فدرال رها کردن حکومت نیاز دانشجویان بین المللی به ترک ایالات متحده اگر مدارس باقی می ماند آنلاین تنها

لس آنجلس (CBSLA) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو یک قانون شنبه را که مورد نیاز دانشجویان برای انتقال و یا کشور را ترک کنند اگر خود مدارس برگزار می شود کلاس های کاملا آنلاین و به دلیل همه گیر.

این تصمیم اعلام شد در شروع جلسه در طرح دعوی در دادگاه فدرال در بوستون. ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون Burroughs گفت: مقامات اداره مهاجرت فدرال به توافق کشیدن جولای 6 بخشنامه و “بازگشت به وضعیت موجود است.”

یک وکیل به نمایندگی از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده مهاجرت و گمرک فقط گفت که این قاضی خصوصیات درست بود.

دولت در مواجهه با پرونده های حقوقی متعددی بیش از بخشنامه. روز سه شنبه جلسه در یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط دانشگاه هاروارد و MIT دارند. اما پرونده های حقوقی نیز شده بود ثبت شده توسط ائتلافی از مدارس که شامل USC Pitzer, موسسه و کالج پومونا; Caltech در پاسادنا دانشگاه چپمن در نارنجی, Claremont McKenna کالج و دانشگاه سن دیگو; هفت دانشجویان بین المللی در نارنجی و لوس آنجلس استان ها و ایالت کالیفرنیا است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد دیده می شود که آسیب های آن در جولای 6, بخشنامه, اما آن را نباید دادخواهی و اعتراض گسترده برای آنها را به انجام کار خود را” دولت دادستان کل خاویر بکررا در بیانیه ای گفت. “در میان اقتصادی و بحران بهداشت عمومی ما لازم نیست دولت فدرال هشدار دهنده آمریکایی ها و یا هدر رفتن همه زمان و منابع با خطرناک تصمیم گیری های سیاست.”

مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور ساخته شده تاریخی شیفت به کلاس های آنلاین در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus. Resurging خوشه از COVID-19 عفونت در سراسر کشور مجبور ترین دانشگاه و بسیاری از مدارس به ادامه آموزش از راه دور زمانی که شروع کلاس ها برای 2020-21 سال تحصیلی.

قبل از این قانون اعلام شد, دانشجویان بین المللی محافظت می شدند توسط ارشاد صادر شده توسط دانش آموز, بازدید کننده, برنامه, که نگهداری غیر مهاجرتی ویزای دانشجویی در انطباق صرف نظر از اینکه چگونه خود را در کالج مدیریت تغییر از کلاس های حضوری.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de