لس آنجلس (CBSLA) — جنایت اتهامات عنوان شده علیه یک جوان 25 ساله دوشنبه پس از او بود که متهم به سرقت یک Lincoln Navigator نعش کش با بدن یک زن در داخل و پیشرو پلیس در تعقیب.

جیمز Juarez خواهد شد arraigned بعد از ظهر دوشنبه در یک تعداد هر یک از فرار یک صلح افسر خودرو در حالی که رانندگی بی پروا و رانندگی و یا گرفتن یک وسیله نقلیه بدون رضایت.

یک پلیس لس آنجلس, تعقیب مربوط به یک نعش کش که به سرقت رفته بود از خارج از پاسادنا کلیسا به پایان رسید در خراب کردن در 110 اتوبان در جنوب لس آنجلس است. نعش کش شامل یک تابوت و یک بدن. Feb. با 27 سال 2020 است. (CBS2)

سیوداد خوارس به اتهام سرقت یک سال 2017, سیاه, Lincoln Navigator که پارک شده بود در خارج از سنت آنتونی کلیسای ارتدکس یونان در unincorporated پاسادنا در فوریه. 26. نعش کش به حال یک تابوت با بدن زن را در پشت.

صبح روز بعد Juarez گفته شد به رانندگی شده اند نعش کش هنگامی که او باعث شد پلیس در تعقیب به پایان رسید که در خراب کردن طول یک ساعت یک عجله در 110 اتوبان در جنوب لس آنجلس است.

کوتاه تعقیب آغاز شده و در 7:43 صبح در نزدیکی USC در نمایشگاه بلوار و فیگورا خیابان وقتی کسی کشف سرقت هدایتگر و به نام 911. پاسخ لس آنجلس افسران پلیس به تعقیب. پیگیری به پایان رسید ظرف حدود یک دقیقه که هدایتگر سقوط در southbound 110 آزادراه در نزدیکی ورنون خیابان خروج.

تابوت حاوی بدن داشت در سقوط خودرو کلانتر گفت.

منابع گفته CBSLA که قبل از به سرقت چهار شنبه, بدن زن بود که حمل و نقل از شرکت در مراسم تشییع جنازه در اورنج کانتی به آن Arcadia محل. در حالی که در مسیر راننده گفته بود گل وجود دارد در SUV که نیاز به کاهش یافته است در سنت آنتونی کلیسا.

بنابراین راننده پارک شده در مقابل کلیسا – با کلید هنوز هم در داخل – تحویل گل. هنگامی که او آمد از او یافت هدایتگر رفته بود.

اگر محکوم به شارژ Juarez چهره یک جمله حداکثر بیش از سه سال را در زندان با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

(کپی رایت© 2019 فردا Broadcasting, Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im