آکادمی فیلم پرده برداری از استانداردهای گنجاندن جدید برای اسکار بهترین نامزدهای تصویر

لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان آکادمی فیلم همچنان به کار برای تنوع رتبه های آن ، شرایط واجد شرایط بودن جدید و استانداردهای گنجاندن برای سه شنبه برای نامزدهای آینده بهترین تصویر اعلام شد.

او می گوید: «دگرگ باید گسترده تر شود تا هم در ایجاد تصاویر متحرک و هم در مخاطبانی که با آن ها ارتباط برقرار می کنند، جمعیت متنوع جهانی ما را منعکس کند. آکادمی متعهد به ایفای نقش حیاتی در کمک به این واقعیت است.» دیوید روبین رئیس آکادمی و مدیر عامل آکادمی داون هادسون در بیانیه ای گفتند.  “ما معتقدیم که این استانداردهای گنجاندن یک کاتالیزور برای تغییر طولانی مدت، ضروری در صنعت ما خواهد بود.”

تغییر از الان شروع می شود. ما اعلام کرده ایم نمایندگی جدید و استانداردهای گنجاندن برای واجد شرایط بودن بهترین تصویر، شروع با 96 #Oscars. ادامه مطلب را در اینجا بخوانید: https://t.co/qdxtlZIVKb pic.twitter.com/hR6c2jb5LM

— The Academy (@TheAcademy) September 9, 2020

برای واجد شرایط بودن برای بهترین تصویر در سال ۲۰۲۴، یک فیلم باید الزامات تنوع را در دو دسته از چهار دسته زیر برآورده کند:

— بازنمایی روی صفحه نمایش، تم ها، و روایت ها

— رهبری خلاق و تیم پروژه

— دسترسی به صنعت و فرصت ها

— توسعه مخاطبان

همه دسته های دیگر به غیر از بهترین تصویر خواهد شد به الزامات واجد شرایط بودن فعلی خود را برگزار می شود.

الزامات برای نهمین مراسم اسکار در سال ۲۰۲۴ به اجرا در خواهد آمد.

فرم های استانداردهای گنجاندن آکادمی باید به آکادمی ارائه شود تا یک فیلم برای نهمین مراسم اسکار (۲۰۲۱) و ۹۵مین اسکار (۲۰۲۲) در نظر گرفته شود، اگرچه آستانه های گنجاندن جلسه هنوز مورد نیاز نخواهد بود.

الزامات گنجاندن جدید بخشی از ابتکار “آکادمی دگرگ ۲۰۲۵” است که مرحله بعدی در تلاش های آکادمی برای افزایش حقوق صاحبان سهام و نمایندگی در داخل صنعت سرگرمی است.

مرحله اول شامل افزایش تنوع در میان عضویت آکادمی بود که صفوف زنان و مردم رنگین پوست آن را دو برابر می کرد. این هدف را در ماه ژوئن به انجام رساند، زمانی که از جدیدترین کلاس خود استقبال کرد.

این تلاش ها در پی پاشنه جنجال #OscarsSoWhite در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ است که در آن تمام ۲۰ نامزدی بزرگ بازیگری به مدت دو سال متوالی به سراغ بازیگران سفیدپوست رفتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de