تغذیه عمل می کند به گسترش درخواست تجدید نظر از خیابان اصلی وام برنامه

واشنگتن — فدرال رزرو در حال گسترش طیف وسیعی از شرکت هایی که واجد شرایط برای آن به زودی-به-شروع به خیابان اصلی برنامه اعطای وام که در آن تغذیه خواهد قرض دادن به طور مستقیم به شرکت های فردی برای اولین بار از زمان رکود بزرگ.

در زیر تغییرات روز دوشنبه اعلام کرد, فدرال رزرو را کاهش حداقل مبلغ شرکت ها قرض می تواند از $500,000 به 250.000 دلار است. و این افزایش حداکثر وام از 200 میلیون دلار به 300 میلیون دلار برای شرکت های که می خواهند به گسترش وام موجود است. فدرال رزرو نیز گسترش برنامه وام دوره بازپرداخت از چهار سال به پنج.

                                                                                                                                                                                                                       

با وجود تمامی این تغییرات به نظر می رسد در نظر گرفته شده به خیابان اصلی وام جذاب تر به شرکت ها و بانک ها به عنوان آنها به دنبال بازیابی از یک رکود عمیق است.

شرکت های کوچکتر که بسیاری از آنها را تحمل کرده اند آسیب شدید از خاموش شدن ناگهانی مجبور coronavirus ممکن است در حال حاضر پیدا کردن خیابان اصلی برنامه جذاب تر. وام گیرندگان در حال حاضر قادر به تسلیم پرداخت اصلی را برای دو سال از یک.

در زیر خیابان اصلی برنامه های وام دهی بانک ها را به وام به کسب و کار; تغذیه و سپس اقدام به خرید وام از بانک ها. این کاهش ریسک اعتباری به بانک و آزاد کردن بیشتر از سرمایه خود را به وام های بیشتر.

بانک مرکزی روز دوشنبه گفت که آن را به خرید 95 درصد از وام های که ساخته شده بسیار بیشتر مدیون شرکت از 85% قبلا. برای کمتر-وام مدیون فدرال رزرو گفته است: “خرید 95 ٪ از وام.

در مجموع این تغییرات نشان می دهد که فدرال رزرو ممکن است مشکل جذب وام گیرندگان برای خیابان اصلی برنامه است. صندلی جروم پاول قبلا گفته خیابان اصلی برنامه شروع به ساخت وام در ژوئن 1 یا مدت کوتاهی پس از, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است.

در روز دوشنبه تغذیه گفت: این برنامه را شروع ثبت نام بانک œsoon’� و سپس خرید وام ‘œshortly پس از آن.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net