برای دولت نماینده کری دامپینگ و حتی بیشتر تعجب از یادگیری است که Paul B. Jones دیرین OB/GYN در Grand Junction, حال گفته می شود استفاده می شود خود اسپرم به اشباع کشت و باروری بیماران بدون دانش خود شد که انجام این کار در حال حاضر قانونی در کلرادو. و او به تنهایی است.

“هر کس واکنش هنگامی که آنها پیدا کردن آنچه که او انجام داد این است که شوک می گوید:” دامپینگ یک دموکرات از Lakewood. “اما زمانی که آنها پیدا کردن آن را یک جرم آن را حتی بیشتر شوک آور.”

دامپینگ پاسخ به Jones مورد خانه بیل 20-1014 با عنوان “سوء استفاده از انسان مواد باروری” که گذشت کلرادو خانه در فوریه 3 و اختصاص داده شده به دولت کمیته قضایی مجلس سنا. Co-اسپانسر شده از طرف یک جفت از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره — نماینده جانیس غنی از تقاطع بزرگ و کلرادو اسپرینگز-بر اساس سناتور باب گاردنر — پیشنهاد او می گوید که “یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مرتکب سوء استفاده از گامت [تعریف شده به عنوان ‘یک بلوغ جنسی و تولید مثل سلول’] اگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آگاهانه رفتار و یا کمک در درمان یک بیمار از طریق کمک به تولید مثل با استفاده از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود گامت بدون بیمار اطلاع کتبی به درمان با استفاده از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را گامت.” اگر پیشنهاد می گذرد نقض خواهد تشکیل کلاس 6 جنایت مشخص شده توسط صدور حکم طیف وسیعی از یک سال به هجده ماه زندان و یک $1000 به $100,000 خوب است.

این قانون است که شبیه به یک اندازه تحت فشار قرار دادند توسط نماینده مت Soper که تشدید مجازات برای سوء استفاده از یک جسد. هر دو صورتحساب بودند با الهام از حوادث است که در مقام غربی شیب; مونتروز غروب مسا کفن و بدن کارگزاری متهم است که مخفیانه سفت کردن و فروش قطعات بدن انسان است. هر پیشنهاد به دنبال نشانی از فعالیت های است که در حال حاضر مانع در کلرادو اساسنامه آنها را از طبقه 6 جنایات حتی به عنوان قهر خانواده ها پشتوانه های حقوقی به دنبال عدالت در دادگاه مدنی است.

در میان سرب شاکیان در اولین شکایت علیه جونز هستند Cheryl Emmons, یک گذشته بیمار از پزشک و دو دختر Maia Emmons-خسته کننده و Tahnee Scott هر دو از آنها تصور از راه تلقیح مصنوعی در جونز درمانگاه. در 2018, Emmons-خسته کننده “انجام یک تست DNA برای پیدا کردن او میراث و آمد با یک دسته کامل از نیمه خواهر و برادر” دامپینگ توضیح می دهد. “آنها در تماس با یکدیگر و متوجه اشتراکات آنها به حال خود بود مامان رفته بود به همان باروری ، و مایع به نظر می رسد بسیاری مانند پزشک است.”

پس Emmons و بچه ها او را در برابر جونز در ماه اکتبر به عنوان بسیاری از شش خانواده دیگر به دنبال کت و شلوار. در ماه دسامبر در ضمن جونز نام اولیه مورد اخراج شود چرا که قانون مرور زمان تمام شده بود; Emmons-خسته کننده متولد شد و در سال 1979 اسکات در سال 1984. این حرکت همچنین معتقد است که “هیچ یک از همسران و نه کودکان که تا کنون از لحاظ جسمی آسیب به عنوان یک نتیجه از خود ادعا اجدادی يافته است.”

There's definitely a resemblance between Paul B. Jones and Maia Emmons-Boring, who learned about her biological connection to the doctor online.

قطعا وجود دارد یک شباهت بین Paul B. Jones و Maia Emmons-خسته کننده که یاد گرفتم در مورد او بیولوژیکی اتصال به دکتر آنلاین.

Emmons-خسته کننده خود که شهادت در دفاع از این لایحه در ژانویه 28 جلسه کمیته التماس به اختلاف و واژگون کننده می داند چرا. “نبود مثل این بود اهدا به یک بانک اسپرم. او از رفتن به اتاق بعدی که در آن مایع مادر اتاق شد و تولید یک نمونه تازه پس از آن در آینده و inseminating او را با آن نمونه تازه — و او تا به حال هیچ ایده. او گفت: اگر او می خواهم آن شناخته شده بود و او به هیچ وجه او را از طریق رفته است.”

همانطور که برای Emmons-خسته کننده دامپینگ اشاره می کند که “زمانی که من ملاقات Maia من دور منفجر شد گوش دادن به صحبت های او در مورد درد و شرم و واقعا پیچیده احساسات او است. واقعا صحبت کرد و به شدت از این نقض اعتماد.”

هنوز هم بدانند که چگونه برای مقابله با این وضعیت قانونگذاری آسان نبود. دامپینگ شروع تخمگذار زمینه را برای این لایحه در تابستان گذشته و در اوایل او نشان می دهد, “وجود دارد یک فشار بزرگ را به این تجاوز جنسی. اما یک تجاوز جنسی مستلزم آن است که یک دادستان اثبات یک قصد خاص بر اساس انگیزه های ارضاء جنسی و در برخی موارد آن را نه لزوما روشن است که انگیزه. بنابراین من احساس ما نیاز به ایجاد یک جرم است.”

این تصمیم مطرح شده چشم انداز بالقوه درگیری با کلرادو دفاع جنایی نوار که به طور معمول مخالف چنین تلاشهای نظریه عمومی که در حال حاضر وجود دارد بیش از اندازه کافی قوانین در کتاب. اما پس از بحث و گفتگو با دامپینگ به CCDB توافق برای خنثی باقی می ماند در این لایحه فقط به عنوان آن را برای Soper سوء استفاده-از-یک-جسد ارائه شده است.

اگر چه این قانون به نظر می رسد بعید است که برای دریافت بسیار استفاده كمپرسي استدلال می کند که “به عنوان یک درصد از موارد, آن را بسیار کوچک — اما آن را به یک پرت. وجود دارد ممکن است ده ها تن از موارد در ایالات متحده از چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و مردم در حال پیدا کردن در مورد آنها به دلیل اصل و نسب وب سایت است.” در واقع ممکن است 2019 مقاله توسط اقیانوس اطلس اسناد تصویب یک قانون جدید در Indianapolis, باعث, فقط مانند یک سناریو و یادداشت های نمونه های مشابه در تگزاس و ویرجینیا و همچنین در جریان پرونده های حقوقی در آیداهو ورمونت و کالیفرنیا (به علاوه کانادا و هلند).

به عنوان سر لایحه به دولت سنا دامپینگ خوش بینانه در مورد آن شانس: “این دو حزبی است و من فکر می کنم همه می توانند درک کنند که چرا مردم مثل مایا احساس راه آنها احساس می کنید که نه تنها که آنها نقض شده است و تا به حال تمام زندگی خود را طرح میتوانست اما که هیچ عواقبی برای فرد مسئول. و حتی اگر این را تغییر نمی دهد هر چیزی را برای خود, خانواده, آنها نمی خواهند کسی به رفتن را از طریق آنچه که باید.”

کمیته قضایی مجلس سنا جلسه در Tipper لایحه میله میله برای فوریه 26. کلیک کنید به عنوان خوانده شده Cheryl Emmons, et al., v. Paul B. Jones et al. و خانه بیل 20-1014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de