جنین باقی می ماند به ایندیانا دکتر سقط جنین به خاک سپرده شود

SOUTH BEND, Ind. — بیش از 2400 مجموعه از جنین باقی می ماند در بر داشت سال گذشته در ایلینوی گاراژ و یک خودرو از اواخر ایندیانا دکتر سقط جنین به خاک سپرده خواهد شد روز شنبه در شمال ایندیانا گورستان.

این 2,411 مجموعه از جنین باقی مانده که ناشی از سقط جنین دکتر اولریش Klopfer انجام شده در ایندیانا خواهد بود ‘œmemorialized’� بعد از ظهر چهارشنبه در graveside خدمات در Southlawn گورستان و پالمر کفن در ساوث بند, ایندیانا, دادستان کل Curtis تپه را روز دوشنبه گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

تپه را بلافاصله پاسخ به پیام های چپ دوشنبه پرسیدن که آیا دفن فضا اهدا شده بود. او قبلا گفته است که کلیسای کاتولیک روم دایره اسقفی در ایندیانا به حال ارائه شده برای دفن باقی مانده است که منتقل شدند در ماه اکتبر به St. Joseph County, دفتر پزشکی قانونی در جنوب خم.

Klopfer درگذشت سپتامبر. 3 در سن 79. روز بعد از بستگان گفته مقامات آنها پیدا کرده بود جنینی باقی مانده در گاراژ خود را در خواهد County, Illinois. مقامات در بر داشت 2,246 مجموعه از جنین باقی مانده است که در ساختمان.

یکی دیگر از 165 مجموعه از جنین باقی مانده بودند در ماه اکتبر در تنه اتومبیل متعلق به Klopfer که پارک شده بود در یک منطقه شیکاگو واحد ذخیره سازی.

تمام باقی مانده ناشی از سقط جنین Klopfer انجام شده در حال حاضر توقیف درمانگاه در فورت Wayne گری و جنوب خم. مقامات بر این باورند کسانی که سقط جنین انجام شد بین سال های 2000 و 2003.

Klopfer پزشکی مجوز به حالت تعلیق در آمد در سال 2016 توسط ایندیانا تنظیم کننده که ذکر جنس بنجل رکورد نگه داشتن و عام مانیتورینگ بیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>