکی از عوامل در تعداد کمی از موارد تا کنون می تواند عدم وجود تست.

COGAT دفاع اسرائیل بدن مسئول فلسطینی غیر نظامی و مسائل مربوط به آن گفت: اتحاد هماهنگ تحویل صدها نفر از coronavirus تست کیت توسط سازمان بهداشت جهانی و همچنین به عنوان محافظ تجهیزات پزشکی و مواد ضد عفونی کننده.

اسراییل و کشورهای غربی ترین نظر حماس یک گروه تروریستی است. اما از آن احتمال ترس عواقب فاجعه بار شیوع خواهد نشت بیش از مرز.

قطر فراهم می کند که گسترده کمک های انسان دوستانه به غزه نیز در حمایت 150 میلیون دلار در کمک و ارائه مبلمان و لباس ها و وسایل برقی برای مراکز قرنطینه.

غزه وزارت بهداشت می گوید آن را به فوریت نیاز به بیش از 20 میلیون دلار برای دفع سقوط از سلامت سیستم وجود دارد عمده شیوع.

Rockenschaub گفت: هنوز هم وجود دارد زمان به بهبود قرنطینه روش در غزه. ‘œThe مسئله این است که به سرعت حرکت می کند و بسیج حمایت از آنها را در راه به دیدار حق استانداردهای بین المللی’� او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im