تغذیه متوقف می شود بانک های بزرگ از خرید سهام, پرداخت سود سهام

نیویورک — بدترین سناریو برای اقتصاد ایالات متحده ویران شده توسط coronavirus همه گیر می شود ملت 34 بانک به جمعی از دست دادن حدود 700 میلیارد دلاری فدرال رزرو گفت: پنج شنبه.

برای تقویت این بانک پیش رو از جمله یک برنامه به طور بالقوه مخرب رکود اقتصادی فدرال دستور داد که بانک ها را به حالت تعلیق buybacks از سهام خود و توقف پرداخت سود سهام تا سپتامبر. 30.

                                                                                                                                                                                                                       

این حرکت به عنوان بانک مرکزی پرده برداری از آخرین ‘œstress آزمون,’� است که طراحی شده برای تست حالت ارتجاعی ملت بزرگترین بانک ها. سالانه تست تغییر در هر سال و گذراندن آزمایش های مورد نیاز برای بانک ها شروع به خرید سهام و یا پرداخت سود سهام.

به طور معمول تغذیه را تست پارامترهای فرضی – بین المللی بحران بدهی و یا یک رکود عمیق است. اما در این سال های تغذیه بر اساس آن آزمون در اطراف بسیار واقعی و مداوم سناریو – coronavirus بیماری همه گیر. در وخیم ترین آزمایشات نرخ بیکاری در ایالات متحده خواهد در اوج 19.5%.

فدرال رزرو تست شده بانک ها با استفاده از یک مدل اقتصادی شبیه سازی سریع رکود و بهبود سریع اغلب به نام “œV شکل’� رکود اقتصادی و همچنین به عنوان یک کندتر U شکل بازیابی. در V-شکل سناریو اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد 31.5 درصد به صورت سالانه تنها برای بازیابی از طریق 2020 و 2021.

بانک فدرال بدترین سناریو مورد دو شیب رکود که ناشی از تقریبا یک چهارم از همه بزرگترین بانک به نقض خود را حداقل سرمایه مورد نیاز است. این سناریو را نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده پیمانکاری با 37.5 درصد به صورت سالانه و شروع به بازیابی از طریق تابستان اما دوم شیوع عفونت می تواند اقتصاد ایالات متحده به لغزش دوباره به رکود است.

فدرال رزرو به عنوان بخشی از آن اطلاعیه همچنین گفت: آن را به حالت تعلیق در بانک ها از خرید خود سهام حداقل تا سپتامبر. 30. برخی از بانک ها در حال حاضر انجام این کار, اما کسانی که داوطلبانه و محدودیت به پایان رسیده و در دو هفته آینده. بیشتر از تغذیه است دربندی این بانک ها از پرداخت سود سهام و نیاز به هر یک از بانک ها را به دوباره خود را در دراز مدت سرمایه در نظر دارد.

‘œToday اقدامات توسط هیئت مدیره به حفظ سطح بالایی از سرمایه در سیستم بانکی ایالات متحده هستند اذعان هر دو قدرت ما در بانک و همچنین درجه بالایی از عدم قطعیت ما چهره:’� گفت: فدرال رزرو معاون صندلی Randal Quarles, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de