احساس خوب SA ؟ خوب برو بیرون — مقامات

  • Coronavirus آخرین: دنبال برای آخرین سراسر کشور در سطح بین المللی
  • این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. برای دسترسی کامل به تبلیغ/یکشنبه نامه نگاری عضویت اینجا.

سه coronavirus موارد به ارمغان می آورد جنوبی و استرالیا در مجموع به 19 با این حال سه بیشتر موارد بهبود معنی در مجموع شش مورد بوده است از بیمارستان مرخص شد.

یک زن در 30s که در سفر از انگلستان یک مرد در 50s خود را که در سفر از ما و یک زن در 80s که تا به حال سفر خارج از کشور و در تماس با یکی دیگر از تایید مورد آخرین قربانیان — دوم زن زندگی در یک خانه خصوصی.

در حالی که SA است پس از ملی سرب از درخواست برگزارکنندگان به انصراف از غیر ضروری حوادث بیش از 500 نفر از شنبه با نرخ پایین در اینجا به معنی هر دو برتر استیون مارشال و رئیس بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier راحت با مردم از رفتن به رویدادهایی مانند حاشیه این آخر هفته — ارائه شده آنها احساس خوبی است.

Dr Spurrier گفت: هیچ نیازی به انصراف از رویدادهای این هفته گفت: “من قطعا باید برخی از بلیط برای یک رویداد در این آخر هفته من نه ناخوشی و من احساس راحتی حضور اما من واقعا می خواهیم افرادی که ناخوش نیست برای رفتن به این مکان کرده است.”

“ما نمی بسته هر گونه حاشیه و یا دیگر حوادث این هفته, اما اگر کسی بیمار است لطفا به رویدادهای عمومی نمی آیند و از خود عبور میکروب ها به افراد دیگر.”

در آخرین تحولات:

SA بهداشت این است که به دنبال فعال سابق Calvary ویکفیلد St بیمارستان به عنوان یک COVID-19 مرکز و همچنین آماده سازی سایت های کشور مانند نصب بیشتر هواکش در کوه گمبیر بیمارستان;

یک آدلاید بیضی عملکرد برنامه ریزی شده تا به 10000 نفر امشب داده شد رفتن پیش پس از برگزارکنندگان تصمیم به باز کردن زمین اجازه می دهد تا “اجتماعی فاصله” و ارائه شستن دست بيايد ،

ملی کنفرانس تلفنی از رئیس بهداشت عمومی افسران بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته امروز با توجه به بحث در مورد اینکه آیا به دنبال ممنوعیت تجمعات و یا بیش از 100 نفر در داخل سالن و حوادث;

مرز زور و ملی حادثه اتاق شد و به دنبال به سرعت مقامات بهداشتی دسترسی به خطوط هوایی آشکار به مسیر مسافران نشسته در نزدیکی مردم بعد از تایید به بیماری;

تلفنی نشست ملی جدید کابینه متشکل از استرالیا سر از دولت در روز یکشنبه را تشریح آنچه لغو مراسم بزرگ از دوشنبه به معنی — اما آقای مارشال نشان داد برگزارکنندگان خواهد جبران نمی شود.

وزارت امور خارجه کابینه دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه پس از آن شنبه و دو بار در هفته در آینده نزدیک با اصل موضوع بودن COVID-19 در حالی که یکی دیگر از ملی در جلسه هیئت دولت برگزار خواهد شد در ملبورن در روز جمعه.

صحبت پس از جلسه هیئت دولت در مسئله امروز صبح هر دو آقای مارشال و دکتر Spurrier گفت: هیچ راهی برای جلوگیری از این بیماری است اما تمام تلاش ساخته می شد آن را مدیریت برای جلوگیری از یک بهمن از موارد قریب به اتفاق نظام سلامت ،

“ما می خواهیم flattest مسیر در جهان از این بیماری” آقای مارشال گفت.

“در حال حاضر است زمان برای ترس و وحشت در حال حاضر است زمان برای آرام یک زمان برای قرار دادن تمام مقدمات لازم در محل به مطمئن شوید که ما حداقل رساندن هر دو سلامت و اثرات اقتصادی هستند که به ناچار برای رفتن به آمده از اجرای از coronavirus در اینجا در استرالیا و بیشتر به طور خاص در جنوب استرالیا.

“ما در حال رفتن برای جلوگیری از coronavirus آمدن به جنوب و استرالیا و ما نمی توانیم نزدیک مرزهای ما, اما ما می تواند کاهش سرعت سرعت و گسترش اجتناب ناپذیر حجم برای مطمئن شوید که ما می تواند به محافظت از تمام جنوب استرالیا شهروندان تا آنجا که ما می توانیم.”

ASO لغو جشنواره آخر کنسرت

برجسته از آدلاید جشنواره های آخر آخر هفته آدلاید ارکستر سمفونی مالر/Ades کنسرت با انگلستان ویولونیست آنتونی Marwood, لغو شده اند, پس از یک عضو تیم قرار داده شد در انزوا به COVID-19.

این کنسرت در آدلاید تاون هال امشب و فردا بعد از ظهر خاموش نامیده می شدند توسط ASO مدیر عامل وینسنت Ciccarello که گفت: هادی نیکلاس کارتر بازدید از هنرمند Marwood و نوازندگان از ASO شد “به تلخی نا امید”.

“اواخر شب گذشته به من اطلاع داده شد که یک عضو از ASO تیم ممکن است در تماس نزدیک با فرد مبتلا به testedpositive برای کوروناویروس” آقای Ciccarello گفت. “که ASO عضو تیم است که در حال حاضر در انزوا. به عنوان من قادر به ایجاد withcomplete یقین است که هیچ خطر ابتلا به ASO کارکنان نوازندگان و مخاطبان ما و از فراوانی احتیاط آن با حسرت که من هیچ چاره ای جز انصراف از اجرای مالر 5 و Adès کنسرتو برای برنامه ریزی این eveningand فردا بعد از ظهر.

“بدیهی است که ما عامل بسیار سیال وضعیت و ما نگاه به جلو به ارائه کنسرت دوباره قبل از اینکه طولانی است.”

آقای Ciccarello خواست مراجعان به نظر تبادل بلیط خود را برای یک ASO برنامه بعدها در این سال, اما گفت, بازپرداخت wouldbe ارائه شده برای کسانی که ترجیح می دهند که گزینه. او گفت: ticketholders خواهد بود تماس به طور مستقیم توسط ASo جعبه کارکنان دفتر.

“من می خواهم به شما اطمینان دهم که بقیه آدلاید جشنواره اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده,” او گفت:. – جکی Tracy

لیورپول بازیکنی در انزوا

یک آدلاید یونایتد NPL بازیکن که حضور قلب مقدس است در خود به انزوا پس از یک دانش آموز شناسایی شد با کوروناویروس.

یک قرمز رسمی در روز شنبه تایید کرد این بازیکن تا به حال قلم شب گذشته جلسه آموزشی در الیزابت در یک precautionarymeasure.

آلوده دانشجو ارشد پردیس در سامرتن پارک است که تصور می شود دولت اول فرد به فرد انتقال است.

لیورپول بازیکن یکی از دانش آموز همکلاسی.

او نمی خواهد بازی برای آدلاید یونایتد NPL تیم مقابل المپیک در زاویه امشب پارک.

این NPL تیم همچنین قطار در Playford نزدیکی آدلاید یونایتد یک-لیگ جانبی مرکز آموزش.

این دانش آموز دبیرستانی است که در میان چهار مورد جدید از این ویروس در جنوب استرالیا.

دانشجویی از کالج قلب مقدس ارشد پردیس در سامرتن پارک است که تصور می شود دولت اول فرد به فرد انتقال است.

مقامات بهداشتی می گویند دیگر موارد تایید شده در جمعه شامل یک زن در 50s از ما یک مرد در 60s از ما و مردی که در 50s از اروپا است.

آنها را در مجموع در SA به 16 باعث افسر ارشد پزشکی نیکولا Spurrier اعلام کرد که دولت فراتر از مهار فاز.

می آید که تمام کارهای مربوط به سفر برای SA سلامت کارکنان ممنوع است و از ساعت گفت: گردهمایی بیش از 500 نفر باید لغو شود از دوشنبه.

مزه استرالیا به تعویق افتاده است و AFLW می گوید هواداران را نمی خواهد بود قادر به حضور در مسابقات از فردا.

وزیر آموزش و پرورش جان گاردنر می گوید وجود دارد “هیچ پیشنهاد” مدارس که نزدیک تحت PM توصیه اما مدرسه مجامع خواهد بود “نمی تواند مناسب باشد.

او گفت امروز که مدارس را برای حداقل 24 ساعت در صورت تایید شد وجود دارد.

دو کلاس در قلب مقدس هستند به احتمال زیاد تحت تاثیر – آن دسته از دانش آموزان خواسته شده است به قرنطینه به مدت دو هفته. علاوه بر این مدرسه را لغو کرده است, مختلف, رویدادهای ورزشی در این آخر هفته.

گرفتن در تمام روز جمعه تحولات است.

مکه قرار ملاقات در انتظار

مکه آرایشی و بهداشتی است متوقف شده و همه در فروشگاه خدمات از جمله رزرو قرار ملاقات به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک توجه داشته باشید به کاربران این شرکت گفت که اجرای “اضافی precuationary اقدامات” بر اساس مشاوره از چه کسانی و استرالیا افسر ارشد پزشکی.

“ما خواهد بود توقف ما در فروشگاه خدمات که شامل رزرو وقت ملاقات و زیبایی Labs.

“اگر شما یک قرار ملاقات برنامه ریزی شده با ما قبل از مارس 31st, ما را در تماس با شما.”

این شرکت همچنین گفت: مشتریان خوش آمدید به santise دست خود را در مکه فروشگاه ها و خواهد بود “دو برابر کردن” ضد عفونی کننده تمیز کردن در تمام فروشگاه ها و مراکز توزیع.

آن را تا به حال نیز دوباره روت تمام کارکنان بهداشت مناسب استاندارد.

پیدا کردن آنچه که حوادث تحت تاثیر قرار می در سا.

پیوند را دنبال کنید برای به روز رسانی بر روی تغییرات به حوادث و خدمات در سراسر SA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im