تهیه کننده فیلم وارث ثروتمند سیاسی دهنده استیو بینگ می میرد

لس آنجلس — تهیه کننده فیلم, فیلم سرمایه گذار املاک و مستغلات وارث و عمده سیاسی دموکراتیک دهنده استیو بینگ درگذشت. او 55.

لس آنجلس پزشکی قانونی گفت: بینگ درگذشت, شنبه در محل اقامت خود در شهر قرن بخش از لس آنجلس. پزشکی قانونی نیست استناد به یک علت و گفت: کالبد شکافی در حال بررسی است. بدون دادن نام شهر آتش نشانی گفت: آن را در پاسخ به یک گزارش 55 ساله مرد پریدن از یک ساختمان در همان زمان و مکان است.

                                                                                                                                                                                                                       

بینگ تولید 2000 سیلوستر استالونه در فیلم “œGet کارتر’� و یک سرمایه گذار عمده در سال 2004 تام هنکس فیلم انیمیشن ‘œThe قطبی اکسپرس.’� او co-نوشت: 2003, کمدی, ‘œKangaroo جک,’� یک فیلم با بازی آنتونی اندرسون و جری اوکانل که شده از انگلیسی توسط منتقدان ساخته شده اما نزدیک به 90 میلیون دلار در باکس آفیس.

او همچنین یک تولید کننده در کارگردان مارتین اسکورسیزی 2008 Rolling Stones, مستند, ‘œShine نور,’� و یک شرکت تولید کننده با میک جگر در یک مستند آینده در Jerry Lee Lewis.

‘œIt خیلی غم انگیز به شنیدن از استیو بینگ عبور’� Jagger گفت در توییتر. ‘œHe بود چنین مهربان و بخشنده و پشتیبانی بسیاری از خوب است و فقط باعث می شود. من را از دست او بسیار است.’�

بینگ فرزند پیتر بینگ یک پزشک و نیکوکار که تخصصی در بهداشت عمومی و نوه لئو Bing, a New York توسعه دهنده املاک و مستغلات که در سمت چپ او صدها میلیون دلار است که او به ارث برده زمانی که او تبدیل شده است 18.

                                                                                                                                                                                                                       

در 1980s استیو بینگ کاهش یافته و از پدرش مادر آلما, دانشگاه استنفورد که در آن بزرگان بینگ اهدا کرد 50 میلیون دلار برای یک حرفه ای در هالیوود است. او در اوایل اعتبارات به عنوان یک co-writer برای 1984 چاک نوریس ویتنام دامپزشک فیلم “œMissing در عمل’� و آن دو دنباله. او نوشت: یک قسمت از طنزهای ‘œMarried'” با کودکان’� و در سال 1994 نوشته و کارگردانی خود را کوچک فیلم بازیگران Judd Nelson, ‘œEvery نفس.’�

بینگ اهدا میلیون ها نفر را به حزب دموکرات و نامزد از جمله هیلاری کلینتون, جان کری و نانسی پلوسی به سازمان های خیریه مختلف و به مبارزات لیبرال متمایل رای گیری طرح در کالیفرنیا است.

‘œI عاشق استیو بینگ بسیار,’� رئیس جمهور بیل کلینتون هنوز توییتی. ‘œHe تا به حال یک قلب بزرگ بود و او حاضر به انجام هر کاری او می تواند برای مردم و باعث می شود او معتقد بود. من او را از دست ندهید و شور و شوق خود را بیش از من می گویند و من امیدوارم که او را در نهایت آرامش داد.’�

بینگ یک لا در جامعه که اغلب مورخ معروف زنان و اغلب دیده می شود بر روی فرش قرمز در بزرگ-دلار مزایا و courtside در لیکرز بازی.

در 30s او بود که در یک جفت کفش-مشخصات پرونده های حقوقی با محوریت خود را ممکن است پدری از کودکان که به او توجه رسانه ها در هر دو طرف اقیانوس اطلس. یک سال 2002 تست DNA مورد نیاز توسط یک دادگاه بریتانیا نشان داد که او پدر نوزاد پسر مدل و بازیگر الیزابت هرلی که او مورخ.

                                                                                                                                                                                                                       

همان سال او شکایت کرد فیلم مغول کرک Krekorian ادعا Krekorian حال استخدام یک کارآگاه خصوصی به رفتن را از طریق بینگ زباله برای به دست آوردن DNA برای یکی دیگر از تست پدری این یکی برای تعیین اینکه آیا بینگ پدر دختر به دنیا Krekorian که همسر بازیکن تنیس لیزا روکش فلزی بندر. که طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در خارج از دادگاه.

کودکان دو Damian هرلی و Kira Kerkorian شده به نام اخیر در دادگاه دعوا بر سر اینکه آیا آنها را وارثان در اعتماد و راه اندازی توسط بینگ ،

اعضای خانواده از استیو بینگ نمی تواند رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de