کمتر خواهد شد و حضور در کمپ این تابستان; برخی از اردوگاه های زنده نخواهد ماند

FAYETTE مین — اردوگاه Winnebago تاسیس شد و در طول آنفلوآنزای اسپانیایی و اب و هوای همه شیوه ای از حوادث بهداشت از فلج اطفال به آنفولانزای خوکی بیش از یک قرن است. آن را در مورد به اجازه coronavirus توقف سرگرم کننده است.

اما همه چیز متفاوت خواهد بود در این تابستان در این اردوگاه و دیگران که باک روند و استقبال کودکان است. اکثریت قریب به اتفاق یک شبه اردوگاه بسته شده با توجه به همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

کمپ مورد آزمایش قرار گرفتند و پنج روز قبل از ورود و تست خواهد شد و دوباره پنج روز بعد. اردوگاه نصب شده اضافی در دست شویی ایستگاه در 150 هکتار (60 هکتار) اموال. هر کابین دارای ضد عفونی کننده دست که باید مورد استفاده قرار گیرد در هنگام ورود و خروج و قبل و بعد از فعالیت های گروه. پوشش صورت نیاز در گروه های بزرگتر.

‘œWe بر این باورند که ما می تواند اجرای یک برنامه با خیال راحت و با سلامت اعضای کمپ در بالای ذهن ما است. ما در حال انجام این cavalierly. ما در حال گرفتن این بسیار جدی’� اردوگاه Winnebago صاحب اندی لیلینتهل گفت.

در سراسر کشور تابستان اردوگاه تصویر است که به تمرکز واضح تر با بسیاری از 15,000-plus اردوهای تابستانی امید بستن به دلیل نگرانی های بهداشتی در اطراف همه گیر و یا به دلیل تاخیر در دریافت قوانین و یا دستورالعمل از صدور مجوز مقامات.

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و اورگان ممنوع کرده اند اردوگاه های شبانه و بیش از 20 متحده هنوز هم صادر راهنمایی برای یک شبه مدیران اردوگاه در طی چه به طور معمول خواهد بود شروع شلوغ فصل تابستان با توجه به American Camp Association.

                                                                                                                                                                                                                       

تمام گفته ها حدود 19.5 میلیون اسرائیلی را از دست ندهید در هر دو اردوگاه روز یا یک شب کمپ در تابستان امسال گفت: تام روزنبرگ از American Camp Association.

آن را نه تنها از دست دادن برای بچه ها که دست از دیدن دوستان تبدیل شدن به مستقل و در حال توسعه, هوای آزاد, مهارت. این یک ویرانگر از دست دادن مالی برای اردوگاه که برخی از بازیابی نخواهد شد. اردوگاه های برآورد شده برای از دست دادن 16 میلیارد دلار در درآمد با بیش از $4.4 میلیارد دلار در حقوق از دست رفته و بیش از 900,000 مشاغل از دست رفته در این تابستان روزنبرگ گفت.

حتی اردوگاه های که انجام پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای باز کردن در حال رفتن به یک زمان دشوار است. بسیاری از آنها در حال از دست دادن پول است اما به شدت اعتقاد به اهمیت تجربه اردوگاه گفت: Ron سالن از مین اردوهای تابستانی.

اردوگاه های که در نظر بگیرید باز در حال مقابله با یک چیز درهم و برهم از قوانین ایمنی که برخی از آنها در اواخر آمدن از متحده است. نیز وجود دارد راهنمایی از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری و American Camp Association.

                                                                                                                                                                                                                       

در ایالت مین که در آن تنها 20 110 مجوز اردوگاه های شبانه در حال باز کردن دستورالعمل ها نیاز به کارکنان و مشاوران به قرنطینه و یا دریافت یک منفی نتیجه آزمون. کمپ نیز باید قرنطینه و یا آزمایش مگر اینکه آنها از یک معاف دولت است. کمپ باید شکسته شود تا به گروه های کوچکتر اجتماعی فاصله. وجود دارد سفت و سخت دستورالعمل مطابق با اصول و انزوا منطقه باید ایجاد شود در صورتی که کسی که بیمار می شود.

این همه بیش از حد برای برخی از اردوگاه.

در ورمونت الن پرواز گفت: این تصمیم به باز کردن دختران’ اردوگاه Songadeewin و جداگانه پسران اردوگاه Keewaydin به دلیل ایمنی از کمپ نمی تواند مطمئن باشید به ویژه زمانی که آنها در حال کمپینگ.

‘œ’When شما شروع به فکر کردن در مورد پخت و پز غذا بیش از, آتش, شما نمی توانید لمس ظروف که کسی دیگری را لمس شما می دانید شما نمی توانید فقط یک برنامه را اجرا کنید با هر حس ایمنی’� گفت: پرواز, که همچنین رئیس جمهور ورمونت اردوگاه انجمن.

دیگران باز هستند اما در حال پوسته پوسته شدن.

در مین اردوگاه وینونا در Bridgton کار با یک جلسه به جای دو. به طور معمول این اردوگاه میزبان حدود 220 کمپ اما در این سال آن خواهد بود و نزدیک به 150 شرکت مالک لورا Ordway گفت.

این کمپ خواهد بود به دو گروه تقسیم سن و پس از آن بیشتر به تقسیم چادر. گروه های کوچکتر را بخورید خواب و شرکت در فعالیت های با هم برای جلوگیری از انتقال این ویروس به گروه بزرگتر. وجود خواهد داشت مبهوت بار برای دوش گرفتن. وعده های غذایی خواهد بود در خارج از منزل.

‘œCamp مدیران ریسک مدیران هر روز از اردوگاه. ما نیز نوآورانه و محکم,’� Ordway گفت. ‘œI می دانیم که چالش وجود دارد اما ما نمیفهمد سمت ایمنی از همه چیز. در حال حاضر ما به شکل تدارکات بنابراین ما کمپ واقعا رشد است.”

در واشنگتن, d. C., نیکول Elkon و وزن فواید و خطرات ناشی از ارسال آنها دو پسر و دختر به کمپ در مین پس از تماشای بچه های خود را مقابله با غلتک coaster از انزوای اجتماعی آموزش از راه دور آموزش و قرنطينه.

آنها برنده توسط ‘œsealed حباب’� مفهوم با هیچ خارجی اجازه تنها اعضای کمپ مشاوران و کارکنان.

‘œWhen طرح بیرون آمد ما متقاعد شدند این یک جای خوب برای فرزندان ما. در واقع, من تبدیل شدن به حتی بیشتر متقاعد پس از آن که امن ترین محل برای آنها در اردوگاه’� او گفت:.

اما اندرو کلاین از شهر نیویورک رسیده مخالف نتیجه برای او 14 ساله است.

خانواده و زندگی یک بلوک از کوه سینا در بیمارستان یکی از بیمارستان ها که در برخورد با یک شیوع در بهار پدر و مادر نمی خواهم این ایده از نوجوانان در محله های نزدیک در کابین. اگر پسر خود را بیمار شد او را به قرنطینه در اردوگاه.

‘œEven پسر من احساس نمی راحت با آن’� کلاین گفت. ‘œHe احساس کردند که این تابستان به آن صبر کنید و سال بعد برگردید.’�

در اینجا در اردوگاه Winnebago در اکو دریاچه حدود 80 درصد از تابستان اسلات ها پر شده است. اردوگاه هدفمند نگهداری برخی از شکافها پر نشده برای ایجاد یک منطقه جداگانه که در آن گردشگران می تواند جدا شده و در این رویداد به کسی ضرر لیلینتهل گفت.

اردوگاه ملک بود تا حد زیادی بسته پس از ورود 140 کمپ چهارشنبه. وجود خواهد داشت هیچ شدت بالا نزدیک-تماس با فعالیت هایی مانند بسکتبال یا فوتبال تا پس از یک دوره اولیه.

‘œOur سیستم بدست بسیار خوبی در کاهش خطر در تمام مراحل از اردوگاه. ما COVID-19 است که به عنوان یکی دیگر از لایه ای از خطر,’� لیلینتهل گفت.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de