لس آنجلس (CBSLA) – پس از ماه گذشته غم انگیز خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن لیکرز ستاره کوبه برایانت و هشت نفر دیگر در ایالت کالیفرنیا ایالت دایان فاینستاین آخرین به تقاضا که همه صهردرس بود مجهز به زمین سیستم های هشدار دهنده.

در نامه ای به اداره هوانوردی فدرال رئیس استیو دیکینسون سه شنبه فاینستاین خواست آژانس برای نیاز تمام هلیکوپتر که حمل شش یا بیشتر مردم از حمل و زمین آگاهی و سیستم های هشدار دهنده (TAWS) چیزی بود که حاضر نیست در کوبه هلیکوپتر را هنگامی که آن را سقوط در کالاباساس در Jan. 26.

این NTSB بررسی خرابه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن لیکرز ستاره کوبه برایانت و هشت نفر دیگر در Jan. 26, 2020, در کالاباساس. (NTSB)

در نامه فاینستاین اشاره کرد که در سال 2006 ملی ایمنی حمل و نقل توصیه کرده بود که FAA موضوع مانند یک نیاز.

“این NTSB دارای برچسب وضعیت این توصیه ‘غیر قابل قبول’ با توجه به FAA انفعال” فاینستاین نوشت.

هفته گذشته کنگره ایالات متحده براد شرمن (D-شرمن اوکس) اعلام کرد او معرفی کوبه برایانت و Gianna برایانت هلیکوپتر ایمنی عمل می کنند که مستقیم FAA و NTSB به جای سیستم TAWS در تمام هلیکوپتر.

سیستم هزینه بین $25 ، 000 و $40,000 در هر هلیکوپتر شرمن تخمین می زند.

در حدود 9:45 صبح در Jan. 26 یک Sikorsky S-76 هلیکوپتر حمل کوبه او 13 ساله دختر سکس, دو, دیگر, نوجوانان, دختران, چهار پدر و مادر و خلبان و سقوط در کالاباساس در میان مه آلود شرایط.

هلیکوپتر ترک کرده بود از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی بود کاماریلو با مسافران در هیئت مدیره به عنوان کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس جایی که او مجموعه ای به مربی Gianna در یک بازی مسابقات.

پس از سقوط یک NTSB رسمی با انتقاد از FAA برای نیاز نیست هر دو جعبه سیاه یا سیستم TAWS در هلیکوپتر. NTSB محقق جنیفر Homendy همچنین اشاره کرد که FAA تا به حال موفق به پیاده سازی یک جفت از توصیه های ساخته شده توسط NTSB در پاسخ به گذشته سقوط یک هلیکوپتر. کسانی که نیاز به آن است که هلیکوپتر شامل کابین خلبان ضبط صدا و ضبط داده ها – رسمی شناخته شده به عنوان جعبه سیاه.

هیچ جعبه سیاه در کوبه را به هلیکوپتر. معلوم نیست اگر شرمن لایحه همچنین نیاز همه صهردرس به حمل جعبه های سیاه و سفید.

در یک قسمت از “The Late Show With Stephen Colbert” پس از سقوط کمدین همچنین در مورد جعبه سیاه موضوع است. در سپتامبر 1974, a 10-year-old کلبر خود را از دست داد پدر و دو برادر خود را در یک سقوط هواپیما در کارولینای شمالی.

“من فکر می کنم آن دیوانه که هلیکوپتر ندارد و جعبه سیاه ضبط” کلبرت گفت…”زمانی که یک هلیکوپتر پایین می رود و ما نمی دانیم که چگونه به منظور بهبود هلیکوپتر. ما نمی دانیم که چگونه به بهبود پرواز از خلبانان بنابراین این اتفاق نمی افتد دوباره در آینده.”

تحت مقررات FAA تقریبا همه هواپیماهای مورد نیاز به جعبه های سیاه و سفید اما نه هلیکوپتر.

“به منظور اطمینان از چنین فاجعه هرگز دوباره اتفاق می افتد, من بپرسید که FAA شروع rulemaking فرایند نیاز به تمام تجاری هلیکوپتر عامل در ایالات متحده آمریکا به زمین آگاهی و هشدار سیستم” فاینستاین نوشت: در نامه اش. “در حالی که من درک می کنم این سیستم می تواند هزینه $35,000 هر هلیکوپتر به اعتقاد من کاهش خطر ابتلا به مسافران و کسانی که بر روی زمین است که بیش از ارزش این هزینه.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im