کوستا مسا (CBSLA) – یک قاضی فدرال جمعه شهرستان اعطا کوستا مسا موقت ضابط سفارش و درخواست به بلوک به عنوان بسیاری از 50 تایید coronavirus بیماران از انتقال به شهرستان است.

دادگاه فدرال مقالات ظ روز شنبه دولت است که دولت فدرال برنامه ریزی برای انتقال بیماران از تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی ساکرامنتو به سابق فرویو توسعه مرکز در روز یکشنبه یا دوشنبه. پنج شنبه, شب, شهرستان کوستا مسا مقامات شروع به شنیدن این طرح توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و CDC برای حرکت بین 30 و 5o بیماران به زمین های دولتی.

برخی از بیماران از الماس شاهزاده کشتی کروز که از آن بیش از 300 شهروندان ایالات متحده حذف شد دوشنبه.

کوستا مسا شهردار کاترینا فولی گفت: این شهرستان شد تعجب به یاد بگیرند که فرویو توسعه مرکز در نظر گرفته شده برای یک گروه از بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus و رهبران شهرستان ثبت یک دستور برای جلوگیری از انتقال در تلاش برای محافظت از ساکنان.

“ما یک مقدار زیادی از فعالیت در منطقه,” او گفت:. “به طوری که آن را نه از نوع منطقه ای که جدا شده و که خواهد بود مناسب برای quarantining افرادی که به یک بیماری عفونی.”

بزرگترین نگرانی فقدان اطلاعات با وجود این واقعیت است که بيماران انتظار می رود برای رسیدن به در یک ماده از روز گفت: کوستا مسا fire chief Dan استفانو.

“بوده است نه یک جریان اطلاعات و در یک وضعیت که برای ما ایجاد بزرگترین نگرانی” او گفت:.

در حالی که آن را شناخته شده است که بیماران در حال ساکنان کالیفرنیا و برخی ممکن است در آینده از الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, شهرستان, مدیر Loriann فارل هریسون گفت: این شهرستان نیاز به دانستن بیشتر در قبل از احساس راحت با انتقال.

“به این دلیل است که ما باید به دنبال از طریق یک دستور است که ما لازم نیست که مقدار زیادی از اطلاعات. ما می خواهم به دانستن بیشتر در مورد که این افراد” او گفت:.

با توجه به دستور این شهرستان کوستا مسا, به دنبال توقف این انتقال را تا زمانی که “یک سایت مناسب بررسی های انجام شده تعیین شده در سایت مشخص شده است مناسب برای این منظور لازم است تمام تدابیر و اقدامات احتیاطی شده اند در محل قرار داده و مردم و دولت های محلی مطلع شده است از تمام تلاش ها برای کاهش خطر انتقال این بیماری است.”

موقت دستور خاموش نگه می دارد انتقال بیماران تا روز دوشنبه هنگامی که یک قاضی فدرال را بشنود مورد.

از Feb. 21, CDC کرده بود را تایید کرد و تنها 35 مورد از کروناویروس در آمریکا با کالیفرنیا را تایید کرد و در مجموع در 15.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im